Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Utál a főnököm fórum

Utál a főnököm (beszélgetős fórum)


1 2
31. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 30. - C7e2a207e8)
2023. febr. 22. 12:38

Jol tetted,hogy kiadtad magadbol, bar sajnos akkor igy megbosszulta a dolog.


Az a baj, ha vki nem szimpi, azzal sztem nem nagyon lehet mit kezdeni.

30. c7e2a207e8 (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 22. 11:58

Gratulálok!

Azért ezt még elmondom, ide szántam. A legutolsó munkahelyemen kaptunk egy főnököt. Utáltam, de ezzel nem voltam egyedül. Egyszer annyira megsértett, hogy nem tudtam aludni az idegességtől. Másnap kértem tőle egy négyszemközti beszélgetést. Beolvastam neki rendesen. Az eredmény az lett, hogy utána mindig kedves volt velem, de a fizetésemelésekből valahogy kifelejtett.

2023. febr. 22. 10:49

Sziasztok!


Gondoltam azért leírom, hogy váltottam.


Tényleg utált, mondjuk én is őt.


Volt 1 beszélgetés a HR vezetővel együtt, hármasban. Végül a generációs különbségekre hivatkoztunk, de felmondtam.


Neki nem szabadna már vezetői pozícióban lennie, át kellene minősíteni min. tanácsadónak.

Volt kollégáktól tudom, hogy egy tapasztalt szintén fiatalabb nőt vettek fel a helyemre, de ő otthonról dolgozik. Talán így kibírja majd... :)

28. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 27. - Amaunet)
2022. ápr. 2. 12:19

Irtam korábban.


Nem gondolom, hogy az határozza meg vki hozzáértéset, képességeit, hogy mióta van 1 helyen. Sőt, pont az ellenkezőjét gondolom, vki minél kevesebbet tapasztal, annál merevebb és szűkebb lesz a latokore, ami a kor előrehaladtával egyébként is bekovetkezik, sajnos.

27. Amaunet (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 1. 18:14

De mégis főnök.

Hány éve vagy te ennél a cégnél és hány éve van ott ő?

26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - Amaunet)
2022. márc. 31. 19:13
5, de a fonokomnek meg 0. Mert ő más területről jött.
25. 37e1ff8723 (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 31. 10:19
Én is.
2022. márc. 31. 08:53
Hány év tapasztalatod van ezen a területen?
23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 22. - Cicamica3)
2022. márc. 31. 08:45
Hát lehet, hogy csak én vagyok ilyen gyökér, de nekem ez nagyon nem megy. Utálom a hatalomfitogtatást, pláne indokolatlanul, puszta szadizásból... undorítónak tartom.
2022. márc. 28. 19:30
Úgy látom nem egy nagy probléma.Minden hasonló munkahelyen alkalmazkodni kell.
2022. márc. 28. 17:29

Nagyon más a hozzaallasunk mindenhez, és nem gondoltam, hogy ez ennyire még tudja nehezíteni a közös munkát.

Mikor nagyobb csapatban dolgozunk, azt én jobban szeretem, mert ő is rugalmasabb lesz, de ha sok a hülye.... akkor még mindig osszeveszunk egymással, mondjuk én ilyen vagyok, kiadom, utána lehiggadok, de nem biztos, hogy ő is így van ezzel.

20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Perzsacica)
2022. márc. 28. 17:26

Azt hiszem ez a probléma, emberként vagyunk nagyon mások a magánéletben, az elethelyzetunk, és emiatt nem olyan jo a hangulat a munkában, de dolgozni többé kevésbé tudunk együtt, van 1 kis rivalizálás, de a munkában segítjük egymást.


Nekem ezt nehéz kezelni, én is inkább a helyzetet utalom, ő bratyizosabb, nekem ez nehezebben megy, előtte olyan helyen voltam, ahol baromi nagy volt a hajtás, a családias légkör is szokatlan.

19. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 28. 17:04
Nem az van, hogy nem tudod teljesíteni az elvárásokat, ezért b.gatásnak gondolod, érzed a számonkérést?
18. 37e1ff8723 (válaszként erre: 12. - Alnisa)
2022. márc. 28. 13:51
Igen, főleg az idősebb nők. 😄 Rendben, ez MÁS terület...
17. Scherlock (válaszként erre: 8. - Léna123)
2022. márc. 28. 13:14

:DDD


Átíródott a cím...

2022. márc. 28. 13:08

Egyébként meg szeressenek otthon és a baráti körben .

A munkahelyen együtt kell dolgozni és a lehető legjobban elviselni és tisztelni egymást.

15. semleges (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 28. 13:02

Most te utálod vagy ő utál?

Esetleg mindketten utáljátok egymást.

14. perzsacica (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 28. 12:45

Ha valóban szereted azt a munkát és látsz benne hosszú távú életpályát is akkor igen, meg kell barátkozni a főnökkel. Nyilván más nemzedék , más alapokkal.

Erre találták ki a csapatépítő rendezvényeket vagy ha az nem megy akkor a fehérasztalos munka megbeszélést.

Szervezz ilyet ha eddig nem volt. Nem én találtam ki , ezt már sokan könyvben is megírták- főleg Amerikában. / Carnegie és mások/

Meg kell tudnod, hogy mi a hobbija , van-e gyereke, unokája, milyen zenét hallgat, hol szeret nyaralni, sportolt-e valamit. Akármilyen nagy is a nemzedéki távolság biztosan van egy közös pont a munka területén kívül is.

Ha szereti a süteményt viszel 2-3 db-ot a munkatársaknak és őt is feltétlenül megkínálod.

Ezek amúgy is részei a munkahelyi kommunikációnak. Nem anyagi kiadások főként hanem plusz odafigyelés a kollégákra. Ha amúgy a munka jó és szereted akkor mindent meg kell lépni - a szereposztó díványon kívül, azt azért ne.

2022. márc. 28. 12:40

Most akkor ki utál kit?


A főnök téged, vagy te a főnököt? Nagyon nem mindegy.

12. Alnisa (válaszként erre: 11. - 37e1ff8723)
2022. márc. 28. 12:39
Van aki lenézni ám a nőket, főleg egy ilyen területen!
11. 37e1ff8723 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 28. 12:26
Biztos, hogy utál? Gyanús. Az egyetlen férfi főnök, amelyikkel megromlott a kapcsolatom, kikezdett velem. Általában korrektek voltak.
10. andita1 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 28. 12:25

Mi ebben nem fogunk tudni segíteni. Lehet hogy azért utál, mert túl jól dolgozol, vagy azért mert nem, vagy azért mert sokat beszélgetsz, vagy azért mert rossz napjai vannak.

Kérdezz rá, aztán meglátod.

9. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 28. 12:17
Nem fogsz dűlőre jutni,,ha csak ki nem derül,,vagy nem kérdezel rá,mi az ok ami ezt váltja ki.
8. Léna123 (válaszként erre: 4. - Scherlock)
2022. márc. 28. 12:06
:DDD Nagyon szemfüles vagy, én észre se vettem. Bocs, ezt akartam neked címezni, az előző a FI-nek ment.
2022. márc. 28. 12:06
Most akkor végül FI utálja a főnökét és a főnöke is őt, mondjuk szuper lehet így együtt dolgozni....
6. Léna123 (válaszként erre: 4. - Scherlock)
2022. márc. 28. 12:05
Miért utál? Nem ő vett fel a munkára? Nem tudom mit tehetnél, azon kívül, hogy rendesen elvégzed a rád bízott feladatot, mást nem igazán tehetsz. Nagyon kellemetlen lehet így együtt dolgozni vele.
5. Scherlock (válaszként erre: 3. - Alnisa)
2022. márc. 28. 12:02
Az is lehet, csak fi gondolja ezt...
2022. márc. 28. 12:01

Szia fi!


"Utálom a főnököm, mit csináljak, hogy megkedveljem?"


Ha utálod, miért akarod, hogy kedveljed?


Mit tegyél?

Szeresd vagy keress más melót. Mindenki jóléte érdekében.


Hát tényleg nagyon szívesen! :)

3. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 28. 11:59

Nem fog javulni.

De minek vett fel, ha nem akar Veled dolgozni?

Lehet nem tetszik neki, hogy fiatal nő létedre műszaki területen dolgozol.

2022. márc. 28. 11:45
*megkedveljen :)))
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook