Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ünnep előtti nagytakarítás? fórum

Ünnep előtti nagytakarítás? (beszélgetős fórum)


2010. nov. 26. 15:32

Hát nekem olyan,mint nagytakarítás:nem létezik :)

Folyamatosan rendben tartok mindent,így nincs probléma.

2010. nov. 26. 12:37
Én majd előtte egy héttel állok neki, sajnos addig nem lesz rá időm.
2010. nov. 26. 10:22
Apróságokat már elkezdtem, amiket 3 hét múlva már nem akarok csinálni: szekrény teteje, ablakok, függönyök, nyári ruhák, lábbelik elrakva, konyhában csempe, egy-egy rész konyhaszekrény kirakodása, a nem használt edények átmosása, lesz még egy-két alapos porszívózás, szőnyegtisztítás. Nemsokára úgyis itt a március, akkor meg kezdjük újra...
9. babli (válaszként erre: 7. - Jollymama)
2010. nov. 26. 10:22
Ti is szép nagy család vagytok,most néztem!Gratulálok!
8. babli (válaszként erre: 7. - Jollymama)
2010. nov. 26. 10:21
Köszönöm szépen!
7. jollymama (válaszként erre: 5. - Babli)
2010. nov. 26. 09:58
gratula a lányaidhoz ,gyönyörűek és le a kalappal 23 ilyen fiatalon 3 szép lánykának életet adni! Veled vagyok!
2010. nov. 26. 09:55
én átlag havonta-másfél havonta csinálok nagytakarítást,ünneptől függetlenül
2010. nov. 26. 09:53
Szerintem az ember mindig takarít csak nem mondja hogy nagytakarítás,én pluszba hozzáveszem az ablak mosást amit most fogok elkezdeni s utána kifestjük a naggyal aki 3 éves az ablakot karácsonyos hangulatúra, a gyerekek után úgyis van mit takarítani:-)
2010. nov. 26. 09:53
örülök .én meg már kezdtem rosszul érezni magam ,hogy ilyen gondatlan háziasszony vagyok! Bár tavaly szét suvickoltam a konyhát karácsony előtt ,aztán meg nekiálltam sütni főzni.Mondanom sem kell karácsonyra mintha mi se történt volna úgy nézett ki a konyha
2010. nov. 26. 09:49
Ott a pont!Nálunk két kicsi gyerkőc van,de mindig van mit csinálni és ez akkor megy ha idő van rá és a gyerkőcök is "engedik".De igaz hogy ünnep után takarítok én is!!!
2010. nov. 26. 09:49
Mondasz valamit...:) Amikor elmennek az unokák, na, utána érdemes lenne nekiállni takarítani:)
2010. nov. 26. 09:45
Én akkor takarítok ha szükség van rá és ha az időm engedi.Mindenki ezt kérdezgeti te már megcsináltad az ünnepi nagytakarítást? Nálunk inkább az ünnep után kell nagytakarítani!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook