Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Update fagyasztott kakaós csigát sütött már meg otthon valaki? fórum

Update fagyasztott kakaós csigát sütött már meg otthon valaki? (tudásbázis kérdés)


2013. aug. 3. 09:29
A baratnomnek update peksege van,o fagyottan rakta a sutolapra, raspriccelt egy kis vizet es be is tette az elomelegitett sutobe.
10. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 9. - Esther78)
2013. jún. 17. 20:15
hat a zacskon nincssemmi. mindenhol azt olvastam, hogy ne olvasszam ki. majd akkor probalkozom. de azert koszi a valaszt...
9. esther78 (válaszként erre: 8. - 9c81d48cc9)
2013. jún. 17. 17:51
Kibontod a zacskóból, kiteszed egy tepsire, hagyod kiolvadni, közben kicsit megkel. Berakod a sütőbe és megsütöd. De szerintem ha megnézed a zacskóját biztos rajta van hogy hogy kell megsütni.
2013. jún. 17. 11:28
sziasztok. jar meg ide valaki? engem az erdekelne, hogy hogyan sussem a fagyasztott meggyes tekercset? valami otlet?
2010. szept. 23. 17:39

a fornettis sütő az beállított az teljesen más, még felépítésre is.

kab 15-18 perc mire szép világosra sül.

2010. szept. 23. 17:12

Köszi a válaszokat! :-)

A sütő hány fokos legyen és kb mennyi ideig süssem? Azt írtátok, hogy világos színűre kell sütni, de az kb. hány perc?

2010. szept. 23. 17:07
Ugyanolyan finom,mint a friss tésztából.
2010. szept. 23. 17:03
Igen, szobahőmérsékleten kell addig tartani/ én tepsire rakom/ és ha kiolvadt, akkor előmelegített sütőben közepes lángon lehet sütni.
2010. szept. 23. 17:03

Nem kell őket olvasztani teljesen, mivel ez is ugyanolyan fornetti-s termékcsalád csak más összetevőkből áll.

magyarán a rendesz szabály a fornettik esetén:

pizzáknál és nagyobb méretű sütijeik esetén nem kell előolvasztás, fagyóból irány a sütő. (sütőpapírral alatta(

sós sütiknél ill édes sütiknél: ráhelyezzük a fagyóból kivett sütiket és 10 perc eltelte után betesszük a sütőbe.

Mindegyiket világos színűre sütjük.


tudom hogy van ez, dolgoztam kis boltba ahol egész nap fornettit sütöttem, meg zöldség-pékárú részlegen voltam eladó.

2010. szept. 23. 16:06

Konkrétan arra lennék kíváncsi, hogy ki kell e olvasztani mielőtt beteszem a sütőbe, illetve hogy milyen hőfokon mennyi ideig kell sütni.

A pékséges csaj nem volt túl készséges...

Köszi!

2010. szept. 23. 16:05
Update fagyasztott kakaós csigát sütött már meg otthon valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook