Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Undorodok a páromtól. Mással fordult elő hasonló? fórum

Undorodok a páromtól. Mással fordult elő hasonló? (beszélgetős fórum)


18. Lau_Ra (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 8. 17:42
Már bocs, de számomra a szájhigiéna elhagyása és az alkoholizmus a két legundorítóbb szokás. Biztos hogy szólnék neki, ez gusztustalan!
17. pteri (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 7. 14:14
Én 4 évig vártam, hátha jobb lesz. Van olyan ismerősöm, aki 16 évig, más kivárta, míg meghal a férje végre. Te döntöd el elviseled-e és meddig. Senki nem fog rosszat gondolni rólad, ha ilyen embert már nem tudsz szeretni. Gondolj magadra!
16. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 7. 13:02
nem fogadnám a közeledését és szóvá is tenném.gyomorforgató.....
2021. máj. 7. 12:17

Alkoholizálás az alapvető problémám vele. Régóta nincs gusztusom hozzá.

Van benne jó szándék meg kedvesség, de ez nem oldja meg a problémákat.

14. pteri
2021. máj. 7. 10:06
Igen. El is váltunk.
13. vivo44 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 7. 09:33

Aki "undorodik" egy másik embertársától, az valójában egy percet sem tűr meg vele semmilyen körülmények között.

Ha valóban undorodsz tőle, akkor már régen nem a szájápolás a probléma.

Igen, fordult elő ilyen mással is, hogy úgymond undorodik egy másik embertársától. Ez esetben lehetőségeihez mérten sarkon fordul az ember.

12. Kacsahercegno (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 7. 09:12

Huuuu 🤢🤢🤢 Nem írtad hogy egyébként megengedheti-e magának a fogorvost (bár egy fogkőeltávolítást-tisztítást meg az alap dolgokat az sztk-ban is túlélné valszeg) meg hogy mennyire rosszak a fogai, de ha nem mossa akkor csak még rosszabb lesz és még többe fog kerülni. Vagy idővel elrohadnak és kihullanak. 🤢


Én biztos hogy szólnék neki, sőt, lehet hogy nem is túl kedvesen. Azért a páromat csak megtisztelem annyival hogy normálisan tisztálkodom, és nem úgy fekszem be mellé az ágyba hogy bűzlök. Ehhez a fogmosás is hozzátartozik...

2021. máj. 7. 09:08

Nekem az lenne a kérdésem, hogy ezt most vetted észre?

Eddig nem tűnt fel, hogy nincs szájápolás?

Vagy eddig nem zavart?


Hány éves a párod?

10. Auróra2010 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 7. 08:58
ezen nem lehet segiteni ? napi 20 perccel visszaaszerezhetne, ha fontos vagy neki
9. 51683d1c00 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 7. 08:53
Az undor eléggé erős érzés,felülír sok mindent.Ő már nem a párod,semmi keresnivalótok egymás mellett.
8. Lávli* (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 7. 08:31

Aaaaaaa

Pffff

😌😁

2021. máj. 7. 08:30
Kötözd oda egy székhez, szájterpesz és mosd meg a fogait:)
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Lávli*)
2021. máj. 7. 08:28
Nekem minden nap.. 😀
5. Lávli* (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 7. 08:25

Hát ez is probléma, de lehetne rosszabb is.

Beszéljétek meg, hogy el kell menni fogorvoshoz, és hogy szeretnéd, hogy rendszeresen mosson fogat.

(Most ez kicsit így rosszul esett a gyomromnak korán reggel éhgyomorra ...😏)

2021. máj. 7. 08:23
Fürdik rendesen ,tiszta ruhát veszel folyton, de a szájápolás nála ebbe úgy látszik, nem tartozik bele.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Lávli*)
2021. máj. 7. 08:18
Akkor büdös, ha piál. Volt ,hogy nem tudtam aludni hajnalban, mert bűzlött a szoba. Vagy ha este eszik fűszereset és fogmosás elmarad..
2021. máj. 7. 08:10

Büdös is? 😲

Nem bunkóság. Szólni kell, ha magától nem veszi észre.

2021. máj. 7. 08:08

Egyre jobban nem szokása fogat mosni és ez látszik is. A fognyak sárgás barnás, nem tudom mi az , nekem sose volt ,de neki ez maradandó. Orvoshoz nem megy ,mert szerinte sok pénz kellene rendbe tenni a fogát.

Puszit akar adni, inkább forgatom a fejem.. Szólni bunkóság lenne ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook