Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ultrahangos zsíroldás. Próbálta már valaki, mennyibe kerül, milyen az eredmény? fórum

Ultrahangos zsíroldás. Próbálta már valaki, mennyibe kerül, milyen az eredmény? (tudásbázis kérdés)


1 2
2010. márc. 7. 16:57

Bocsi, de olvastam a kérdést.

Én túl vagyok egy ilyen kúrán.

Amit fogytam, azt az étrend változtatás miatt fogytam.

Rengeteg pénz a semmiért.

Ha tudtam volna, de hittem.....

Ne áldozzatok rá, s nem kell a reklámnak bedőlni.

Az ismert sztárok csak reklámfogásnak adják a fotóikat az elektrolipolízishez.

2010. márc. 2. 09:21
oké, szerintem valakinek használ valakinek meg pénzkidobás)és a ma világban 150ezer az ablakban az kicst húzos , nem?)....
2010. márc. 2. 09:20
Hátt privi..:)
43. andi6020 (válaszként erre: 42. - Eb673dfdcb)
2010. márc. 2. 09:18
De jó, vagy felejtős? Vagy jobb az akupunktúra?
2010. márc. 2. 09:14
25 ezer alkalmanként...
41. totyy
2010. márc. 1. 19:31
Ez biztos nem olcsó?
2010. márc. 1. 19:29
Én konkrétan az Ormos intézetben végzett kezelésre mennék.
2010. márc. 1. 19:26
ööö .izé én csináltam fél évig ilyen kezelést...szóval, kb.10 emberből úgy 3-nak hatott:(( Szóval nem vállanak garanciát cserébe sok helyen, aláírtanak veled papírt, hogy ne pereld Őket..De egyet elmondhatok, akiknek nem csökkent a méretük, azoknak átformálta a zsírt, kissé "formásabra" "dolgozta" a pocit, feneket:)...nem akartam leszólni a kezelést, csak tapasztaltam:)
2010. márc. 1. 19:23
Volt már valaki? Tapasztalatok?
2009. szept. 22. 20:30
.
2009. febr. 18. 16:41
Még egy kicsit, hogy érthetőbb legyek... A vesekőzúzáshoz tudom hasonlítani. Vagyis a köveket szétzúzza, tehát így hat a zsírsejteknél is. Ez az ún. fókuszált UH. Ilyen hatása van még a fókuszált lézernek is. Mechanikailag roncsolják szét a szírsejteket.
2009. febr. 18. 16:37

UH és UH között is van különbség. Az egyik típusú, amit a kozmetikusok végeznek csak az acs-t gyorsítja, A ZSÍRSEJTEKET NEM PUSZTÍTJA EL! Tehát nem végleges. Van egy másik típus, amit csak orvosok végezhetnek, ez a zsírsejteket pusztítja el. a zsírsejtek felnőtt korban már nem szaporodnak, de a méretük ettől függően még nőhet. Szóval ez a típus ebből a szempontból végleges. Gyakorlatilag olyan, mint a zsírleszívás. Ott is vissza lehet hízni, mert a megmaradt zsírsejtek mérete nőhet, de ha valakinek pl. genetikai aránytalansága volt korábban, az kiküszöbölhető ezekkel a módszerekkel. Én mindenféleképpen olyan kezelésen vennék részt, ahol a zsírsejteket is elpusztítják. Ilyenek zsírleszívás, egyes lézeres, egyes UH kezelések, és egyes orvosoknál a mezoterápia is. A többi: halottnak a csók!

Ezek az orvosi UH-k ultrashape és az ultratone készülékek (tudomásom szerint), persze az áruk is magas a kozmihoz képest.

34. Crisz
2008. júl. 8. 08:05

Igen, gondolom, hogy nem minden ikrek ilyen, csak nekem volt szerencsém rátalálni:)

Akkor megnyitom a másik topicot új topic néven.

33. Ada12
2008. júl. 7. 22:23

A kezelés kb 3500 Ft volt /alkalom, de szerintem ez már nem is lényeges. Érdekes dolgokat írtatok. Egy pasiért nem éri meg ezeket megcsináltatnod, csak magadért.


Nekem Ikrek a férjem, Ő nem ilyen, biztos az aszcendense miatt.

2008. júl. 7. 17:06

De Oroszlánnal se!!!:-)

Én ezt fogadtam meg!

31. Crisz
2008. júl. 7. 14:49
Igen, és ezek után sosem kezdek majd ikrek szülöttel.
30. zsuzso100 (válaszként erre: 27. - Crisz)
2008. júl. 7. 14:39
Szinte éreztem, hogy Ikrek, ahogy írtad, hogy milyen kettős egyéniség!
29. Crisz
2008. júl. 7. 14:38
Majd holnap, mert ma már nem csinálhatok még egy topicot.
28. Crisz
2008. júl. 7. 14:37
Az új topic neve "új topic" lesz.
27. Crisz
2008. júl. 7. 14:35
Én vízöntő vagyok, ő ikrek.
2008. júl. 7. 13:42
Amúgy, ha szabad kérdeznem, mi a horoszkópotok?
2008. júl. 7. 13:07

Hmmm....úgy érzed, hogy ezt tudod csinálni évekig-évtizedekig???? Minél később lépsz, annál rosszabb.


De asszem át kellene menni egy másik topicba...nyiss egy másikat!

24. era06 (válaszként erre: 22. - Crisz)
2008. júl. 7. 12:43
lehet, hogy nem a te alakoddal van a gond, hanem a párod fejével. Őt kellene elküleni dilidokihoz. Ha te eltűröd a sértegetést, vagy a "nekemesett" rohamait, akkor neked lesz szükséged dokira. Olyan fiatal vagy még, miért van szükséged ilyen áron egy "ilyen" társra? Az élet hosszú, sokszor teszünk olyat ami nem jó nekünk, de te még "gyerek" vagy. Keresd meg azt a pasit,aki téged szeret, hurkákkal, vastag combbal.
23. 2577cdcc12 (válaszként erre: 22. - Crisz)
2008. júl. 7. 11:27
Gondolom nem egyedül állsz a világban, ha egyedül nem megy, kérj segítséget... Erőszak árán velemaradni?!
22. Crisz
2008. júl. 7. 11:08
Igen igaz.. Mindig keresem a megfelelő pillanatot, de ez nehezebb azóta, mióta az utolsó próbálkozáskor nekemesett. Meg kell jegyeznem, hogy ideges természetű és nagyon nagy (erős). Nem esett bajom, de ekkora sokkhatás éppen elég volt ahhoz, hogy elbátortalanodjak.
21. 2577cdcc12 (válaszként erre: 20. - Crisz)
2008. júl. 7. 11:05
Miért, mi történhet veled? Egyébként meg ha csak egy percre is megfogalmazódott, hogy lépned kell, akkor lépj. Ha balhéval, hát azzal, de csak azért, hogy nyugi legyen vele maradni, hát ez oltári marhaság!
20. Crisz
2008. júl. 7. 11:03
Igen, hülye helyzet, és azt is tudom, hogy nem jól választottam, el kéne hagynom, de nagyon nehéz vele bármit normálisan megbeszélni, itt szó sem lehet csendes, nyugodt szakításról, ha meg nem így,akkor veszekedve és ócsárolva, ami a lehető legrosszabb. Félek a következményektől, amit a szakítás után okozhat nekem.
19. 2577cdcc12 (válaszként erre: 18. - Crisz)
2008. júl. 7. 11:00
Valahogy rögtön gondoltam, hogy korkülönbség van. Nem mintha az a 11 év sok lenne, csak ebben a korban Te még másképp szeretsz, mint egy idősebb. Persze megértelek, mert én is mindig az idősebbeket szerettem, valahogy komolyabbak, viszont lehet hogy Te rosszul választottál. Mindentől függetlenül nekem soha nem kéne egy pasi aki becsmérlő megjegyzéseket tesz, főleg, ha ez nem egyszeri alkalom. Túl fiatal vagy hozzá, hogy ne magadnak, hanem mindig valaki másnak akarj megfelelni.
18. Crisz
2008. júl. 7. 10:55
Én 19, ő 30.. Igen, tudom sok, de meg kell jegyeznem azt is, hogy apakomplexusom van, magamat keverem mindig ilyen lehetetlen helyzetbe.. Ezért leszek pszichológus:) (Majd, ha elvégeztem a mostani egyetemet, utána a pszichológia jön). Furcsa gyerekkorom volt és sok hülyeséget is csináltam már, de igazság szerint nem bánom, mert attól lettem olyan, amilyen, és így jobban megértem mások problémáját is. Csak magamon tudnék végre már segíteni:))
17. Crisz
2008. júl. 7. 10:52
A kapcsolatunkban sok probléma van, már többször próbáltam elhagyni, de nem olyan egyszerű... nem hagyja olyan könnyen, máskor pedig én nem érzem úgy, hogy ez az alkalmas pillanat. Furcsa, de azt érzem,hogy imádom de gyűlölöm is egyben, bár ez a személyiségéből is ered. Egyszer kenyérre lehetne kenni, máskor pedig olyan nyers és durva, hogy úgy bánik az emberrel,mint egy ronggyal. Persze jeleztem már neki, hogy nem tudja sokáig ezt játszani, mert kezd betelni a pohár..
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook