Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Utálom az anyám! fórum

Utálom az anyám! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
44. PöttyösPanka (válaszként erre: 6. - Vigyefene)
2022. jún. 14. 15:15

Nem attól lesz valaki édesanya, hogy megszül egy gyereket. Ez még csak nem is különleges képesség. Minden emlős állat nősténye képes rá. Sokszor csak egy felelőtlen, pillanatnyi elemi vágykiélés az életet adás apropója...


Bizonyára te is ugyanígy szeretnéd az anyádat, ha ő is eladott volna férfiaknak, ahogy itt az egyik hozzászólót. Ez valóban szeretetreméltó módja a szeretet kifejezésének.


Kérdezz meg egy örökbefogadott embert, hogy mitől is lesz egy nő igazi édesanya. Egy olyat, akit a szülőanyja eldobott, de egy másik nő szeretetben nevelt fel.

43. michelle.r (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 10. 12:42
Hány éves vagy? 12? 😂
42. michelle.r (válaszként erre: 18. - Simple)
2022. jún. 10. 12:40

Jesszus :(

Sose értettem, miért legyen hálás egy gyerek az életért, azért, hogy adnak neki enni, stb. Nem ő akart megszületni, az anyja, a szülei akartak gyereket, hát gondoskodjanak róla. Ami egyébként törvényben foglalt kötelezettségük is.

41. michelle.r (válaszként erre: 12. - Vigyefene)
2022. jún. 10. 12:37
Akkor miért nyomasztod a fórumindítót, amikor fogalmad sincs a körülményeiről?
40. Napsugár8 (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 10. 06:35

Elárulod hány éves vagy? 14, 16?

Talán éppen azért tilt egyelőre sok mindent, mert még kiskorú vagy, és nincs elegendő tapasztalatod bizonyos dolgok helyes megítéléséhez.

Valószínű azért kiabál veled, mert te nem akarod megfogadni a tanácsát.

Mondd, kiskorúként, mit is keresel itt???

39. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 37. - L.Anikó2)
2022. jún. 9. 21:21
Ha elmegyek apámhoz akor másokis látják majd az anyám alkalmatlan. Remélem, aztán ha senki nem szól bele olyan messze megyek amennyire lehet
38. Groot (válaszként erre: 35. - Piroxén)
2022. jún. 8. 22:50
Jól csinálod. A szuper anya-lánya kapcsolatnak ez az előszobája. Pár évig eltart, és ha ügyes vagy akkor vissza talál hozzád. A pici korszak után egy sokkal meghittebb kapcsolat alakulhat majd ki. Pici korában rád volt utalva, most vetélytársnak tekint, később viszont egyenrangú felnőtt partnerként tekintetek egymásra. Nehogy elszúrd. Ha ügyes leszel, pár év és meg fogja köszönni hogy hogyan nevelted. Megutálni nem fog, ne aggódj.
2022. jún. 8. 22:41
Autót csak sikeres vizsga után lehet vezetni. Szülő bárki lehet, ha alkalmatlan rá akkor is. Hogy van ez?
36. Evy0807 (válaszként erre: 35. - Piroxén)
2022. jún. 8. 22:30
Ezt elmondtad így neki, ahogy itt leírtad? (Semmi rossz szándék nincs a kérdésemben)
2022. jún. 8. 19:08
Borzasztó olvasni ezt a fórumot. Pláne hogy van egy 10 éves lányom aki már nagyon tinédzser, kamaszodik. Úgy érzem szándékosan az ellenségévé akar tenni és viszont, ő is pont azt érzi hogy ki akarok tolni vele. Persze nem állandóan, de egyre gyakrabban vannak ilyen nagyon rossz pillanataink. Nem szeretném ha megutálna, de nem tudok és nem is akarok mindent úgy csinálni ahogy ő azt elvárná. Pimaszul az orrom alá dörgöli hogy milyen anya vagyok...miközben én gyászolom hogy vége az ártatlan kis pici korszakának. Hú nagyon nehéz...
2022. jún. 8. 18:42
Szerencsés vagy. Bárcsak az enyémnek ennyi "hibája" lett volna
33. Sütikee (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 8. 18:29
Akkor te még nagyon gyerek vagy 😡
32. Evy0807 (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 8. 18:24
Akkor ez lehet a baj. Ha randizna, biztos nem kiabálna. Az anyáknak meg egyébként is az a dolga, hogy ne engedjen mindent.
31. libikóka (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 8. 18:12
Backi🤦🏻‍♀️
2022. jún. 8. 18:03
Nem iszik és nem dohányzik. Egyedül nevel és nem is randizik. De utálom mert kiabált velem és néha nem engedi amit én akarok.
2022. jún. 8. 13:43
Anya...a háborgóknak: vajon azok a gyermekek akiket az anyjuk vízbe folytott, elégetett, szemétre dobott, mit mondanának? Egy anya csak jó lehet? Adjon hálát az égnek, akinek jo anyja van/ volt, mert nem mindenkinek jutott olyan és ezt is meg kellene érteni.
28. Bless the child (válaszként erre: 27. - Dad1f54482)
2022. jún. 8. 13:36
Szíves odaadtam volna az iszákos anyámat. Az egy dolog, hogy iszik, de mellette a képességeihez mérten próbál jó életet teremteni a gyerekének. Az enyém nem ez volt
2022. jún. 8. 12:21
Van aki a sorozatgyilkos fiát is tudja szeretni, vannak akik a saját iszákos anyjukat sem. Érdekes.
2022. jún. 8. 12:12

Valaki mondta, már nem tudom, ki.

"Nem attól lesz anya valaki, hogy a világra szüli a gyereket"

25. fakata
2022. jún. 8. 12:01

A tisztelet és a szeretet között van különbség.

Én tisztelem, mert megszült, felnevelt elváltként is, nem rongyokban jártam, volt mit ennem.

De nem szeretem (talán én is utálom), mert ő is alkoholista volt, mert állandóan kiabált velem, még felnőttként is megalázott.

Sajnos 10 év után sem tudok szeretettel gondolni rá.

24. semleges (válaszként erre: 16. - Dodi44)
2022. jún. 8. 09:22
Csak mert megszült? Azért egy idő után ha megkeseríti az életed, nem jár tisztelet és megbecsülés. Egy gyerek nem akar a világra jönni. Ha valaki nem akar gyereket, tegyen róla. De, hogy kiéli rajta a beteg hajlamait, arra nincs bocsánat. Szerintem.
23. semleges (válaszként erre: 18. - Simple)
2022. jún. 8. 09:20

Egy ilyenen mit kellene szeretni? Igazad van. Én sem szeretném ha ilyen lett volna.


Kedves FI!


Utálhatod, biztos meg van az oka.

22. K-né Zsóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 8. 08:46
Ne utáld, mert magadat teszed tönkre. Próbálj meg eltávolodni tőle, kívánj minden jót neki, és ne engedd, hogy az életed része legyen.
21. vigyefene (válaszként erre: 18. - Simple)
2022. jún. 8. 08:32
Szerinted az enyém elcseszett, szerintem pedig a tiéd.
20. Syduri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 8. 08:13
Jogod van érezni! Jogod van kimondani, amit érzel! A boldogsághoz is jogod van, ne engedd, hogy ez az utálat töltse ki a napjaid! Hagyd a hátad mögött és légy boldog!
19. K-né Zsóka (válaszként erre: 16. - Dodi44)
2022. jún. 8. 08:05
Igazad van, tisztelni kell a szülőket, nem csak az anyákat. Pont annyira amennyire megérdemlik. A kollégámat az édesanyja nevelte fel egyedül, szeretetben. Jól megvoltak,de amikor felnőtt és kezdett lányok után koslatni, a mamát mintha kicserélték volna. Ha lányt vitt oda, a mama a beszólásaival csakhamar elűzte, ha elakart költözni, a mamával varázslatos módon történt valami, elájult, nem jó gyógyszert vett be, egyszer a függönyt is felgyújtotta. Magához láncolta a fiát, aki-mert lelkiismeretes fiúnak lett nevelve- nem hagyja magára. De hidd el nekem, itt már régen nem játszik a szeretet, csak haraggal tud beszélni a mamáról. 35 éves, lassan elmegy az élet mellette.
18. simple (válaszként erre: 6. - Vigyefene)
2022. jún. 8. 07:30
Elcseszett módon gondolkodsz. Engem például elhanyagolt, agyba főbe vert naponta az alkoholista "anyám". Eladott férfiaknak stb. amit el tudsz képzelni. Szeretnem kéne, csak mert ő adta az életem? Na ne.
17. Napsugár8 (válaszként erre: 16. - Dodi44)
2022. jún. 8. 06:14
Tökéletesen egyetértek veled!
16. Dodi44
2022. jún. 8. 00:29

Sosem tudnam elkepzelni, hogy ilyent mondanek!!! Az anyam adta nekem az eletemet, O hordott a szive alatt kilenc honapig.

A szuletesnapomon Ot kellene unnepelni! Mert O szenvedettmeg, vajudott. Nekem elkepelzelhetetlen kinokon ment kereszul, csak azert, hogy megszulethessek!

Ezert en csak orok halaval, tisztelettel tartozom neki!!!

Nem szabad onzonek lenni!

Mindenkinek vannak hibai!

Ha nekem az nem tetszik, mindent el kell kovetnem, hogy ugyan azokat ne kovessem el!

De az anyam az nekem Szent! Nelkule nem lehetnek a vilagon. Tanitott, etetett, ruhazott, gondomat viselte, meg ha az o modjan is.

Mikor 18 lettem, magam labara alltam, es becsuletesen eltem, hogy szegyent ne hozzak rajuk. Nem akarom a hibakat masra kenni, mert vannak magamnak is eleg beloluk, meg ha nem is tudok rola.

Az en Edesanyamat a Jo Isten aldja meg! ~halo poraiban is!

15. vigyefene (válaszként erre: 14. - Bless the child)
2022. jún. 7. 19:13
Az is igaz, de az élet nagyon sokkal többől áll, mint nyomor.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook