Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » UPC médiabox esetén hogyan lehet törölni az előre beállított, automatikus felvételt? fórum

UPC médiabox esetén hogyan lehet törölni az előre beállított, automatikus felvételt? (tudásbázis kérdés)


20. Norchy (válaszként erre: 19. - Mkjudit)
2011. dec. 8. 20:40
köszönöm szépen, sikerült, eltűntek a rögzítésre váró műsorok végre :)
19. mkjudit (válaszként erre: 18. - Norchy)
2011. dec. 8. 15:07

Szia!


Be kell menni a menübe, ott kiválasztod a "Beállítások"-at, abban a "Gyári beállítások"-at, ott beírod a PIN kódot (0000)és OK. Utána kiválasztod a "Thor 0,8W"-t ismét Ok, aztán még egyszer OK. Ekkor indul a csatornakeresés. Ha kész ismét OK! Kész!

18. Norchy (válaszként erre: 17. - Mkjudit)
2011. dec. 7. 17:47

Szia,


remélem még olvasol erre :)

elmondanád a gyári beállítás visszaállítását, mert hiába nyomkodom, próbálom leírás alapján, nem megy.

nekem is v annak állandóra rögzített műsorok, amik egy része már nem aktuális, v az óraállítás miatt nem akkor van, mint korábban....


köszönöm szépen

2011. nov. 23. 14:58

A UPC-től megtudtam, hogy softver hibásak ezek a médiaboxok, ezért ezt a funkciót nem tudja a gép. Vissza kell állítani a gyári beállításokra, csak így törölhető az előzőleg beállított automatikus felvétel.

Ha szükséges leírom neked a menetét!

16. mkjudit (válaszként erre: 15. - NOA)
2011. nov. 23. 13:45
Értem, ez nem valami bíztató. Figyelni fogom, hogy nekünk leállt-e a felvétel vagy sem. Ezek szerint nem csak nekem van vele problémám.
15. NOA (válaszként erre: 12. - Mkjudit)
2011. nov. 23. 13:25
Nálam sincs ikon a felvétel mellett mégis veszi és veszi és veszi...
14. NOA (válaszként erre: 1. - Mkjudit)
2011. nov. 23. 13:24

Jelentkezz ha sikerült, mivel a párom hetek óta képtelen erre a műveletre velem együtt:)

Nem olyan egyszerű mivel értelemszerűen nem kivitelezhető a művelet.

13. andi6020 (válaszként erre: 12. - Mkjudit)
2011. nov. 23. 08:27
Ha nincs ott a piros óra, akkor sikerült. Szívesen.
2011. nov. 23. 08:23
Most kipróbáltam, nem ajánlotta fel, hogy az összeset akarom.e törölni, de megnéztem és a további napokon sincs ott az a piros felvétel ikon a műsor mellett! Köszönöm, remélem sikerült!
11. andi6020 (válaszként erre: 10. - Mkjudit)
2011. nov. 23. 08:21
igen
10. mkjudit (válaszként erre: 9. - Andi6020)
2011. nov. 23. 08:13
A guide-ban ,a műsorújságban próbáljam?
9. andi6020 (válaszként erre: 3. - Mkjudit)
2011. nov. 23. 08:08
Menj a csatornára, ott is az előjegyzett műsorra, és a stop gombbal törölni tudod a felvételt. Megkérdezi, hogy egy rész előjegyzését akarod törölni, vagy az összeset. Az összeset jelöld.
2011. nov. 23. 08:07
Köszönöm már mindent kipróbáltam, nem ajánl fel olyan lehetőséget, hogy törölhető lenne.
7. BayBanya (válaszként erre: 6. - Mkjudit)
2011. nov. 23. 08:02

Mint említettem, nekem nincs rögzítés :)

és csak gondoltam fellapozom a füzetet, ha már itt van mellettem :)

hol állítottad be állandóra? gyanítom ott tudod levenni is :) jobb ötletem nincs :(

6. mkjudit (válaszként erre: 4. - BayBanya)
2011. nov. 23. 08:00
Igen, így tudom törölni, hogy aznap mit nem akarok felvenni, de ezt mindennap meg kell csinálnom, hogy ne vegye fel...Végleg nem tudom törölni a felvételt! Azért köszönöm!
5. Miraut (válaszként erre: 1. - Mkjudit)
2011. nov. 23. 07:52
EgyszerŰ! Felhívod a UPC-t,1221,éelmondod a problémád.Nagyon készségesen segített nekem is egy hölgy,lépésről lépésre elmondta mit csináéjak
2011. nov. 23. 07:49

uhh ... reméltem, hogy valami bagatell könnyű problémád van ... :)

sajnos az én médiaboxom nem rögzít ... így érdemben nem tudok tanácsot adni ... de!

"Felvételek áttekintése

A beállított felvételeket a 'Rögzítendő műsorok' menüpontban tekintheti meg. Lépjen be a menübe a távirányító 'menü' gombjának megnyomásával.

Válassza ki a 'Digitális műsorrögzítő' menüpontot, majd válassza ki a 'Rögzítendő műsorok' menüpontot és nyomja meg az okét.

Ebben a menüben láthatja, hogy milyen felvételeket állított be. Itt törölheti is a nem kívánt időzítéseket. Egy időzítés törléséhez válassza ki azt a fel-le gombokkal. Az időzítést a 'kék' színű gomb megnyomásával törölheti."


Remélem, összejön :)

2011. nov. 23. 07:36
Korábban beállítottam, hogy egy sorozatot minden nap ugyanabban az időben felvegyen. A sorozatnak már régen vége,de a médiabox még mindig felvesz ugyanúgy és nem tudom, hogyan kell törölni az előjegyzést?!
2011. nov. 23. 07:35
konkrétabban?
2011. nov. 23. 07:34
UPC médiabox használatával kapcsolatosan tudna valaki segíteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook