Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Űrhajós sapka, sálsapka, csősapka? Mi a neve? fórum

Űrhajós sapka, sálsapka, csősapka? Mi a neve? (tudásbázis kérdés)


2011. dec. 12. 15:31
hátha jönnek budapestiek is majd én messze vagyok.....
4. t_marcsi (válaszként erre: 3. - BMA211225)
2011. dec. 12. 15:28
Igen, ilyenre gondoltam, csak kötöttben. Találtam is pár helyen, csak a méret nem jó sajnos :( Azért nem tudom hogy keressem, mert ugyanezt a sapkát mindenhol máshogy hívják...
2011. dec. 12. 15:11
[link] ilyesmire gondolsz?
2011. dec. 12. 15:07
Én mindhármat más sapkaként ismerem.....az én időmben a csősapka egy cső alakú kötött akármi volt,olyasmi mint egy garbó nyaka....a sálsapka egy sálféleség volt aminek a közepénél össze volt varrva egy része azt tettük sapkaként a fejünkre a többit sálként körbetekerve....mivel gyerekről írsz én szerintem az ürhajós sapira gondolsz,valahol láttam a neten de hirtelen nem emlékszem hol ha rájövök megirom:)
2011. dec. 12. 07:00
Sziasztok! A bölcsibe menet megláttam egy kisfiún egy nagyon aranyos szarvasos csősapkát (az én időmben még ilyen néven futott). 51-es méretű a 2,5 évesem feje, és Neki vennék ilyen sapkát, de sehol nem találok a neten :( Tudnátok segíteni, hogy milyen néven keressem? Esetleg Bp-en láttatok valamerre ilyesmit? Köszi a válaszokat :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook