Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ultrahangos rovarriasztók fórum

Ultrahangos rovarriasztók (beszélgetős fórum)


5. Dió5 (válaszként erre: 2. - Szcsgota)
2013. jún. 19. 02:16
Akkor azért teszek egy próbát, köszi!
4. 13ef759670 (válaszként erre: 3. - Fd681950b6)
2013. jún. 18. 13:11
:)
2013. jún. 18. 12:51
Szerintem az állatok nagy részét, éppen úgy mint az embert, marhára nem zavarja az ultrahang, főleg azokat nem akiknek kitalálták: szúnyogok, vakond, pókok stb.
2. Szcsgota (válaszként erre: 1. - Dió5)
2013. jún. 18. 07:48
Szia,mi is kertes házba lakunk,én ultrahangos pókriasztót vettem és nekünk bevált.Az óriási pókokat távol tartja egy egy icipici pókocska előfordul,de attól nem félek :)
2013. jún. 18. 01:23
Sajnos gyakran találkozom pókszázlábúval a házunkban (ami még nincs teljesen kész, így gondolom még könnyebben bejárkálnak), és nagyon szeretnék megszabadulni tőlük. Most leltem az ultrahangos rovarriasztókra a neten, de sajnos máshol azt nyilatkozzák az emberek, hogy semmit nem használnak (ők pók ill. csótány ellen akarták). Ti esetleg már próbáltátok pókszázlábúak ellen? Vagy inkább rovarirtót kellene kihívni? És hordozható kültéri szúnyogriasztót próbáltatok már? (jó lenne, ha az ember kiléphetne nyári estéken - én nem merek a szúnyogok miatt) Vagy beltéri elektromos szúnyogriasztót? (van lapkás, de az talán nem olyan jó a vegyszer miatt). Légy szi írjátok meg a tapasztalataitokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook