Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Újságokban szereplő munkahirdetések vajon veszélyesek? fórum

Újságokban szereplő munkahirdetések vajon veszélyesek? (beszélgetős fórum)


2010. márc. 1. 20:59
Nem biztos,hogy veszélyesek.Én az első,és eddig egyetlen munkahelyemet az egyik hirdetési újságban találtam meg,de A VÁLASZBORÍTÉKÉRT TÁJÉKOZTATJUK típusú hirdetések"halálosak"Ha itt lenne,az a pénz,amit tisztességes,otthon végezhető munka reményében feladtam.A HÁTRA LÉVŐ ÉLETEMBEN A HAWAI SZIGETEKEN ÉLHETNÉK A CSALÁDOMMAL EGYÜTT.
2009. márc. 23. 19:39

hmmmm.itt tatabánya fele:) de nemsok van sajna.éjjeles kilöve,3 évig csináltam de soha többet.-

amugy meg inkább vmi alkalmi kéne de az sincs,sajna.amit kiskönyvvel tudnék

4. 89b99f816e (válaszként erre: 3. - Makrai.lilla)
2009. márc. 23. 19:25
Hol nézed? Mert rengeteg normális munka van, persze ez attól is függ, milyet keresel, milyen területen..
2009. márc. 23. 19:00

neten meg mást sem találok csak vagy

1.hitelest (már a csapból is ez folyik)

2.keress pénzt otthon ,könnyen (netes baromság )

3 vagy amwayses akármi

2009. márc. 23. 18:58
Szerintem az újságban hirdetett állásajánlatok ideje lejárt, már az internet vette át ezt a szerepet. Gyorsabb, egyszerűbb, talán még olcsóbb is a cégeknek neten hirdetni. Az újságban meg maradnak a kamuk. Ha állást keresel, interneten nézelődj! Jó keresést!
2009. márc. 23. 18:56

tegnap vettem bazárt,meglepve tapasztaltam hogy 99 % ban csak ez a hostess,kurva ,szauna clubos csaj ,konzum lány stb -it keresnek,küldöldön is és itthon is.ez az állásajánlat rovatba volt.

hihetetlen hogy ide jutottunk, egy értelmes sem volt aminek nincs a sex-hez köze.

aztán az is lehet hogy az ember jelentkezik és kész,soha többet nem jön haza.vkinek tapasztalata ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook