Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Utazási csekket ki igényelhet? fórum

Utazási csekket ki igényelhet? (tudásbázis kérdés)


2010. szept. 5. 13:19
Nem szeptember 15ig lehet igényelni akkor?
2010. szept. 5. 12:41
Február környékén szokták kiírni a pályázatokat, most nem lehet igényelni.
2010. szept. 5. 12:33

TÁJÉKOZTATÓ A MAGYAR NEMZETI ÜDÜLÉSI ALAPÍTVÁNY 2010. ÉVI PÁLYÁZATAIRÓL


A Magyar Nemzeti Üdülési Alapítvány célja a munkavállalók, szövetkezeti tagok, valamint családtagjaik, a nyugdíjasok és más önálló jövedelemmel nem rendelkezők szociális célú kedvezményes üdültetésének elősegítése. Az alapítvány évről évre egyre nagyobb forrást biztosít saját gazdálkodásának eredményéből a szociálisan hátrányos helyzetben élők üdülési támogatására. 2010 évben 3,2 milliárd Ft üdülési csekk támogatáshoz juthatnak pályázati úton az alacsony jövedelmű nyugdíjasok, fogyatékossággal élők, legalább két gyermeket nevelő munkavállalók és a szakiskolai tanulók.


Az alapítvány Kuratóriuma 2010. február 1-én hozott határozatával módosította a 2009. december 1-én meghirdetett pályázatainak (kivéve a "Vakációs program" pályázat) benyújtási határidejét.


A pályázatok benyújtási határideje:

a pályázati keret kimerüléséig folyamatosan (de nem később mint 2010. szeptember 15-ig)


Az elbírálás határideje:

A csoportosan (minimum 20 fő) és az egyénileg beérkezett pályázatok esetén az elbírálás folyamatos. A sikeres pályázatot benyújtók számára az MNÜA a keretösszeg kimerüléséig tud támogatást biztosítani.


A pályázatok szövege, valamint a Pályázati Adatlapok az alábbiakban:


EZÜST NYÁR - nyugdíjasok részére Pályázati kiírás

+ Pályázati Adatlap 2010


ESÉLY A PIHENÉSRE - fogyatékossággal élő személyek részére Pályázati kiírás

+ Pályázati Adatlap 2010


SZOLIDARITÁS - több gyermeket nevelő munkavállalók részére Pályázati kiírás

+ Pályázati Adatlap 2010


HASZNOS TANÁCSOK pályázati adatlap kitöltésével kapcsolatosan >>

2010. szept. 5. 12:28

Ki az aki igényelhet utazási csekket?

Én nekem lejárt a munkanélkülim 3hónapja és önkormányzat ad segélyt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook