Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Utazás után 1 nappal hányt a cicám, mit tegyek? fórum

Utazás után 1 nappal hányt a cicám, mit tegyek? (tudásbázis kérdés)


4. moncsicsi83 (válaszként erre: 3. - Grizus)
2014. jan. 6. 18:37

8 hónapos kislány. és igen, kocsival mentünk. Az út alatt viszont meglepően nyugodt volt, aludt, vagy nézelődött...


Közben azért felhívtam a dokit is, ő is megnyugtatott, hogy valószínű az utazás, meg az új hely. Figyeljem a cicát, egy kis diéta, holnap meg csörögjek vissza, mi újság.


Köszi szépen, hogy írtál...

3. grizus (válaszként erre: 2. - Moncsicsi83)
2014. jan. 6. 17:14
Gondolom kocsival mentetek. Fiatalka? Bizonyára, ahogy mondani szokás, felfordult a gyomra a rázkódástól, az izgalmaktól. A mi cicánk is szörnyű izgatott volt, amikor kocsival vittük. Ne aggódj, pár nap múlva kutyabaja lesz.
2014. jan. 6. 16:00

1 hónapja fogadtunk örökbe menhelyről cicát. Orvos látta, minden rendben. Megcsináltattuk az útlevelet is, tegnap felkerekedtünk és 400 km-t utaztunk. Nyugodtan végig feküdte, aludta az utat. Este evett rendesen, ma reggel szintén behabzsolta az alutasakos adagját (felet szokott kapni), evett a szárazból is, ivott rendesen, ahogy szokott. Pár órája elkezdett öklendezni és hányt egy nagy rakást. Rágatlanul kijött az étel, amit megevett. Hányt még egyszer bő fél óra múlva. Ez már kisebb adag volt, de szintén egész étel volt a hányásában, illetve egy kicsi hígabb cucc (gondolom gyomorsav). Pár éve, hogy van cicánk lakásban, az előző nem hányt, igaz nem is utaztattuk. Most ideges vagyok. Lehet ez az utazás utóhatása, vagy kerítsünk egy állatorvost, telefonáljak az otthoninak. A hányáson kívül semmi gond. Délelőtt volt rendesen széklete, iszik, játszik, dorombol...

Jajj és új alom van itt, nem olyan, mint otthon. Otthon csomósodó van -azt láttam már, hogy megkóstolta-, itt meg ilyen fehér kavicsos brillance vagy mi. Lehet ebből evett és amiatt hányt? Habár nem láttam a hányadékban semmi idegen dolgot. Még az is megfordult a fejemben, hogy karácsonykor nem-e evett az angyalhajból (amikor észrevettük, hogy játszik vele, kóstolgatná, leszedtük) és amiatt most 1-2 héttel jött ki valami gond...


Nagyon köszönöm, ha tud valaki okosat mondani...

2014. jan. 6. 16:00
Utazás után 1 nappal hányt a cicám, mit tegyek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook