Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Update-tel fogyjunk karácsonyig 20 kg!!! fórum

Update-tel fogyjunk karácsonyig 20 kg!!! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
624. vagyok1 (válaszként erre: 622. - D2999878ca)
2010. okt. 18. 16:01

:-D

Amikor híztam, nem álltam mérlegre csak max félévente egyszer, de mostanában ahányszor bemegyek a fürdőbe különös kényszert érzek, h ráálljak. De valahol mélyen tudat alatt :-) tudom, h egy pisiléssel nem fogyok 20 kilót, de nem kockáztatok és megnézem :-D

623. Vivienke30 (válaszként erre: 620. - D2999878ca)
2010. okt. 18. 14:39
kööszike
622. d2999878ca (válaszként erre: 621. - Vagyok1)
2010. okt. 18. 12:54

Ezek szerint rosszabb vagy, mint én :D

Én csak reggel és este állok rá. Ha a mérlegelés fogyasztana, már hízókúráznom kellene.

621. vagyok1 (válaszként erre: 619. - D2999878ca)
2010. okt. 18. 12:38

:-)

Elraktam a mérleget, mert a napi tízszeri mérlegelésről nem bírtam leszokni. Majd hétfőn veszem csak elő. Hú de sok idő van még Karácsonyig

620. d2999878ca (válaszként erre: 617. - Vivienke30)
2010. okt. 18. 12:18
Nagyszerű:)
619. d2999878ca (válaszként erre: 616. - Vagyok1)
2010. okt. 18. 12:18

Nem is mondtam, hogy menj:)

Nekünk van konditermünk, csak nem használtam mostanság. Edzeni pedig akkor edzettem, amikor a fiam aludt (vagyis nagyon nem mászkálhattam el itthonról).

2010. okt. 18. 12:04
Szia.itt is gratula!!!!!!!!!!!!!:D
2010. okt. 18. 11:27
sziasztok sikerültek a vizsgáim puszika
616. vagyok1 (válaszként erre: 615. - D2999878ca)
2010. okt. 18. 07:50
Nem megyek konditerembe, a gyaloglásért felesleges. A ligetben tervezem a gyors gyaloglást. Ott is van domb, csak nem én állítom a lejtő meredekségét, ráadásul friss levegőn leszek, ami a szmog után jót fog tenni.
615. d2999878ca (válaszként erre: 612. - Vagyok1)
2010. okt. 17. 21:18
Nagy súllyal mindenképpen jobb, már csak azért is, mert a futás során háromszor jobban terhelődnek az ízületek és nem égetsz el több kalóriát úgysem, mert x kiló felesleggel nem fogsz tudni ugyanannyit futni, mint mondjuk gyalogolni tempósan. Úgyhogy legalább kettő null a gyaloglás javára. Én mondjuk annyival szoktam volt variálni, hogy ne legyen tök unalmas egy órán át menetelni, hogy hol meredekebb emelkedőre állítottam a gépet, hol enyhébbre és a tempót is változtatgattam.
614. vagyok1 (válaszként erre: 613. - Kicsibéka)
2010. okt. 17. 18:51

Ezt a könyvet nem ismerem, majdnem az összes többit olvastam. Az általam ismert összes nővel ellentétben sokkal kevesebbet eszem amikor meg van, úgyhogy én azokon a napokon nagyon jól tudok fogyózni. A mai napon nem ettél túl sokat. Én nem próbálkozom a kakaóscsigával, mert akkor már ennék egy kis almás rétest és sajtos pogit is...

Ma még iszom egy pohár teát citrommal és annyi. Jól bírtam a mai napot is. Ha karácsonyig így bírnám, akkor nagyon jó kis Karácsonyom lenne ja és nem kellene Szilveszterkor fogadalmat tenni, hogy lefogyok :-D

613. kicsibéka (válaszként erre: 612. - Vagyok1)
2010. okt. 17. 17:38

A karcsusag receptjeit rendeltem meg!

Tok jo aron volt (4999.- helyett 999.- plusz 500.-a postakoltseg),gondoltam megnezem!

Akar le is tolthettem volna,de szerintem igy tok megeri, meg amugy sem szeretek semmit letolteni!

Hat a mai napomra nem vagyok tul buszke,mert mikor megvan, akkor sokkal jobban kivanom a kajat, de ugy dontottem ezeken a napokon belefer egy kis bunozes!

Szoval reggelire kakaoscsiga, tejeskave, ebed kornyeken pedig pizza egy kis pohar kolaval!

Nagyjabol ennyi!

Ha azt nezem, hogy mar mindjart 6 ora van, akkor ez szerintem nem is sok!

Vacsira kb egy jo ora mulva megiszok egy kaukazusi kefirt es mara ennyi! Ja meg majd zold teat iszom!

Meg a folyadekfogyasztasommal vannak gondok!

Van, hogy nagyon sokat iszom, maskor meg talan csak egy litert. Ezen kene meg valtoztatnom! :(

En is ugy szeretnek szeretni futni, de valamiert nem megy!

A labaim onallo eletet elnek!

A sogorom nagyon jol fut, azt mondta majd tavasszal "megtanit" futni! :) Nekem mar hideg van ilyenkor, ezert csak tavasszal!

612. vagyok1 (válaszként erre: 610. - Kicsibéka)
2010. okt. 17. 17:22

A mozgás naggyon jót tett nekem. Amikor először csináltam, akkor már nagyon nem ment a fogyás a káposztalevessel. Nagyon el voltam keseredve, de mire végeztem a tornával, 2 kilóval kevesebbet mutatott a mérleg, amiből mindkét kiló visszajött, de másnap reggelre fogytam egy kilót. Ez engem meggyőzött. Azért jó ez a fórum, mert másokból lehet egy kis energiát meríteni a folytatáshoz. Én is olvastam a naplókat amikor a káposztalevessel fogyóztam, sok erőt merítettem belőlük. Melyik norbis könyvet rendelted meg? Ma pl. mit ettél?


Nem futhatok, mert "aktív koromban" :-D egy síbalesetben megsérült a térdem és ennyi túlsúllyal nem akarom erőltetni. A gyors séta pont elég, azt nem hallottam, hogy jobb, mint a futás.

611. d2999878ca (válaszként erre: 610. - Kicsibéka)
2010. okt. 17. 17:03

Én tavaly futópadon edzettem (idén sajnos még nem kapcsoltam be, totál ellustultam).


Napi egy órát gyalogoltam 4-12%-os lejtőn váltakozó sebességgel. Olyan 600-700 kcal ment le vele egy-egy alkalommal. Nem túl nagy diéta mellett kb. heti egy kilókat fogytam. A nem túl nagy diéta alatt értem, hogy 1500-2000 kcal között ettem. De ehhez hozzátartozik, hogy 94 kiló körül kezdtem. Nyilván, nem ugyanaz 2000kcal enni közel száz kilósan, mint pl. 60 kilósan.

610. kicsibéka (válaszként erre: 609. - Vagyok1)
2010. okt. 17. 16:43

Ezzel, hogy azt irtad, hogy ha mozgok akkor kb a duplaja megy le nagy "hatassal" volt ram!

Holnaptol tuti elkezdek edzeni!

Koszi, ez az inspiracio nagyon kellett! :)

Most is a norbizos csajok naploit olvasgattam es azokon is nagyon fellelkesultem!

A gyors seta tenyleg nagyon jo, allitolag meg a futasnal is eredmenyesebb!

Elvileg holnap jon meg a norbis konyvem, ugyhogy holnaptol lesz egy par plusz dolog a dietamban aminek nagyon orulok!

609. vagyok1 (válaszként erre: 608. - Kicsibéka)
2010. okt. 17. 16:20

Lelki okai voltak a hízásnak, viszonylag lassan, 3 év alatt szedtem fel. Remélem, ha terhes leszek, nem hízom majd ennyit :-D.


A káposztaleves diétával lement 3 kiló, de nagyon nehezen bírtam és meg is állt a fogyás, utána pár napot pihentem és kezdtem a norbit, ami szerintem eredményesebb, mert nincsenek holtpontok, vagyis így nincs az, hogy úúúúú de megennék egy feketeerdő tortát sok tejszínhabbal. Biztos lesz olyan nap, amikor kívánni fogom nagyon az édességet, de elhatároztam, hogy akkor veszek 3 norbis édességet és lehet, hogy felfalom majd az összeset, de majd az üzletig és vissza is gyalog megyek. Úgyhogy már van forgatókönyvem vészhelyzetekre is :-D


Valamint elkezdtem többet mozogni, ami sokat segít, kb. kétszer annyi megy le, mint ha nem tornáznék. De ha még naponta egy órát gyors ütemben gyalogolnék, az lenne az igazi, de ahhoz még lusta vagyok.

608. kicsibéka (válaszként erre: 607. - Vagyok1)
2010. okt. 17. 15:55

Kb. mennyi ido alatt szedted fel a plusz kilokat?

Akkor ha jol szamolok 103 kilo volt a kezdo sulyod!

Valami hormonalis oka volt a hizasnak vagy szultel?

Bocsi, nem akarok bunko lenni vagy tolakodo, csak feltunt, hogy majdnem megduplaztad a sulyod!

De az, hogy 15ot mar leadtal nagy eredmeny gratulalok!!!

Remelem karacsonyig ezt en is elondhatom magamrol!

:)

Csinaltal valami kulonoset, hogy ebben a honapban igy megindultak a kilok lefele?

En is nagyon edesszaju vagyok, arra most szedek bio kromot! Nekem nagyon bejon,tenyleg nem kivanom az edesseget es ez nagyon sokat segit!

A mozgassal en is hadilabon allok! Pedig tudom, hogy kene es mikor csinalom akkor mar tok jo, csak nekiallni nagyon nehez!

607. vagyok1 (válaszként erre: 606. - Kicsibéka)
2010. okt. 17. 15:16
Én csak 158cm vagyok, vagyis jóval több felesleg van rajtam, neked talán ezért megy lassabban. Anno amikor lefogytam 63-ról 57 kilóra nekem is nagyon lassan ment, egy kilónál nem tudtam többet fogyni hetente, de még mindig gyorsabb volt, mint most lefogyni még 20 kilót, de én voltam hülye, h így elengedtem magam, most szívok :-D. De nem is ez a legrosszabb, most már kezdek kiegyensúlyozott lenni. Az volt a legnehezebb amikor jöttek rám a kilók és nem tudtam ellene tenni. Már az is csoda volt amikor megálltam pár hónapra, most meg tényleg elindult. Április óta fogyok, bár először nagyon lassan ment, havi egy-két kilóval, mert hiába fogytam gyorsabban, visszajött. Most összesen 15 kiló mínusznál tartok, de most már úgy érzem, hogy menni fog. Okt. 1 óta fogytam 6,5 kilót, aminek nagyon örülök. Teljesen elégedett lennék magammal ha egy kicsivel többet mozognék, de gondolom, az is meg lesz. Most már nem engedem, amit elértem.
606. kicsibéka (válaszként erre: 605. - Vagyok1)
2010. okt. 17. 13:04

86.1-rol indultam, 177 cm magas vagyok!

Szoval meg egy jo 10-12 kilo visszavan!

Bar regen, mikor 72 kilo voltam, akkor sokan mondtak,hogy mar tul vekony vagyok! (en erre szinte mar nem is emlekszem, de szerintem csak pufin szoktak meg elotte).

A zold tea tenyleg jo,en is iszom es elvileg zsirbonto is!

Nekem is vannak norbis dvd-im,nagyon szeretem is oket, csak sajna kicsi a szobank es nem ferek el benne, hogy tornazzak! :(

Marad a szobabicaj egyenlore, ha "miki ba" tavozott!

A merleggel en is igy vagyok, de most mar nagyjabol tudom kontrollalni magam!

605. vagyok1 (válaszként erre: 604. - Kicsibéka)
2010. okt. 17. 12:56

Ha jól érzem magam és nem vagyok lehangolt akkor keveset eszem, de ennél azért többet. Azért híztam el, mert sokat stresszeltem, az evés megnyugtatott, úgyhogy az elmúlt években nem az egészséges, kis adagok jellemezték az étkezéseimet. Sajnos nagyon szeretem az édességet.


Tegnap amúgy annyira jóllaktam, hogy a vacsit nem is akartam megenni, csak azért ettem, hogy nehogy lelassuljon az emésztésem. A zöld tea nagyon sokat segít abban hogy ne legyek éhes. Nekem is le kellene állnom a mérlegre ugrálásról, naponta többször is ráállok sajnos. Viszont tornázom is a Norbi kickbox2-re minden nap, ami szerintem sokat segít.

Mennyiről indultál?

604. kicsibéka (válaszként erre: 603. - Vagyok1)
2010. okt. 17. 11:35

En most 3 hete norbizom!

Eddig kicsit tobb, mint 3 kilo ment le!

Tegnap kezdodtek a piros napjaim, igy most par dekaval biztos tobb vagyok a puffadtsag meg a szervezet vizvisszatartasa miatt!

De nem birtam ki tegnap este es raalltam a merlegre, akkor 82,9et mutatott!

Csak hetfon akartam merlegelni, de ezt kicsit elorrebbhoztam, a kovetkezo meg majd csak 25.en hetfon lesz! (ha kibirom addig!)

Szerintem is lassulni fog a fogyasod!

Te mindig csak ilyen keveset eszel?

Nekem ez egy kicsit koplalasnak tunik, en ennel azert tobbet szoktam enni(naponta 4x-5x neha 6x), es igy is egesz jol mennek a kilok(heti 1).

Milyen magas vagy?

603. vagyok1 (válaszként erre: 602. - Kicsibéka)
2010. okt. 17. 11:09

Szia!

Most 88kg vagyok, jó lenne Karácsonyig elérni a 67 kilót. 5 nap alatt ment le a 2,5kg, vagyis napi fél kiló, tegnap még 1kg-ot fogytam. Gondolom, le fog lassulni a fogyásom. Reggel korpás gyümis kefírt ettem. Délben sütöttem 30dkg húst, amit kétfelé osztva ettem meg ebédre és vacsira egy csomó savanyúsággal. Ja és ittam vagy 10 bögre meleg zöld teát ami segített hogy ne legyek éhes. Előtte káposztaleves diétát csináltam egy hétig, azzal 3 kiló ment le, de teljesen leállt a fogyásom, ezért áttértem a norbi diétára. Te hogy bírod?

602. kicsibéka (válaszként erre: 601. - Vagyok1)
2010. okt. 17. 10:14

Ejjha,6 nap alatt az nagyon durva! GRATULALOK!

Megkerdezhetem mennyibol szeretnel leadni es mi az alomsuly?

601. vagyok1
2010. okt. 16. 18:02

Sziasztok!

Én is Norbizok. Ez a 6. napom, fogytam 2,5 kilót. A zsírégető étrendet tartom be úgy ahogy. Nem szenvedek, sőt ma azon gondolkodtam, hogy megehetem-e a vacsit, mert nem voltam éhes. Úgyhogy szeretnék csatlakozni ha megengeditek, mert együtt könnyebb.

600. Piperke (válaszként erre: 598. - Vivienke30)
2010. okt. 15. 19:17
Szia. Hát én már észre veszem magamon, hogy máshogy állnak a nadrágok. De nem akarom magam mérni még egy darabig. Az elején még mértem, de most már nem akarom. Majd mikor már tényleg észre vehető lesz. Hát kb 3 hete eszek csak 1-est (néha néha vannak kivételek), edzeni viszont nem tudok mellé...Se időm, se térdem még... Közületek mindenki edz update mellett? Ha esetleg nem, akkor úgy ki milyen ütemben fogy? Képzeljétek, ma elkészítettem az U1-es fasírtot, és bátran állíthatom, valami isteni lett! Pedig féltem tőle.
2010. okt. 15. 17:08

Mi ujsag csajok?

Nagyon megallt itt az elet!

Vagy talan "elfogytatok"??? :)

598. Vivienke30 (válaszként erre: 597. - Piperke)
2010. okt. 12. 21:28
szia és hogy érzed van változás?
597. Piperke
2010. okt. 12. 18:22
Hát egy hónapja tartom magam szigorúan az update-hez. :) Nem olvastam igazán vissza, mert sok lenne nagyon. Mi újság veletek? Hogy haladtok?
596. Vivienke30 (válaszként erre: 595. - Piperke)
2010. okt. 12. 16:29
mi lessz egy honapja
595. Piperke
2010. okt. 12. 16:13
Sziasztok! Újra itt. :) Nem tűntem el, csak kicsit felbolydultak az események a múlt héten. Azóta is kitartok ám, csüt. lesz egy hónapja! :)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook