Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ultrahangos zsírlebontással kapcsolatban milyen tapasztalataitok vannak? fórum

Ultrahangos zsírlebontással kapcsolatban milyen tapasztalataitok vannak? (tudásbázis kérdés)


10. Káen
2012. júl. 10. 10:23
Sajnos, számomra ez a kezelés sem ért semmit! Semilyen pozitívumot nem tapasztaltam!
2012. máj. 8. 13:56
Tegnap voltam az első kezelésen. Mindent géppel csinált. NEm volt se masszázs, se tekercselés. Ultrahanggal csinált egy ideig, aztán valami mással (de nem emlékszem a nevére), a végén pedig rám pakolt valami távirányítóra hasonlító paneleket, ami rezgett és szurkált. Erre mondta, hogy serkenti a nyirok működést. Nekem a hasam és a combom belső fele vár átalakításra. Azt mondta, hogy egyszerre csak egy területet csinál. Így a combom belső felén elhelyezkedő karfiol szigetet választottam célpontnak, mivel azt kevésbé tudom tornával alakítani. A nő a hasamat javasolta volna, mert az látványosabb. Majd meglátjuk milyen eredményt hoz a kezelés.
8. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 7. - Káen)
2012. máj. 4. 11:41
Amit az én kozmetikusom csinál az összesen 70 perc. Most nem akarok marhaságot mondani, de tán 40 perc a kavitáció (vagy uh-s izé), és 30 perc a nyirokmasszázs (egész testre, nem csak a lábat tekeri be), vagy fordítva.. De a masszázs az minimum 30 perc, az tuti. Idő kell, hogy beindítsa a nyirokrendszert. Ehhez pár perc nem elég.
2012. máj. 4. 11:25
Nyirokmasszázst mondott a nő, de biztos nem fél órát. Annyinak kell lennie?
6. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 5. - Káen)
2012. máj. 4. 07:46
Ebben az ötven percben benne van a fél órás nyirokmasszázs is? Mert akkor valami nem kóser sztem. Mondjuk az ár az nem rossz így, de ha kimarad valami, nem ér igazán sokat sztem. Majd számolj be!
2012. máj. 4. 07:33
Én azon a bizonyos brigádon keresztül vettem 5 alkalmat 18 ezerért. 50 perces a kezelés. Az eredeti ár 40 ezer lett volna (ha jól emlékszem). Hétfőn megyek először.
4. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 3. - Káen)
2012. máj. 3. 16:00
Igen, arra is jó. amúgy te mennyiért vetted? mert a kozmi, akivel együtt dolgozom, az első alkalom 3500 pénz, aztán a bérlet, 6 alkalom 30 ezer.
3. Káen (válaszként erre: 2. - 57aa4ea1e8)
2012. máj. 3. 15:52
Az nekem is nagyon jó lenne. :) Egy akció keretében 5 alkalmat vettem. A nő, akivel beszéltem, a has körfogatból min. 5-6 centit ígért a végére. Remélem nekem is bejön és nem dobtam ki az ablakon a pénzt. Az is érdekelne, hogy az igaz-e, hogy a narancsbőrre is jótékonyan hat?
2012. máj. 3. 14:11
Nekem jó. Igaz, csak egyszer voltam, de már az is mérhető volt. Néhány vendégem jár, és van, aki már 2 számmal kisebb gatyákat hord.
2012. máj. 3. 11:21
Sziasztok! Ultrahangos zsírlebontással kapcsolatban milyen tapasztalataitok vannak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook