Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Utazást/nyaralás foglalás és miért pont ott? fórum

Utazást/nyaralás foglalás és miért pont ott? (beszélgetős fórum)


2022. jún. 22. 09:28
Sziasztok! A bravofly-on senki ne foglaljon semmit, se a lastminute.com-tól,mert konkrétan mondhatni egy cég a brvofly-al. Csak a probléma van velük, 5 hete harcolok egy módosítás miatt ami az ő hibájuk és nem hajlandók megtenni, így viszont nem tudom, hogy jutok majd haza külföldről. Nagyon sok panasz van rájuk, olvassatok utána miket művelnek. Vérlázító!!!
2019. júl. 28. 11:19
A kiszemelt hotelból kérek árajánlatot
6. Katus48 (válaszként erre: 1. - Dorca83)
2019. júl. 28. 10:56
Én a Kennedi Travelnél, mert az a legolcsóbb, de csak buszos útjaik vannak.
5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Dorca83)
2019. júl. 28. 10:01

Utazási irodában.

Azért pont ott, mert a hotellánc (ahova járni szeretek) és az utazási iroda egy tulajdonosi kézben van.

4. plavalaguna (válaszként erre: 3. - Plavalaguna)
2019. júl. 28. 09:41

hja azért ezeken, mert gyors egyszerű, könnyen ellenőrizhetőek a szállások, azt kapjuk amit látunk a képeken.

ha nem foglaló oldalt használok, mindig megnézem a googlen egy kereséssel, hogy mennyire olya a szállás mint a képeken.

de igazából 20 évesen futottam utoljára kamuba, azt se én szerveztem, irodával mentünk egy társasággal. MArhaság volt.

2019. júl. 28. 09:38

külföld általában booking, megnézem időnként a trivagót, de azok a szállások amiket csiunk, mindig a bookingon a legkedvezőbbek.


magyarországon a szállás pont hu.


ezek mellett, meg közvetlenül a szállást hívom, szalloda úgy egyszerűbb, meg könnyebb is egyeztetni, ha vmi spec igényem van. Bár ilyesmivel még sehol se volt gond igazából. Mert a szállásfoglaló oldalakon kresztül is le lehet levelezni, első levélben aztán üldenek úgyis telszámot az oldalak. Bár én írásban szeretek mindent, az ott van, leírva, egyértelmű, visszakereshető. Csevegni elég élőben

2. bnedora (válaszként erre: 1. - Dorca83)
2019. júl. 28. 09:26
Miért érdekel?
2019. júl. 28. 09:16

Sziasztok,

Ki hol szokott utazást/nyaralást foglalni és miért pont ott?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook