Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Újratöltve fórum

Újratöltve (beszélgetős fórum)


2013. szept. 11. 22:50
Milyen kapcsolatban voltál/vagy a fórumindítóval?
8. 400d5a1cec (válaszként erre: 7. - 2abf1e607d)
2013. szept. 8. 17:34
Mint mondtam, ezt kiérdemelni kell. Ahogy a szeretetet is.
7. 2abf1e607d (válaszként erre: 6. - 400d5a1cec)
2013. szept. 8. 16:11
Valóban a lényeg a jókedv. Nem gondolnám, hogy féltékenység lett volna. Nem úgy feledkeztek meg valakiről, hogy inaktív volt, hanem olyan helyzetbe került, hogy nem tudott bejelentkezni. Egyéb elérhetőségét többen ismerték, mégsem vették fel vele a kapcsolatot, az általa nyitott fórumot pedig kitöltötték egymás dícséretével, őt meg sem említve, vagy legalábbis nagyon ritkán.
6. 400d5a1cec (válaszként erre: 4. - 2abf1e607d)
2013. szept. 8. 16:04
Lényeg a jókedv. Ha az én fórumomban mások jól érzik magukat, én nem vagyok irigy vagy féltékeny. Megfeledkezni pedig arról szoktak, aki inaktív, vagy unalmas. Hülyeség egy netes fórum miatt megsértődni. A figyelmet pedig felkelteni, megragadni, megtartani, tehát kiérdemelni kell és nem kikényszeríteni.
2013. szept. 8. 14:03
Lányok egymás közt. Elég durva tud lenni.
4. 2abf1e607d (válaszként erre: 2. - 400d5a1cec)
2013. szept. 8. 13:07
Tudod, indított valaki egy fórumot, ahol jónéhányan összejöttünk. Pár hónapja ugyanaz a 3-4 ember egymást felváltva/versenyezve "tömjénezi", a fórum indítójáról meg megfeledkeztek. Aki nagyon diszkréten figyelmeztett erre, annak "beszóltak", sőt olyan is volt, akit letiltottak, mint ismerőst. Vajon neki ugyanúgy kellene ott továbbra is jópofizni?
2013. szept. 8. 13:03

Pár éve egy nagyon jó csapat tagja voltam, voltak személyes találkozók is. Aztán két tag összeveszett, mert az egyik kölcsönadott a másiknak, amit az nem adott vissza.

Ebből hatalmas veszekedés lett, és a csoport feloszlott. Már nem szívesen jöttem fel, hiszen egész nap csak veszekedtek, és ez volt a téma. Van akivel még tartom a kapcsolatot, de a többséggel már nem.

2. 400d5a1cec (válaszként erre: 1. - 2abf1e607d)
2013. szept. 8. 12:56
Miért kell egy nézeteltérés miatt bármit elhagyni? Én ha kitartok a véleményem mellett, nem zavar az ha másnak más a véleménye. Meg az is előfordulhat hogy megváltozik a véleményem, más vélemények, tapasztalatok hatására.
2013. szept. 8. 12:47
Van néhány téma, ahol az egykori indító/hozzászóló tagok között nézeteltérés alakult ki, ezért elhagyták azt, néha azonos időpontban. Ha van olyan, aki hasonló helyzetbe került, szívesen fogadom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook