Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Újszülött hasfájás fórum

Újszülött hasfájás (beszélgetős fórum)


2013. ápr. 9. 21:23

Nekünk az infacol vált be az elején, de szerintem nem 100%-os. Az ára tényleg húzos és már a 3. flakonnál tartunk, valószínűleg ez az utolsó. Szoptatok és néha mellé kell táplálnom,először BEBA HA sensitiv tápszer kaptunk, nem igen vált be, alig volt a gyereknek széklete. Két hete (nagy könyörgés mellett, a dokinő nem akart tápszert váltani, szerinte a gyerek gyomra gyenge!)Lactogen Harmony tápszert eszünk, sokkal jobb a helyzet (kicsi darásabb a tápszer, de a gyereknek bejön, csökkent a hasfájás, persze az is igaz hogy már elmúltunk 11 hetesek, lehet hogy az idő is meghozta a hasfájás csillapodását.

Mindenkinek kitartást!

2013. ápr. 8. 15:42
Nekünk se az infacol, se a colief nem jött be, hanem az espumisan csepp együtt használt szelepes cumisüveggel, mert nincs sok tejcim, tápit kap...
2013. ápr. 8. 13:54
Mi először espumisan cseppet használtunk, de az nem igazán használt, utána kipróbáltuk az infacolt és az vált be. Olyan 1800 ft körül van az ára, és minden étkezés előtt kell adni belőle, mert csak úgy hatásos. Viszont azzal nem értek egyet, hogy sokáig elég, mert nekünk olyan 10 napig elég 1 flakonnal.
6. Daphnee (válaszként erre: 5. - Writingsmurf)
2013. ápr. 8. 13:51
A gripe water ha jól tudom csak 4-5 hetes kortól adható.
2013. ápr. 8. 12:01
Grape water, tesómnak ez vált be. Meg van valami új is, azt hiszem colief.
2013. ápr. 8. 12:01
Nálunk az espumisan csepp vált be.
2013. ápr. 8. 11:31
Nálunk a lányom tejallergiás volt és extrém hasfájós. Mi az Infacolt használtuk, az ára húzós, de nagyon sokáig elég.
2013. ápr. 8. 11:21

Hát nekem nem most volt kicsi a gyerek, de emlékszem, hogy volt valami lötty amit lehetett neki adni, bár szerintem nem ilyen kis korban.

Ilyenkor azért még neked ajánlatos odafigyelni arra, hogy hogyan étkezel.

2013. ápr. 8. 11:12

Sziasztok!


Tudtok valamit ajánlani hasfájás csillapítására? 1 hetes a kislányom nagyon mohón szopik, folyton csuklik..mecsek teát adtam neki, de nem nagyon használt.:(köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook