Ureoplasma (beszélgetős fórum)


7. c9b1fd22de (válaszként erre: 1. - Szöszike)
2010. márc. 6. 15:08
szio:)sajnos nekem is sikerált ezt a "betegséget "kb erös 4éve beszereznem énis ezeket a gyógyszereket kaptam szerencsére nálam használt is.sajnálom a történteket de attol tartok h a "leki"betegséged jóval erösebb mint ez talán ez is okoz6ja h no gyogyulsz.Az h a párodnál no volt kimutat6ó az csak 1 dolog gondolom a nemi gyógyász felvilágositott h a férfiaknál ennél joval erösebb betegségek sem kimutat6óak többségében(sajnos a szifiliszt is képes hoxabb ideig+bujni bennük és csak a 2foknál jelenkezeznek a jelei:((De azért ezuton szeretnélek+nyugtatni ez a kis betegség no 1 olyan nagy dolog ennél nagyobbat soha nekapj öxe ugyis lefordit6om ez 1 semmiség.(mégha hülyén hangzik is)sokkal inkább a lekedet viselte+a csalodotság nagyon sajnálom remélem minnél elöbb helyre jössz:))és javulást neked .
6. golfáramlat (válaszként erre: 5. - Golfáramlat)
2010. jan. 15. 10:29

Elég nem gond = elég nagy gond


Hát most sem vagyok jobb formában! És még előttem az egész nap, jobb ha megyek is, mielőtt hülyeségeket írok.... :DD

5. golfáramlat (válaszként erre: 3. - Pteri)
2010. jan. 15. 10:27

Bocsánat, nem fogalmaztam érthetően, már éjszaka volt....

Pont arra értem, hogy valakit így átverjenek!

Amikor azt hiszi a nő, hogy csak ketten vannak a kapcsolatban és biztonságban érzi magát.

Ráadásul tényleg az sem biztos, hogy a pasi kezeltette magát.

Elég nem gond ez a fórumindítónak, nem csesztetni akartam!!!!!! Én is igen vacakul érezném magam ilyen helyzetben! Biztosan elege van mindenből. Sajnálom szegényt, remélem ki tudják kezelni belőle.

Mégegyszer elnézését kérek, ha félreérthető voltam.

4. pteri (válaszként erre: 1. - Szöszike)
2010. jan. 15. 10:10
Szöszike , szerintem most már ne rágódj a miérteken, a legfontosabb, hogy meggyógyulj, sajnos vannak makacs fertőzések, de bízz az orvosban, ne hagyd abba a kezeléseket, kitartás és próbálj meg utána felejteni.
3. pteri (válaszként erre: 2. - Golfáramlat)
2010. jan. 15. 10:07
Golfáramlat, nem értem a hsz-odat, ilyesmi bárkivel megtörténhet, aki azt hiszi, hogy monogám kapcsolatban él, és kiderül, hogy átverték. biztos nagyon vacakul érzi magát szegény, azért írta ki a bánatát.
2. golfáramlat (válaszként erre: 1. - Szöszike)
2010. jan. 14. 23:57

Szia!

Bocsánat, hogy nem tudok "jót" írni. Ami eszembe jutott a történeted elolvasása után az: NEM SZALONKÉPES, azt ide NEM LEHET LEÍRNI.

2010. jan. 14. 22:16
Tavaly januárban derült ki h a párom félrelépett de nem gondoltunk semmi rosszra. Iővel erős tünetek jelentkeztek amiknek nem adtam mérvadó jelentőséget csak kb májusban amikor már kezdett ellehetetlenedni miatta nemcsak a mindennapjaim hanem a szexuális együttlétek is. Elöször csak bennem kerestüka hibát hátha vmi közös illemhelyről szedtem össze vmit v koleszból. Sok-sok teszt után nyúltunk az olrvossal a negativ eredmények miatt nemi fertőzések körébe. Így derült ki augusztusban h ureoplazmás fertőzése van. Első körben 3 doboz sumamedet kaptam rá és hüvelyöblítéseket kellett végeznem kaukázusi kefires vizzel. Teszt október elején majd még mindig pozitiv eredményre ujabb 2 domoz sumamedet kaptam ill. mellé Klacidot. Végigszedtem majd nov. ben ujabb letenyésztés és dec elejére ujabb pozitiveredmény. A karácsony és vizsgaidőszak miatt jan elején jutottam el a dokihoz aki fejét fogva áll az ügy előtt mert ilyet még nem látott h ennyi idő és gyógyszer és semmi. . . Most megint sumamedet kaptam ujabb 2 dobozzal és 2 hét mulva kell mennem mintavételre. Párom is elment dokihoz és az ő eredménye negativ habár erről nem láttam már papirt mert közben elhagyott. Azt mondta beszélt a lányal akivel anno félrelépett de v tagadott v nem tudom de állitása szerint neki semmi baja. Az egészből én jöttem ki a legszarabbul mert nemcsak ellettem hordva hülye ribancnak még beteg is vok. Szép 4 év volt és végig hűséges voltam erre mit kaptam. . . és még rám is akarták keni. . . szarul érzem magam, Keresem a magyarázatokat kitől hozta ha nem attol a lánytól ez nem olyan betegség h magátol meggyógyul egy nőnél. H a volt párom csak hazudott h volt orvosnál és közben nem de ez nem játék hihetetlen h neki negativ lenne a tesztje habár az én dokim azt mondta h férfiakból idővel kimosódhat szal állok itt és gondolkodom hónapok óta h honnan jött miért miért rajtam ütött ki mért nem gyógyul stb. . . vmi hozzászólás vélemény??kiváncsi vagyok rátok

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook