Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Utazási költségek emelése fórum

Utazási költségek emelése (beszélgetős fórum)


2007. dec. 19. 09:22
Újra lesz utazási költség emelés . Sajnos ez a téma sokunkat érint anyagilag . Csak tudnám , hogy hová megy el aza rengeteg pénz amit mi utasok befizetünk a közlekedési vállalatoknak . Gndolom most kell a sok pénz a Metró építéshaz .
2007. jún. 1. 20:03

Vajon azért emelték ennyire fel a bérletek és jegyek árárt,hogy a frissen felvett ellenőrfiúk nyilvánosan csöcsörészhessék az ellenőrlányokat?(bocs a kifejezésért,de nekem csak ez a szó ugrott be)és az ellenőrkislány harsányan röhögött annyira tetszett neki.....


és simán járok az áprilisi bérletemmel,mert vizsgálódommikor veszik észre? Június van....

Persze alatta ott az érvényes...olyan bátor nem vagyok...:DDD

5. 5464505f6a (válaszként erre: 3. - Zsu76)
2007. máj. 28. 02:58
Van a vonatozásról fórum.Oda beirhatjátok nyugodtan a felháborodásotokat:)
4. pp
2007. máj. 28. 02:44
Ez a téma nem érdekli a hoxa közönséget. Ők 3 autóval járnak, a vonatozókra meg azt hiszik, hogy szórakozásból csinálják :(
2007. máj. 23. 16:27

Sziasztok!

Nemcsak a BKV és a HÉV jegy ára emelkedett, hanem a Volán és a MÁV is.

Múlt hónapban a 10 km-es Volán bérletért 6400 Ft-ot fizettem, most 8000 Ft lett az ára, a 30 km-es MÁV bérlet 13900-ról 18000-ra emelkedett. A szinvonal meg folyamatosan esik. A vonatok koszosak, hely csak elvétve. Nagyon felháborítónak tartom az ilyen mértékű emelést.

2007. máj. 23. 15:53
Hát én majd hanyadt dobtam magam, mikor reggel adom a sofőrnek a megszokott pént, és mondta, hogy ez nem elég, majdnem plussz az 50% kell még neki. Én meg megérdetem, mért emelkedett? Mindha előtte való este nem ezt néztem volna a hiradóba, de akkor fel sem merült bennem, hogy ez rám is vonatkozik:-) És mikor közölte, hogy a diákjegy 2x annyi lett, akkor komolyan elgondolkoztam, mért nem járok autóval inkább? Most nem azért de nem azt harsogják, hogy a környezetszennyezés miatt jó volna, ha többen a tömegközlekesél utaznának, de IGY????? és ez csak az egyik oldala. De ez sok családnak napi kiadás, vagy havi. Eddig csak a kaján tudunk spórolni, most már gyalog is kell járnunk? Egyre jobb...
2007. máj. 23. 15:40
Mi a véleményetek a Hév és a BKV menetjegy árának emeléséről?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook