Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Utazási tippek fórum

Utazási tippek (beszélgetős fórum)


2010. aug. 16. 21:18
MI múlt héten voltunk Orosháza-Gyopárosfürdő üdülőövezetében. Gyönyörű hely! Ahol megszálltunk tiszta, klimatizált, csendes. Az étterem kiszolgálása minden igényt kielégít! Nagyon jól éreztük magunkat a négy napból öt lett:)
22. orsiu2
2009. márc. 1. 19:40
Sziasztok!A 3 hónapos fiammal Balatonszárszón nyaraltunk. A falak jól szigetelték a meleget nagyon jókat aludt a kellemes hűvös szobában.Gyerekeseknek és pihenni vágyóknak ajánlom téli és nyári üdülésre egyaránt.nagypiri@vipmail.hu
2008. máj. 17. 21:42
Tokajban egy csendes kellemes apartmanban pince közelben igazán kellemes. [link]
20. rika
2007. máj. 30. 07:52

Sziasztok!

Én Romániába voltam januárba egy családnál szálltunk meg egy 7végére. Nagyon kedvesek voltak még a környék látnivalóit is megmutatták. Kaptunk a pénzünkért szállást és ételt. Pénteken vacsival vártak minket pedig este 11kor értünk oda. Tartottak egy disznóvágást a kedvünkért, hogy friss húst szolgáljanak fel nekünk, a rengeteg borról meg pálinkáról már nem is beszélve amit itattak velünk. Fejenként 10000 forintért!

19. rubynt
2007. máj. 29. 21:57

sziasztok.

mi az idén az olaszokhoz szeretnénk menni és most keresgélek szállás után. Találkozott már valaki a Holiday-home nevű céggel?? Van valakinek tapasztalata felőlük, megbízhatóak? Segítsetek légyszi.. Akár priviben is. Köszi...

18. ritaati (válaszként erre: 11. - Kif-lee)
2007. máj. 27. 22:26
Engem érdekelne a panzió neve. Légyszi írd meg , előre is köszi.
2007. máj. 16. 14:20
Mi most jöttünk haza Zakynthosról, és gyönyörű volt!
16. kmét
2007. máj. 12. 11:02

szeretném ha megirnátok hogy számotokra melyik nyaralohely volt a legjobb és miért!?

szeretnénk elutazni valahova és ötleteket kapni mit hol miért érdemes megnézni,na meg hogy milyen élmény fűz hozzá titeket:elsö szerelem,hatalmas égés,az összes csomag elvesztése stb.....

2007. márc. 20. 20:31
Mi Montenegroba, Kotorba megyünk aug. 1-10. Már nagyon várják a lányaim is.
2007. márc. 20. 19:20
Te hova mész, vagy mennél szívesen kirándulni/nyaralni? Tudsz ajánlani szép helyeket?
2007. febr. 3. 09:37
nyáron hova szeretnétek menni nyaralni?:)
12. gyöngyi (válaszként erre: 11. - Kif-lee)
2006. nov. 13. 18:03
Kérem szépen a címet!
2006. nov. 13. 17:43
H.szoboszlón töltöttünk egy hetet.Panzióban laktunk,a szobánk és a hozzátartozó fürdő PATYOLAT TISZTA volt.Lenn a közös konyhában kényelmesen lehet főzni,az udvaron van hintaágy,ping-pong asztal,hinta,homokozó.Szemben egy kis üzletben minden reggel isteni finom kifliket vettünk.A gyerekekkel a srandolás mellett ellátogattunk Debrecenbe,ott is jártunk az állatkertben,vidámparkban,szóval a rossz idő ellenére is bőven találtunk programot és az Ötholdas Pagony miatt oltárira irigylem a debrecenieket!Akit a panzió érdekel annak megírom privátban a nevét és megnézheti róla a képeket a honlapon,mi is úgy találtuk.
2006. nov. 13. 17:19
Én a párommal szeptemberben Miskolctapolcán voltunk 3 napot.Bejártuk a környező hegyvidéket.Lillafüred meg egyszerüen meseszép.Érdemes megnézni.
9. Edis
2006. nov. 12. 22:50
Toscanaban jártunk nyáron! Gyönyörű hely!!! Nem olcsó, de aki megteheti menjel el mindenképp!
2006. nov. 12. 21:01
Bad Kleinkirchheim (Ausztria)
2006. nov. 7. 12:40
a nyáron Bükfürdőn voltunk és nagyon jó hely, jól felszerelt lakások (klíma, mosogatógép, mosógép, tűzhely, stb.) Árban nem a legolcsóbb, de megéri!
2006. nov. 7. 09:48

Én Prágában jártam Eurorest csekkel, a szállásért nem kellett fizetni, csak az étkezésért egy *** szállodában.

Nagyon jól éreztük magunkat!

2006. nov. 5. 11:35
Mi a Nyáron Lengyelországban voltunk, csodás volt és egy kicsit olcsóbb, mintha itthon mentünk volna bárhová.
4. eee466847e (válaszként erre: 3. - 93a74b44ea)
2006. nov. 5. 09:27
Ezt én is tapasztaltam. Többet nyújtottak, mint amennyit előre megbeszéltünk. Nagyon rendes, kedves, tistességes emberek.
2006. nov. 4. 21:04
Az én örök szerelmem Erdély, és magánházaknál olcsón, igen vendégszerető székelyeknél lehet lakni.
2. eee466847e (válaszként erre: 1. - Gyöngyi)
2006. nov. 4. 21:03
Nagyon sokat utazunk a férjemmel, kb. 20 év óta. Évekkel ezelőtt, mikor még a fiam is velünk utazott ifjúsági szállásokon laktunk, családi szobában. Itthon kiváltottuk a fényképes igazolványt és ez a szállás szinte mindenhol van a világon. Hollandiában, Belgiumban, Ausztriában ezeken a szállásokon laktunk. Nem tudom ma is így működik-e még. Bizonyára a neten megtalálod. Családi szállást kell kérni, mert egyébként közös hálótermek vannak. Az inkább a hátizsákos fiataloknak jó!
2006. nov. 4. 12:12
Remélem ez nem minősül reklámnak! Arra gondoltam, hogy ha valaki volt valahol ahol jól érezte magát és a szállás sem megfizethetetlen, jó lenne, ha ideírná. Így összejönnne egy kis adatbankunk és ha valaki elutazna pár napra csak meg kéne nézni.Nem egészen érdek nélkül írom: mehetnékem van-sok pénzem nincs.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook