Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Unalom űző játékok a hosszú szürke téli napokra ! fórum

Unalom űző játékok a hosszú szürke téli napokra ! (beszélgetős fórum)


2010. okt. 31. 15:58

gyurma-festés


:)

2010. okt. 31. 15:58

attol h hideg van miért kellene a szobában ülni?

csak fel kell öltözni megfelelően és máris sipirc kifelé :)


otthon lehet építőkockázni, golyópájázni ... ezek is fejlesztik a kis agyát+ a kezét, vagy rajzolni-színezni, mesélni, meséltetni, fényjáték vagy épp diavetítő, vagy elrejtünk valamit amíg a ygerek kimegy és meg kell találnia ( gyorsan megtanulhatja a jobbra-balrát akár ) vagy írányítani h hideg-meleg, bekötött szemmel kitalálni h mi van a pl terítő alatt (cerüza, autó, akármi)

lehetne divatbemutatósat is....


most aztán van ötletem csak amikor a lányom unatkozik nem jut eszembe semmi :)

6. avacska (válaszként erre: 4. - 8e8f7f5ff5)
2010. okt. 27. 12:53

gyerekekkel nem játszunk papás -mamást!sajnos abból eleget látnak a tv-ben fő műsorídőben így is kínos nekik megmagyarázni :-)

ez akár lehetne egymásik forumtáma de most maradjunk a GYEREKEKNÉL!

ez a papíros ki mit csinál tényleg aranyos majd kiprobáljuk!

én még kitaláltam régi fa vázas tv keretétből csináltunk bábszínházat kukoricacsuhéból meg bábokat ,meg vannak kész kesztyűbábok is a gyerekek nagyon élvezik tv színházat:-)

5. 82499f2528 (válaszként erre: 4. - 8e8f7f5ff5)
2010. okt. 27. 12:38
A gyerekekről volt szó Drága Sehi.....:)Tudod az másik fórum:D
2010. okt. 27. 12:31
szex :)
3. anduca (válaszként erre: 2. - Anduca)
2010. okt. 27. 12:29
Ki lehet cserélni a papirokat egymás kozott, ha már unjátok.
2010. okt. 27. 12:27

Ki? Kivel? Hol? Mit csinál?

4 papírra kell leírni külön ezeket a kérdőszokat, ezeket a papirokat szétosztjátok, mindenki kap egyet és válaszol a kérdésre írásban úgy, hogy a másik ne lássa. Ha készen van mindenki, ebben a sorrendben fel lehet olvasni és vicces dolgok jönnek ki :)

Pl. Ki? apu. Kivel? a kutyával. Hol? asztalon. Mit csinál? röfög.

Tovább lehet folytatni, míg ki nem fogytok a szavakbol :)

2010. okt. 27. 12:12

indul a téli ötletbörzde !

Hamarosan beköszönt a tél ,a napalok hosszúak és hidegek lesznek ,egyre kevesebbet lehetnek kint a szabadba gyerekek .

mit lehet játszani egy kisgyermekekkel ami érdekes ,figyelem felkeltő és leköti őket is.

gyermekorom játékai pl:amerikából jöttünk,szobrocskáim változatok át ...

ilyen közöségi játékokra gondoltam amihez nem kell más csak esetleg papír és író eszköz.

ha tud valaki ilyen unaloműző játékokat szívesen fogadom!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook