Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Üresség fórum

Üresség (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Üresség

1 2 3
2013. nov. 15. 16:15

Jah, a reptér .....

Szimbolikusan értendő, mint egyfajta beteljesületlen vágy, párhuzamot vonva a kapcsolat sikerével vagy sikertelenségével.


Remek cikk, még egyszer gratulálok, és sok boldogságot kívánok az írójának!

21. ca728c0145 (válaszként erre: 20. - Krisz42)
2013. nov. 15. 16:11

Hogy mi a pozitív?

Minden, ami a sorok MÖGÖTT olvasható.

Nem az, hogy ki, kivel, hol, miért, mikor! ...


Az újrakezdés képessége nem egyszer, a megbocsátani tudás, a szeretet, az emberi lélek örömei - félelmei, nagysága és gyengesége ...

Amikor szembe tud nézni önmagával valaki, hogy hol rontotta el, és miben tud javítani - a beismerés képessége.

Vagy csak én látom ezt?

Igaz, mindenki a maga tükrében olvas mindent.


Tulajdonképpen már megszoktam/tuk, hogy minden fórumon elolvashatjuk, hány éve és hányszor szexelsz otthon, tudjuk, ez a boldog kapcsolat ismérve, nem is vitatkozunk már veled ebben.


Csak legalább ne bökted volna oda a végén, hogy ennél a két embernél még két gyerek is érettebb! ............. hagyjuk .........

20. Krisz42 (válaszként erre: 19. - Ca728c0145)
2013. nov. 15. 15:53

Ő irta,h unalmas volt a boldogság-igen,ez êletigenlés,szerinted.Az is,h a kapcsolata kuszasága miatt nem ment a reptérre dolgozni,holott az volt az âlma,aztán az,h sajnos semmi sem lesz olyan,amilyen volt-már a kapcsolatában-,nem lesz olyan,amilyennek lennie kellene.Nem kell velem egyetérteni,de mi ebben a cikkben a pozitívum?Mint írtam tetszett,én csak azt írtam le,h mit nem értek.Miért,dicsérjem meg,h megcsalta a másikat,a ffit is,h milyen jòl tette,h keresett mást,aztán zseniális húzás volt,h mégis visszament,igaz,h most már senki se boldog,de a fő,h bizalmatlanságban,lelki sebekkel tele,boldogtalanul,de maradjanak együtt.Furcsa fogalmaid vannak az életigenlésről.Egyébként mint észrevehetted,leìrtam a véleményem,de senkit nem kritizâltam a saját véleménye miatt.Viszont neked nem tetszett,amit én irtam.Tehát nem gondolom,h irigy,aki nem ért velem egyet,csak te reagâltâl úgy arra,amit írtam.

Ja igen,mi is a pozitív a történetben?Mert még a címe se az,nem is arròl szòl,h bármi pozitívum is lenne benne.

19. ca728c0145 (válaszként erre: 18. - Krisz42)
2013. nov. 15. 15:38

Elképzelhetetlennek tartom, hogy bárki is unalomból csalja meg a párját.

Meg azt is, hogy aki veled nem ért egyet, az minimum irigy:D


A cikk örömről - bánatról - életigenlésről szól.


Sajnálatos dolog, ha valaki a nagy boldogságában mindig csak a negatívat látja mindenben.

Hmm ..

18. Krisz42 (válaszként erre: 13. - Ca728c0145)
2013. nov. 15. 15:30
Kb.1hete voltam fenn legutóbb,akkor is 15percre.Tényleg rengeteg:)Tudod nem a gép előtt ülök,erre a tabot használom,nagyon praktikus,mobilizálható,râadásul csak leteszem,csinálom a dolgom,ha van időm megnézem,esetleg írok.Tudod azét,mert vkinek jó a párkapcsolata,nem irigykedni vagy piszkâlni kellene,hanem lennie kellene az embernek önkritikájának,plussz igényességnek a párkapcsolatában.Mint írtam,inkább egyedül,mint olyannal,akivel nincs boldogság.Már bocs,de a szerelem testi kifejezője a szex,nem?Milyen kapcsolat az,ahol máshova megy emiatt?A másik,h rengeteg problema van az életben,nem a kapcsolattal kelkene szenvedni,hanem együtt szembenézni a problémákkal.Igen,nagyon jó érzés úgy hazamenni,h otthon olyan pár vár,aki előtt nem kell titkolóznom,akivel szívesen bújok ágyba minden nap.Ez nem hiszem,h irigyelni valódolog lenne,hiszen manapság szinte mindenkinek megadatott a szabad párválasztás.Nem gondolod,h ezek után nem sajnálatramêltó az,aki unalomból megcsalja a párját,utâna a párja lesz együtt mással,stb.Valahogy nincs kedvem beâllni a sorba,de voltam egyedül is addig,amíg nem találkoztam a mostani párommal,mert lett volna má is,de én egyedül is képes vok élni,nem fogom más életét tönkretenni vagy hagyni,h más tegye ezt velem.Az önzetlen szerelem nem erről szòl,a párom szeret,de ha már másra lenne szüksége,elengednêm,hiszen szeretem és azt akarnám,h boldog legyen.Ha velem nem az,akkor keressen mát.Viszont boldog lennêk,h ennyi évet is eltölthettem vele,mert átêlhettem melkette,vele az igazi szerelmet,amit ajândéknak tekintek és egy napnak is örültem volna,ahogy örülök ennyi évnek is,de nem a tulajdonom,tehát nem görcsölök azon,h elhagy-e vagy sem,megcsalni pedig eszembe se jut,mert lassan 9év utân is ugyanolyan jó szerelmeskedni vele,mint az elején,ugyanolyan szenvedélyes,mint volt,de nekem ez a termêszetes,úgy gondolom,h ez egy normális kapcsolat velejárója.Nem kiváltsâg,stb.Ez lenne a normális.
2013. nov. 15. 15:30
Jó cikk tényleg. Bár nekem kicsit darabos a sok tőmondat miatt. És talán adtam volna nevet a szereplőknek, még ha nem a valódit is.
2013. nov. 15. 15:19

lenyugodtatok,és szerintem minden rendben lesz. a puzzle 2 drb-ját csak idő kérdése és kirakjátok!


sok sikert!

2013. nov. 15. 15:16

Nekem a cikk "kinézete" nem tetszett,de nem a tartalom miatt. Az nem rossz. Engem zavart, hogy ennyire széthúzta, hogy nagyon tagolva van, elég zavaró, mert gyakorlatilag semmi értelme, és nem is néz ki jól. A többivel nem volt bajom :)

Kérdésem: mi volt ezzel a célod?

2013. nov. 15. 14:54
Nagyon szép ez az írás...igazán lebilincselő.
13. ca728c0145 (válaszként erre: 11. - Krisz42)
2013. nov. 15. 14:47
Hálistennek a te kapcsolatod tökéletes, hurrá, még azt a rengeteg időt sem nélkülözi, amit itt töltesz.
12. 0c08cb3084 (válaszként erre: 11. - Krisz42)
2013. nov. 15. 14:43
Nekem meg az jön le, hogy te mindig keresed a feszültséget és szítod, igazán meg lehetsz keseredve mint nő! Ez a cikk pont nem negatív hanem pozitív, de nem óhajtom megmagyarázni miről szól, de jó lenne ha a szövegértéseden még csiszolgatnál, mielőtt kommentezel bárhova is! Szép napot neked!
11. Krisz42 (válaszként erre: 1. - Kellemesnegyvenes)
2013. nov. 15. 14:34
A cikk jól van megírva,de nekem csak az jön le,h a nő fél egyedül lenni,fêl a maganytol,ezert a félmegoldás is megfelel.Mennyire tökéletes egy olyan kapcsolat,ahol ha jön vki,akkor főleg csak a szex kedvéért képes azzal együtt lenni?Milyen kapcsolat lehet az,ahol nem jó a szerelmeskedés,ahol egy idegen többet adhat,mint a saját pârja.Râadásul mindkettőnek nem csak egyszer volt,hanem tartott a viszony.Ráadásul 4év utân.Nem értem miért kell erőltetni egy ilyen kapcsolatot,mikor látszik,h egyik se boldog benne igazán,valami hiânyzik,de nagyon.Jobb lenne,ha mindketten megtalâlnák azt,akivel igazán boldogok 4év után is.Hol van ott szerelem,ahol a ffi mérlegel,h kivel jobb?A kapcsolat be lett mocskolva mindkét részről,senki nem tud bizni a másikban,senki nem tiszteli,szereti igazán a másikat,senki nem azzal van elfoglalva,h vâllalja magát,az èrzéseit,hanem úgy viselkedik,mint egy felelőtlen gyerek,a ffi úgy gondolja,h ha a nő megtehette,akkor ő is.Na ez nem szerelem,de arra se magyarázat,h miért folytatták,ha ő képtelen volt megbocsátani.Komolyan,két gyerek is érettebben képes viselkedni,mint két ilyen ember.
10. 63d6abf1d7 (válaszként erre: 8. - Regin_a)
2013. nov. 15. 14:27
"amikor én annyira szeretem" - akkor nem lépek félre.
2013. nov. 15. 12:22
Szia! Kiléptem és elolvastam és vissza kellett lénem, hogy gratuláljak neked, mert nagyon tetszett, mert életszerű mint írták alattam. Drukk nektek, ezerrel, kívánom találd meg a boldogságodat, mert van, aki bátor mint te is, annak meg igen is jár a boldogság! Szép napot neked és még egyszer gratulálok a cikkedhez amit írtál ha rólad szól, ha nem!
2013. nov. 15. 12:11

Azért csak ki kellett volna rúgni a férfit, nem?

Mer'miaz hogy csak úgy "visszadja" amit okoztam neki korábban, amikor én annyira szeretem.


Remélhetőleg jó "tanulópénz" mindkettőtöknek.

Kívánom persze hogy maradjon tartós és csak eltünő homályos emlék maradjon a mindkét oldali "eltévelyedés"

2013. nov. 15. 11:49

Sírok.

Kívánom, hogy legyél boldog!

2013. nov. 15. 11:35

Húú

Nagyon jól írsz, és drukkolok, hogy összerakjátok!

2013. nov. 15. 11:21

Nagyon is életszagú, szerintem, meg is történt...

Az a baj, hogy a legtöbben meg se próbálják összerakni a puzzle-t, hanem hagyják veszni. Ez van! :(

2013. nov. 15. 11:14

Nagyon jó cikk. Életszagú.


Jó lenne, ha mindenki elolvasná, mielőtt széttörné a saját puzzle képét.


Hogy csak valódi összerakásával kelljen bajlódni. :)

2013. nov. 15. 11:04
Szuper írás, érdekes, nem vontatott, van stílusa! Gratulálok hozzá, és remélem egyben marad a puzzle! :)
2013. nov. 15. 10:31
Nagyon jó ez a cikk..jól van megírva is..erre mást nem tudok mondani..gratulálok..az érzés teljesen átjön.. szinte én voltam .. bele tudtam magam élni.
2013. nov. 15. 09:08
Hajnal van... már megint. És megint nem tudott aludni. Ez már az öregség? Hiszen csak(?) a negyvenedik szülinapja lesz most ősszel.

A kávéfőzőt bekapcsolja, rágyújt egy cigire, majd a kávé mellé jöhet a második. Le kellene szokni, sokba is kerül és ugye az apja tüdőrákban halt meg. Az öccsének sikerült nyáron letennie: "Tesóm, ügyes vagy. Ügyesebb nálam."

Éjjel forgolódott. "Írnom kellene. Írnom valamit."
Nem úgy, mint a rózsaszín naplóba, amit már lassan 7 éve vezet, mint a kamaszok.

Ugrás a teljes írásra: Üresség
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook