Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Untat a barátnőm fórum

Untat a barátnőm (beszélgetős fórum)

nov. 13. 10:50
Hihetetlen, mennyi ilyen ember van. Néha már az is eszembe jut, hogy a nagy átlag ilyen, mert rengeteg hasonló energiavámpír barátnőm volt, akiket végül lekoptattam. Vagy csak én vagyok paches, aki ilyeneket vonz be. Talán túl kedves vagyok. Tüskéket kéne növeszteni.
nov. 13. 10:46
Volt egy pontosan ugyanilyen barátnőm, egy idő után mondtam neki, hogy ez nem pálya, ne keressen többet. A kettőnk baráti kapcsolatában egyes egyedül ő volt és a szerelmi ügyei. Nekem ez akkor, közel 30 évesen nem volt teljesen okés, hogy ha szóba hozok bármit, akkor le vagyok szarva és adjak tanácsot, dicsérjem, mert ő annyira önbizalomhiányos, de a pasik tapadnak rá, csak nem látja. Belefáradtam a folytonos udvarolgatásba, én ugyanezt javaslom neked is.
okt. 25. 12:38
Mit tehetünk érted?
14. Dr.anonim (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
okt. 25. 11:09
Kit érdekel ha megsértődik?
13. buspics (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
okt. 25. 10:09

Akkor ebből valószínűleg konfliktus lesz.

Ő meghallgat téged? Érdekli, amit mondasz?

12. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
okt. 25. 09:42

Az motoszkál a fejemben, hogy te már indítottál korábban egy pont ilyen, de legalább is hasonló fórumot !

Akkor nem kaptál elég választ, vagy jó a témán rágódni ?

okt. 25. 08:47

Sokan élnek lelki szemetesládaként és akkor koppanak csak és jönnek rá erre, mikor nekik lenne szükségük rá, hogy meghallgassák őket...

Gondold át, te számíthatnál-e rá?

10. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
okt. 25. 07:53

Ez esetben nem a barátnővel van a baj, aki a jelek szerint egy nagy lotyó, hanem veled, mert "nem érdekel" amit mond, mégis meghallgatod.

Döntsd el mit akarsz, hallgatni a szaftos sztorikat, de akkor ne itt panaszkodj.

Vagy tényleg nem érdekel és akkor határozottan kilépsz ebből a sztorizós kapcsolatból.

Az az érzésem, tetszik ez neked nagyon is, különben nem adnád tovább ilyen lelkesen a történteket !

9. birebora (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
okt. 25. 07:25
Válasszon ki egyet, te meg mond meg neki, hogy nem vagy rá kíváncsi.
8. andi6020 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
okt. 25. 06:57

Lehet normálisan is mondani.

Ha megsértődik megėrdemli. A gondod meg meg van oldva.

okt. 25. 06:30
Meg hogy közben van egy 4. aki csapja neki a szelet, és ő is milyen helyes. És elege van hogy 4 pasi van az életében, és erről panaszkodik, hogy már nem tudja hogy szervezni az életét mert már fárasztja, dehát mit tehet?
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Andi6020)
okt. 25. 06:25

Megsértődik..

Tegnap is felhívott. Végre másról dumcsiztunk, majd oda kanyarodott hogy akibe szerelmes, mennyit kufircoltak előző nap. Én meg: hmm, az igen! És más témát hoztam fel. De aztán újra a pasiról áradozott.

okt. 25. 02:01
Nagyon.
okt. 24. 23:38
Beteg ez a világ,az már biztos.
3. Lávli* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
okt. 24. 23:23

Kezdj el neki sztorizni, hogy pl. elszúrtad egy pasival ...

Lehet, hogy elmenekül önként.

2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
okt. 24. 23:16
Hát akkor mondd meg neki. Mi a gond?
okt. 24. 23:04

Nem igaz barát, csak egy helyen dolgozunk és jóban lettünk

Folyton a pasi ügyeit meséli. Van neki párja, akit megcsalt 2 másikkal. Az egyikkel megbeszélték hogy csak szex. A másikba totál szerelmes. A csak szex pasi, a nemi szervéről + a felső testéről küld neki képeket, és ezzel henceg. Akibe szerelmes, ő meg csak játszik vele.

Minden nap ír nekem, vagy 1-2 órán át meséli, hogy mit mondtak neki. Szívesen meghallgattam eddig, de ugyanaz a nóta mindig. Engem ez már untat.

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2020, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook