Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Uszkár gazdik ide fórum

Uszkár gazdik ide (beszélgetős fórum)


13. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - Monika0104)
2011. aug. 2. 18:17
nekem volt uszkárom, középuszkár fekete nagyon okos volt egyedül tudott focizni, fejelgetni, előszőr benti kutya volt de kinti is lett mikor kertesházba költöztünk, lány volt, imádtam, ha valaha lesz még kutyám akkor az uszkár lesz:)
12. sanuár (válaszként erre: 11. - 92422a8764)
2011. aug. 2. 18:14

Nekem egy ezüst szürke uszkár kisfiam van, 13 éves mult, én magam nyirom. Neve Rambo. Csodálatos testtartása van, olyan mint egy kis beképzelt fiu akire csak felnézni lehet. Tényleg lehet velük beszélgetni. Bizonyos szavakat megért, és annak értelmében cselekszik. Nagyon-nagyon okos, értelmes, családszerető, igazi kis barát. A szőre valóban nem hullik. Jól viselkedik lakásban, sértődékeny, de ha megbeszéled vele pl. hogy elmegyek, de sietek vissza, legyél jó, és lefekteted a vackára, akkor tudja hogy most neki ott kell maradni, és te biztos visszajössz hozzá. De ha ugy hagyod ott hogy nem szólsz neki, azért haragszik. Mindenkinek csak ajánlani tudom, igazi szobacirkáló. Az enyém 4,5 kg. imád a karomba mint egy gyerek helyet foglalni, és nézelődni, mivel igy mindent lát.

Sanuár

2011. júl. 9. 09:18
nekem törpe uszkárom van /igazából a fiamnak)/
10. 3a92f8d690 (válaszként erre: 6. - 1f9774333a)
2010. ápr. 5. 22:13

Gondolom nem fekszik a baba mellé ...szerintem semmi baj nem lesz!!


Nekem is tetszik ez a fajta igaz hogy nem hullik a szőre????

2010. ápr. 5. 22:10
Én találtam neked 500 Euróért ha érdekel.
8. monika0104 (válaszként erre: 7. - Bfd1d36adb)
2010. márc. 16. 09:42
az a kérdés te milyet szeretnél törzskönyveset v. anélkülit , nekem 3 éves uszim van fiú és fekete törpe nincs törzskönyve
2010. febr. 17. 12:52

Sziasztok, most készülünk kutyát beszerezni és arra jutottam, hogy uszkár legyen, el is kezdtem keresni ezüst vagy apricot törpe kiskutyát.Szukát, mert ők kedvesebbek. A tenyésztőkben csalódtam :'(, az egyik 35E-ért adja a kölyköket (ez eddig OK), törzskönyvvel 150E(!), meg is mondja:nála a vérvonalat és a tenyésztés jogát kell megfizetni, a másiknál is 150E, de már a kérdésért, hogy törzskönyv nélkül mennyi, tisztességtelen szándékúnak nevez, feltételezi, hogy disznóólban akarom továbbszaporítani...

A legjobb mégiscsak egy uszi lenne, de honnan?

2009. aug. 11. 08:08
Sziasztok. Lenne egy kérdésem. az uszim nemsokára tüzel. van 4 hónapos babám. zavarhatja ez a babát? illatokra, hormononkra gondolok..
5. monika0104 (válaszként erre: 4. - Safirah)
2009. febr. 5. 12:34

A mienk 8 hónaposan került hozzánk, mi is a neten találtunk rá az előző gazdija elakarta adni és mi vettük meg.

A labda nálunk is sztár, van neki egy csomó van mikor mindegyikkel játszik és nem tudja melyiket vegye be a szájába, mert ugye mind az 5 nem fér bele.

Imádja a plüssállatokat, na nálunk azokat rázza szét persze csak ami az övé.

A helyét nem bántja, de van mikor össze kotorja alatta ami van.A mienk ugat azért mi is 1 emeleten lakunk, sokszor kell rászólni ne ugason mert átjönnek a szomszédok, van mikor csak morcog, ha lát valamit, vagy nézi a tv-t és állatok vannak benne, hát attól teljesen oda van.

A mienket DOMINÓnak hívják.

4. Safirah (válaszként erre: 3. - Monika0104)
2009. febr. 5. 12:21
Bizsunak hívják, bár fiú.:D A neve előbb meg volt, mint a kutyi. Lehet, hogy lányhoz jobban illene ez a név, de így maradt. Amúgy becézzük Biginek is és így talán már kicsit pasisabban hangzik!:D Júliusban lesz 3 éves és 3 hónapos volt, amikor rátaláltunk a neten. Az ország másik feléből hoztuk! A tiétek is nyugis kutya? Mert a miénk, ahogy írtam is csak akkor ugat, ha van rá oka. A 4.-en nem is lenne jó, ha folyton ugatna! Szeret labdázni + vissza hozni dolgokat. Az viszont nagyon rossz tulajdonsága, hogy bár bántani nem bánt semmit (nem rág, nem kapar), de a kutyaágyát ripityára szaggatta!:((( Szivacs volt. Azóta már tettünk le neki pl. törölközőt, de azt is szétszaggatta. Semmiféle textilből készült dolgon nem fekszik, mert azonnal széttépi!:((( Nem régen vettem neki egy buklé lábtörlőt, na ezen valami csoda folyta folytán elfekszik, de lehet, hogy csak azért, mert még nem talált tajta fogást, hogy hol kezdje meg!?
3. monika0104 (válaszként erre: 2. - Safirah)
2009. febr. 5. 11:56

Meg néztem az uszitokat nagyon édes tényleg hasonlít a mi Dominkra.Mi a neve?

A mienk 1,5 éve van nálunk , de nagyon imádjuk.

2009. febr. 5. 10:56

Szia!

Nekünk is uszkárunk van és ahogy a képeidet nézem, nagyon hasonlít a te kutyidra!:D

A miénkről éppen tegnap tettem be a naplómba pár képet, ha érdekel, nézd meg!

A mi drágánkat a lányom kapta 2 és 1/4 éve a születésnapjára. Én igazából yorkit vagy csivavát szerettem volna, de uszi lett belőle és nem bántuk meg!:D Nagyon szófogadó, renden kutyus!:D Nagyon jól el van, keveset ugat csak. Ha valaki hazaér 10 percig örömtáncot ját (a nyakunkig felugrál!) és mondja....mondja....mondja!:D Szó szerint, szinte beszél!:D Szerintem nagyon szeret minket és mi is imádjuk őt!:D

2009. febr. 5. 10:51

Már olyan sok fajta kutya fórum van, de uszkárost még nem találtam, pedig nekem az a kedvencem , mert nekem az van.Tehát nálam másik fajta kutya szóba sem jöhet.

Várok minden uszkár gazdit és persze azt is várom aki szereti ezt a fajta kutyót.

Beszéljünk erről a fajtáról is érdemes.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook