Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ultrahang eredmény fórum

Ultrahang eredmény (beszélgetős fórum)


7. kolibrixxx (válaszként erre: 6. - Channa*)
2017. márc. 25. 20:23
Azt fogom tenni.
2017. márc. 25. 17:41

Jó néhány évvel ezelőtt nekem sima UH-t csináltak Sztk-ban. A leletembe azt írták, hogy nagyobb a májam valamennyivel, cisztás, ahogy az epehólyagom és a vesém is, illetve a vesémen van egy 0,8 cm-es daganat, ami valószínű, hogy érből áll.

Beutaltak egy hasi CT-re, ahol nem láttak cisztát a májamon, de inhomogén a szerkezete, nem nagyobb, csak lejjebb hordom a szerveimet a szokásosnál, ezért túlér a bordaíven, a daganat ott van a vesémen, ami nem rosszindulatú, hanem ér vagy zsírszövet.

Én elmennék a helyedbe egy rendes dokihoz, ahol nem a lehúzás a lényeg....

5. kolibrixxx (válaszként erre: 2. - Fincsi5)
2017. márc. 25. 17:29
Mindenképp elmegyek!
4. kolibrixxx (válaszként erre: 3. - Gizus58)
2017. márc. 25. 17:29
Én is erre gondoltam, csak sajnos így ha valaki elhiszi, akkor tényleg megbetegíti magát.
3. gizus58 (válaszként erre: 1. - Kolibrixxx)
2017. márc. 25. 15:06
Ezek a kamu, átverős egészségfelméréses cégek.
2. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Kolibrixxx)
2017. márc. 25. 14:53
Menj el SZTK-ba, vagy Klinikára, de legelőször beutaló a háziorvostól, panaszodtól függően.:)
2017. márc. 25. 13:44

Sziasztok.

A segítségeteket szeretném kérni. Van egy 3d-s ultrahang centrum, nem rég voltam náluk. Olyan leletet kaptam, konkrétan egy ép szervem sincs, ezután kutakodtam a neten és anno már írtak erröl, az egyik illetõnek szinte szóról szóra az a lelete mint nekem. Csak nagyon régi a fórum, ezért indítok újat. Ja és vizsgálat után valami csodaszert ajánlott ami persze mindenre jó. Ha valakinek ennyi tisztája, gyulladása, parazitája, nagy lépe zsíros mája, gyulladt nyirokcsomói stb vannak, azt véleményem szerint azonnal orvoshoz kellene küldeni, nem terméket ajánlani neki nem?


Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook