Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ultrahangos zsírbontás, fogyasztómasszázs tapasztalatok fórum

Ultrahangos zsírbontás, fogyasztómasszázs tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2012. febr. 9. 14:45
Sziasztok, a szurit én sem bírom, meg a köpölyözés is baromira fáj, tiszta lila lettem tőle. Most nagyon fel vagyok dobódva az ultrahangos zsírbontás miatt, egy barátnőm kölcsönadta a Forever Slim ultrahangos zsírbontó gépét, és tök jól bevált! Lehet, hogy idén nem fogok sortot venni a fürdőruhámra a strandon? Kezd egész jól helyrejönni a popsim meg a combom!
2010. jan. 8. 16:01
Amúgy az az almaecet kapszula+szűztea kúra hogy van,hogy sikerült neked a pár kilot leadni velük?A kettőt együtt szedted?Árban mennyire drága dolog?
2010. jan. 8. 16:00

Szia.Még nem hallottam a mezoterápiáról,de ha már bökködés van benne,számomra ki is van zárva,mert tűt látok,s elzsibbadok.

Hirdetik ezen az oldalon is ezt a colonix méregtelenítést,azon belül olvastam amúgy azt a natúrvarázs teát is.Akik méregtelenítettek,megszabadultak jó pár kilótól,hasuk is lapos lett stb.Én igazából hastól térdig szeretnék fogyni.Nálad mik a "kritikus"testrészek?DE ez a colonix is elég drága.Egyik ismerősöm Reductillal fogyott.Lehet azt kéne megpróbálni...nem tudom.

Viszont voltak mostanában mensis gondjaim,nem jött meg 2hónapig,terhes se voltam,dokihoz nem tudtam elkeveredni,mert vagy akkor rendelt mikor doliztam,vagy pénzem nem volt rá(9ezer a vizsgálat),a rendelőintézetben meg csak erre a hónapra adtak volna időpontot,erre meg megjött végülis.Szóval arra gondoltam akkor,hogy pco-m van,s olvasgattam miket írnak fel rá,akkor olvastam a Norcolut-ot meg a Merckformint.A kettő közül valamelyiknek fogyasztó hatása is van.De azt nem tudom,milyen esetekben írják fel,a semmire,vagy arra hogy fogyni szeretnénk szerintem biztos nem.Pedig jó lenne:(Meg itt a fórumokon is olvastam,akiknek ezeket írták fel,fogytak is.

2010. jan. 6. 21:43

Azt még nem hallottam. Almaecet kapszulát és szűz teát próbáltam, 3-4 kg-ig, hatásos, azaz nyilván a vizet és némi salakot segít kitakarítani.

Látom egy idősek vagyunk.

Egyébként gondolom ez a zsírbontás is, mint minden más is,ahogy írta szika, torna és diétával együtt. És szerintem aki 50-60kg-s és nem változik semmi vagy 1-2 cm az nem olyan gáz,de nálam lehet nagyobb súlyból látványosabb lenne. Nekem főként a pénzzel van gondom.

Mezoterápiáról hallottál, egyik kuncsaftom volt és tök szépen lefogyott, persze ő sem vacsizott és tornázott is. De én a böködést nem bírnám ki.

2010. jan. 5. 21:12

Hát,úgy látszik még senki se próbálta:(Én kaptam egy privit,abban azt írták,hogy semmi értelme,hatása nem volt,csak pénzkidobás.

Na mindegy,lehet akkor én se próbálom ki.De van az a natúr varázs tea,most azon spekulálok.Arról esetleg valami tapasztalat??

2010. jan. 5. 21:08
Engem is érdekelne az ultrahangos tapasztalat!!!Valaki??????
2009. okt. 30. 16:03
Én is szeretném tudni,hogy valaki volt-e már ultrashape kezelésen? Használ valamit?
2009. okt. 27. 14:03

Én hónapokig jártam masszázsra. Ha jól csinálják, akkor marhára fáj. Viszont túl sok hatást nem éreztem. :) Bár az fontos, hogy tutira pihepuha és bársonyos volt a bőröm. :)


Komolyra fordítva. A kezelés nálam koránt sem volt olyan hatásos, mint gondoltam, vagy ahogy utánaolvastam. Fellazítja a letapadt zsírszövetet, ha mellette diétázol, tornázol, akkor jól kifacsarja őket, és akkor látványos lehet. (És persze benne van az is, hogy közben folyamatosan feszíted az izmaidat, hogy kevésbé fájjon)

Szóval önmagában nem, csak valami más módszerrel együtt ajánlom.

2009. okt. 26. 23:14
Sziasztok!Ha valakinek volt már a kettő közül valamelyik kezelése,légyszi írjátok meg,milyen,mennyire hatásos..stb.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook