Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Osztrák számláról magyar OTP számlára érkező összeg mennyi idő alatt kerül jóváírásra? fórum

Osztrák számláról magyar OTP számlára érkező összeg mennyi idő alatt kerül jóváírásra? (tudásbázis kérdés)


8. csabih2 (válaszként erre: 7. - Flóra76)
2020. febr. 20. 12:50

Köszi! De ezt elég aljasnak érzem... Sajátomrol küldtem sajátra, ki akartam próbálni hogy online milyen gyors, de ez vicc...

Ezekszerint 3 nap mire megkapod a pénzed, de ha online vásárolsz valamit azt persze azonnal megkapja a másik fél. Igazából csak az zavaró számomra, hogy azt a pénzt kedd este óta azon a számlán nem tudom már használni mert nyílván levonták, a másik számlámon pedig még nem jelent meg. Persze tudom hogy én vagyok a hibás, minek "szórakozok" alapon...

7. Flóra76 (válaszként erre: 6. - Csabih2)
2020. febr. 20. 12:12
Holnap a déli órákban, tapasztalatom szerint.
2020. febr. 20. 12:00
Sziasztok! Ha olvassa valaki esetleg... Kedden este 18.30kor indítva lett egy utalás online felületen, osztrák Raiffeisen bankból, magyar MKB Bank-hoz. Itt van csütörtök dél, a pénz pedig még mindig sehol. Mit várhatok?
5. Manocska388 (válaszként erre: 4. - Guruljka)
2019. jan. 18. 15:24
Köszönöm a segítséget 😊
4. Guruljka (válaszként erre: 1. - Manocska388)
2019. jan. 18. 15:15
Nekem tegnap utaltak, osztrák Erste számláról, a magyar K&H-ra, ma délelőtt befutott.
3. Manocska388 (válaszként erre: 2. - Ancika85)
2019. jan. 18. 14:38
Köszönöm :) igen eddig nekem is olyan fel 1-fel 2 felé rajta volt .de ezek szerint most akkor ülni fognak rajta és hétfő lesz belőle..
2019. jan. 18. 14:36
Szia nem osztrák igaz hanem német számláról otp-re. Eddig ugy volt elöző du utalt másnap fél 1 körül rajt volt. Most 2 nap volt.
2019. jan. 18. 14:33
Sziasztok. Olyan kérdésem lenne hogy valaki ebben az évben barkinek utaltak osztrák számláról magyar OTP számlara. Ha igen akkor mennyi idő alatt írtak jova? Csak mert tavaly egy munka nap alatt jóváírják a számlákon.. és szerdán lett elutalva..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook