Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » UPC hűség fórum

UPC hűség (beszélgetős fórum)

6. aa35c27f5c (válaszként erre: 1. - Murva)
2010. ápr. 27. 04:56

Szia!

Mi egyszerűen megoldottuk...Mikor költöztünk, anyósomnak két lehetősége volt: felmondja és kifizeti a 25 ezer körüli szerződésbontási díjat vagy átiratjuk a nevére. Utóbbit tettük. Besétáltunk az ügyfélszolgálatra és átirattuk.

2010. ápr. 26. 22:50

Szia!

Én az upc-nél dolgoztam korábban és azt tudom javasolni, hogy kérdezd meg az új lakót, aki helyetted odaköltözik, hogy neki nem kellene-e a szolgáltatás? Ha ebbe belemegy, akkor csak egy névátírást kell kérni az ügyfélszolgálaton és meg van oldva a dolog.

Esetleg még megpróbálhatod azt is, hogy felhajtasz egy olyan rokont vagy ismerőst, aki upc-s területen lakik és átvenné a szolgáltatást, így akkor az ő nevére kerülne és átköltöztetik.


Remélem, tudtam segíteni!

4. Burkuska (válaszként erre: 3. - Access)
2010. ápr. 26. 19:13
Be kell vinni a modemet is.
2010. ápr. 26. 19:13
A szerződés felmondása nem javasolt, mivel akkor egy összegben ki kell fizetni mindent. Gondolom a költözés az időhöz van kötve. Tehát vagy tovább fizeted, amíg le nem jár, vagy egy összegben megfizettetik az összes rá vonatkozó dolgokat, ami nem igazán kevés lesz. Viszont amikor lejár a szerződés, akkor külön mailban kell lemondani a szolgáltatást.
2. Burkuska (válaszként erre: 1. - Murva)
2010. ápr. 26. 19:11

Szia!


Ugyanígy jártam tavaly. Fizettem még 7 hónapig,és az új lakcímemre jött a számla. Ezerszer rájuk jártam,de hajthatatlanok: fizetni kell a hűségidőt sajna!

2010. ápr. 26. 19:06
UPC-s internetem van amire két év hűség idő volt,egy év van még hátra belőle,de most olyan helyre fogok költözni ahova nem tudom áthelyeztetni,mert nincs abba a helységbe UPC,szerintetek továbbra is azaz egy évig fizetenem kell a havit,mert,ha a szerződést felakarom bontani a kedvezményeket vissza kell fizetnem,tudtok valami megoldást?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook