Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Utálom a hasamat. Minél jobban tartom finom kajákkal, annál... fórum

Utálom a hasamat. Minél jobban tartom finom kajákkal, annál... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

5. tumbo2 (válaszként erre: 3. - Fincsi5)
2022. dec. 11. 17:00
én is kb.64 kiló vagyok,de jó lenne négy kilótól megszabadulni.
2022. dec. 11. 16:36

Ez természetes jelenség.

[link]

2022. dec. 9. 15:38
Nem tudom, hány kiló vagy, én 59-60-nál érzem jól magam. Nyáron a napi rétes, kakaós csiga, fél doboz jégkrém megtette hatását, 63-ra kúsztam. Azonnal abbahagytam az édességet, fehérkenyeret, most 60,5 vagyok. Idejében kapj észbe, ne kelljen 20-30 kilót leadnod, sok olyat látok itt is, a facebukon is. S minél idősebb vagyok, annál nehezebb 3 kilót is leadni. Szerintem felelőtlenül jelölték be 56-an a NEM BAJ. Vigyázz!:))
2022. dec. 9. 09:01

Nem lehet, hogy tele van egyszerű, finomított szénhidrátokkal, amivel tele rakod? Mert akkor teljesen természetes, hogy egyre többet akar.


Egyrészt a cukor ugyanolyan addiktív, mint pl. a kábítószer, másrészt liftezik a vércukrod. Aminek az a legkevésbé rossz következménye, hogy állandóan éhes vagy.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook