Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Unatkozik a baba? fórum

Unatkozik a baba? (beszélgetős fórum)


2021. szept. 22. 19:37
Biztosan nem unatkozik, ebben a korban olyan még szerintem nincs. Beszélj a védőnővel, gyerekorvossal, esetleg próbáljatok tápszercserét. Valami diszkomfort érzése van és biztos lehet benne, hogy nem attól, hogy nem éri elég inger.
2021. szept. 22. 16:24
Már 2 hónapja nem szoptatok. :(
2021. szept. 22. 15:56
Egy jó szoptatási tanácsadó jól jöhet. Sokaknak segített már, akik azt hitték, nem tudnak szoptatni.
2021. szept. 22. 15:16
Sajnos nem szoptatom. Gyerekorvos szerint minden rendben vele.
2021. szept. 22. 13:02
Nehéz kitalálni, hogy mi baja. Lehet ételallergia, főleg tej okoz látszólag indokolatlan sírást. Esetleg csendes reflux. Vagy csak érzékeny, és telítődik ingerekkel. Esetleg feszes valahol, és fáj neki. Dévényes megmondja. De lehet, hogy többemberes baba. Az én babám csak akkor hagyta abba a sírást, ha hordozókendőbe kötöttem, és tempósan sétáltam vele.
2021. szept. 22. 12:53
Szoptatod? Ha igen, lehet, hogy cicin akar lenni.
2021. szept. 22. 12:12
Igen, ha felveszem, azt is megunja, 1-2 perc után sírni kezd.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Bichi)
2021. szept. 22. 12:12
Ezelőtt 2-3 naponta volt csak széklete, húzgálta fel a lábait, és állandóan tekergette magát. Ezek elmúltak, ebből gondolom, hogy már nem fáj a pocija. Persze ettől még fájhat neki, de az biztos, hogy ezen a téren javult a helyzet.
2021. szept. 22. 11:52
Akkor is sír, ha testközelben van?
2. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 22. 10:56

Nálunk is rengeteget sírt, de szerintem lehetetlenség egy 3 hónapos gyereket egész nap szórakoztatni.

Mondjuk a nem fáj semmije, az kicsit fura kijelentés, mert a hasán kívül bármije fájhat, és mert azt hiszitek még lehet, hogy nem múlt el. Nálunk kb az első év telt el állandó sírással...

2021. szept. 22. 10:34
Sziasztok. Ötletekre, tanácsokra lenne szükségem, mivel lehet lekötni egy 3 hónapos babát? Mikor épp nem eszik, vagy alszik, akkor sokat sír. Nem fáj semmije (nagyon úgy tűnik, hasfájás elmúlt). 1-2 percig elvan, mikor pl játszunk vele egy csörgővel, vagy plüssel. Aztán ismét sírás a vége.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook