Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Újramelegített kapcsolatok.. fórum

Újramelegített kapcsolatok.. (beszélgetős fórum)


4. 7ac3ef7d1d (válaszként erre: 1. - Csajszika25)
2008. szept. 30. 19:58

Szerintem még mindig jobb, az ha valakinek szakítás után volt egy másik barátnője és nem a kapcsolatuk közben. Én nem tudnám elfelejteni ezt, és ahogy magamat ismerem biztos, hogy fel is hoznám egy-egy veszekedésnél, egy szó, mint száz rosszul esne. De ha már ott van az, hogy újra összejettek (összejöttetek) akkor annak oka van, nem múlt még el a szerelem. :) És valahol ez az egész jót tehet az önbizalomnak is, hisz mégis téged választott és nem a másikat. :) Én ezt is nézném.


De felhozok egy rövid példát: Barátnőmnek még a tini koszakból volt egy 2 éves kapcsolata, majd megismerkedett egy másik fiúval, akivel fél évig jártak, de számára nem volt igazi. A volt barát még mindig szerette, nem tudta őt elfelejteni (valahol gondolom a lány sem). Fél év után egy buliban találkoztak és beszélgetni kezdtek... Hát azóta ismét együtt vannak és eltelt 4 év. Tavaly óta a közös házukon dolgozgatnak és tervezgetnek. Boldogok és azóta még csak fel sem hozták azt a fél éves "félrelépést". Nekik jót tett ez az egész, mert rájöttek egymásnak vannak teremtve. :D


(És ez tényleg igaz, nem csak kitaláltam ;) )

2008. szept. 30. 19:42
Van valakinek gyakorlati példája arra, hogy az újra összejött pár legalább 7 évnél több ideig marad együtt?
2008. szept. 30. 19:34
Tapasztalatbol mondom hogy felmelegitve a káposzta...Ha sérelmeket élt át valaki abba a kapcsolatba akkor eggyértelmü,hogy tüske marad benne.Az hogy esély mikor van rá igy nem lehet megmondani,ezt az alkalom adja.
2008. szept. 30. 19:21

Milyen esetben működhet egy újrakezdés? Ha a nőt sok sérelem érte pl. és a pasijának a szakítás után volt egy barátnője, és újra összejönnek, akkor a lány nem fogja mindig ezt felhánytorgatni, pláne ha önbizalomhiányos? Mi a véleményetek?

Mikor van esély egy újrakezdésre és mikoor nem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook