Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Update menük. Egy menü egy étkezésre van, vagy többszörre ehetek ennyit? fórum

Update menük. Egy menü egy étkezésre van, vagy többszörre ehetek ennyit? (beszélgetős fórum)


6. Györgyi48. (válaszként erre: 5. - Csrita79)
2010. nov. 9. 17:50

Szia!

Régebben rendeltem egész hétre, még hét végére is, nekem is nagyon ízlett. Megettem mindent, amit adtak, úgy ahogy rá volt írva. Gyümölcsleves volt a kedvencem.


Én a helyedben a Rubint Rékától kérnék tanácsot, segítséget, Ő mit mond, szerintem sok jó tanácsot ad majd Neked, Ő is kismama, biztosan segít.

2010. nov. 3. 18:01
köszönöm szépen mindenkinek,hát igen amit én ma ettem is isteni volt,ja még annyi,hogy rendelek sütit is,az jó,hogyha uzsonára eszem meg??????Ja és tényleg még valami...kismama vagyok a 3.babámal,nagyon nagy sulyrol indulok,csázáros lesz a bébim érkezése,muszáj valamit alkotnom,hogy kibirjam,na most akkor nem ártok evvel az updattel a kicsinek???lehet hülye kérdés,de még nem updateztam.
2010. nov. 3. 14:28

Bocs, a kérdésre nem is válaszoltam, amúgy1 adag amit küldenek, de úgy eszed ahogy akarod.

Én a 30. hét óta rendelek.

3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Csrita79)
2010. nov. 3. 14:26

Szia!

Én ma rakott káposztát rendeltem.

Általában két adagra osztom, egyben még soha nem sikerült megenni :-)

Rántott dolgokat nem szoktam rendelni, de a rakottak nagyon finomak. A Hortobágyi palacsinta meg egész egyszerűen Isteni. :-)

2. vaczila (válaszként erre: 1. - Csrita79)
2010. nov. 3. 14:19
Szerintem az 1 adag amit kapsz, de ha neked kétszerre is elég, annál jobb.
2010. nov. 3. 12:21
Sziasztok,már egy hete updatezek,de mivel elég változatosan kéne fözni,meg itt nincs is Norbi bolt,igy ma már házhoz jön az ebéd.Kiváncsi lennék a sikerélményeitekre,ill.kérdezném még azt,hogy ma jött mustáros sajtkrémes rántott hús,salátásval,most azt az egészet meg lehet enni egyszerre???Mert én megettem a húsit,meg egy kis salátát,de fullra jol laktam.Lehet,hogy két adagba kellet volna megennem.Meg a Norbis cipó ISTENI finom!!!!!!Várom,hogy irjatok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook