Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Urtica urens 15ch fórum

Urtica urens 15ch (beszélgetős fórum)


13. 60a1b835aa (válaszként erre: 1. - Rózsaszál1)
2008. jan. 7. 22:48

Urtica urens CH 15 : apasztásra


Urtica urens CH 5 : szaporításra


(sajnos kicsi a különbség az elnevezésben 5- 15 :-(

2007. jún. 30. 19:50
A patikákban, lehet kapni a homeos szerekről, egy kiadványt 300 - azaz hároszáz ft az ára, és minden bogyófajta benne van, milyen tünetekre, mit kell szedni.
2007. máj. 14. 01:31

Én vajjúdás közben kaptam belőle többször is 5 darabot a nyelvem alá- ott tágulássegitőnek használták, és bejött :)


(fájdalomcsillapit nem volt abban a korházban, "csak" ez).


Utána tejcsi miatt is szedtem, nem sokáig, de nem is volt több tejem.


Szerintem ezek inkább pszichés kérdések.

Ha hiszel benne, h jó rá, akkor hatni fog.


Épp amire szeded, arra.

10. b362b37b2e (válaszként erre: 1. - Rózsaszál1)
2007. febr. 22. 19:08

Mikor én szoptattam én Urtica Urens 5CH-t szedtem.6 hónapig szoptattam,mellette végig fejnem is kellett,annyi tejem volt tőle!Aztán a Kisasszony úgy döntött,nem kell több anyatej,nem kell több cici! :)

Most tápszeres.

9. Kicsikata (válaszként erre: 1. - Rózsaszál1)
2007. febr. 22. 17:29
Rózsaszál! Szerintem azonnal hagyd abba ennek a szedését, mert épp, hogy APASZTÁSRA való! Neked a 5 CH kell! De ha nem mersz kísérletezni, igyál teát! Abból is a Fitolac az ami inkább bejött nekem! Sőt! Egészséges alapanyagokból golyócskák is készíthetőek és nagyon fini!!!!
8. kisgé (válaszként erre: 3. - Rózsaszál1)
2007. febr. 22. 14:00
Nem hiszek a gyógyszertári homeopátiás tanácsadásban. Azért nem, mert minden szer alkatfüggő. Ráadásul, Hoxa is írta, hogy nem találta el a potenciált a tanács adója. Igen, van, hogy egy szer két ellentétes dologra is jó, csak jól kell megválasztani a potenciált (ch, vagy D....) és az adagolást.
7. rózsaszál1 (válaszként erre: 6. - Asra)
2007. febr. 22. 10:12
Oké megpróbálom!
6. Asra
2007. febr. 22. 08:07

sziasztok:)

tapasztalat: ne szedj semmit, igyál sokat, és rakd annyiszor mellre, ahányszor szeretné. ettől újra beindul a tejed. nem szentírás, de nekem emlőgyulladás után bejött. és még 7 hónapig szoptattam.

5. rózsaszál1 (válaszként erre: 4. - Hoxa)
2007. febr. 21. 18:25

Hoxa és van valami ötleted, hogy esetleg visszafordítani lehessen a folyamatot? A lányom még mindig szopizna ha lenne miből.

Hála nem zárkózik el előle.

4. Hoxa
2007. febr. 21. 16:50
Nem értett hozzá az illető. A CH száma a döntő. Az 5-ös segíti, a 15-ös apasztja a tejet.
3. rózsaszál1 (válaszként erre: 2. - Kisgé)
2007. febr. 21. 16:48
Ez igaz, ott abban a patikában orvos ajánlotta, könyveket is bújt, ennek dacára, most nincs tejem, pedig még mindig szeretném szoptatni a lányomat, ha van még rá remény.
2. kisgé (válaszként erre: 1. - Rózsaszál1)
2007. febr. 21. 16:41
Az a helyzet, hogy ezt egy homeopátiás orvos jobban meg tudná ítélni. Amúgy a szereket különböző gondokra adják, mármint 1 fajtát!
2007. febr. 21. 16:38

Szerintetek ilyenkor mit lehet tenni? Nekem ezt a homeopátiás bogyót arra adták a patikában, hogy még több tejem legyen. Az egyik fórumban olvastam, más apasztásra használná.

Akkor lehethogy ezért állt el a tejem?

Visszalehet fordítani valamennyire ezt a folyamatot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook