Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » UPC-sek. Nálatok is többször elmegy a kép? Kiírja, hogy nem elérhetö és csatorna kódolt. fórum

UPC-sek. Nálatok is többször elmegy a kép? Kiírja, hogy nem elérhetö és csatorna kódolt. (tudásbázis kérdés)


2009. aug. 23. 06:29
Nálunk teljesen panaszmentes a szolgáltatás. Volt, hogy néha fura dolgok álltak elő (talán kétszer), az egyik az volt, hogy nálam a képernyő közepére korlátozódott a kép, egyszer meg anyunál ment el minden. Viszont. Olyan telefonos ügyfélszolgálatuk van (nem a hibabejelentés, a normál diszpécser), hogy egyszer vasárnap délután hatkor hívtam, egyszer meg délelőtt, és mindkétszer telefonon sikerül a problémát megoldani. Újra kellett kódolni az adott készüléket egyszer, másik esetben meg újraprogramozni. A csatornákat nem vettük észre, hogy váltogatnák. Szóval mi szeretjük.
2009. aug. 23. 05:27

Mi a VIII.ban lakunk silver csomagunk van és chello gold, a upc tv internet telefon.de már a szerződött tv adásokbol legalább 5,: a tve,a görög, a travel, a zoon europa,a mezzo,meg még kitudja , amiket nagyon szerettem egyszerüen levették minden elözetes bejelentés nélkül, mikor érdeklödtem azt mondták ez már "digitális" lépjek át abba akkor nézhetem az ár külömbség 3000 ft/hó!

nem mindegy.arrol nem is beszélve,hogy ha a hüség idöd lejár az éppen aktuális akcióban nem vehetsz részt csak az újbelépők,nagyon utálom őket már,visszaélnek a monopol helyzetükkel otthagynám öket de a T.HOME MÉG ROSSZABB NÁLUK A NETHÁLÓRA "NEM FÉREK RÁ" telefon vonal meg ha fel sem emelted a kagylót,alapból 3600, a digi tv lenne jó de azoknak meg ezen a környéken csak tányéros van azon meg internet ugye nincs!

11. 8559ed0e1b (válaszként erre: 10. - Pista55)
2009. aug. 22. 18:34
Nekünk is kábelen jön.
2009. aug. 22. 16:30
Mostanában nálam is többször megszakadt az internet kapcsolat pedig nekem kábelen jön.
2009. aug. 22. 15:42
Nálunk már 5-éve az van soha nem volt vele gondunk.
2009. aug. 22. 13:37

Nálatok volt már olyan hogy az UPC átrakott egy másik csomagba ugyanannyi pénzért?

Nekünk eddig UPC extrém net-ünk volt hatezervalamennyiért havonta(ez nagyon jó volt) mostanában lassú a net,vagy be se jön... most néztem a számlát át raktak silver csomagba ugyanannyiért:(

Ezt megtehetik?

Nem értem miért,a számlát mindig feledjuk,és nem kértünk másik csomagot:(

2009. júl. 31. 19:24
Van a paprika tv-nálunk. Én most köttettem be de már bánom.
2009. júl. 31. 06:17

Nálunk is sokszór elöfordul, és akadozik is.

Azt mondták időjárásra reagál. Ezt nem hiszem, mert tiszta csendes időben is előfordul.

Nagyon sok jó csatorna is hiányzik náluk.

Lejár a szerződés és váltani fogok.

2009. júl. 30. 16:23

Nálunk is sokszor van,hogy elmegy a kép és kiirja

nincs jelerősség.

A Paprika tv nálatok bejön?-mert nálunk más jön helyette pedig eddig volt!

2009. júl. 30. 16:21

Nálunk is elég sok probléma van velük.A tv adással is és az internet szolgáltatással is.

Valószínű,hogy helyi telepítési gondok vannak?

2009. júl. 30. 16:12
Apukám szereli őket. Ez előfordul. Ha kódolt be kell írni a kódot, hívd a szerelődet!
2009. júl. 30. 15:57

mind elmegy?

vagy csak egy?

nálunk minden jó,nincs probléma.szerintem hívd fel az ügyfélszolgálatot

2009. júl. 30. 15:52
UPC-sek. Nálatok is többször elmegy a kép?Kiirja hogy nem elérhetö és csatorna kodolt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook