Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Újrakezdés 30 felett? (munka) fórum

Újrakezdés 30 felett? (munka) (beszélgetős fórum)


14. unom (válaszként erre: 13. - Mayalina)
2016. júl. 15. 23:17
Önképzés+tanfolyamok. De az angol elengedhetetlen hozzá.
2016. júl. 15. 23:11
Hol tanulod ezeket?
12. unom (válaszként erre: 10. - Mayalina)
2016. júl. 14. 12:40

Honlapokat készítek, és Facebook kampányokat csinálok, az Adwords vizsgát most fogom letenni, hogy azt is nyugodtan bele tudjam venni a szolgáltatásokba.

Ezek a főbb profilok, de beletartozik az e-mail kampány, landing page készítés is.

11. Mayalina (válaszként erre: 5. - Judit36)
2016. júl. 14. 09:40

Én is próbálkoztam anno több MLM-mel is, de nekem sajna nem jött be.

Örülök, hogy neked igen!

Egyébként azért is dobtam be ezt a kérdést, mert nagyon agyalok valami olyan munkalehetőségen, ami nem darál be de jól is lehet vele keresni.

Azt látom, ha a magam ura tudnék lenni, a presszúráim felétől megszabadulhatnék.

10. Mayalina (válaszként erre: 6. - Unom)
2016. júl. 14. 09:09

Online marketing alatt mit értesz pontosan?

Mármint, hogy konkrétan mit végzel? És hogy tanultál bele?

2016. júl. 13. 08:50
15 évet voltam a seregben, azután a civil szférában helyezkedtem el. 36 évesen váltottam.
8. unom (válaszként erre: 7. - Fincsi5)
2016. júl. 12. 08:48
Igen :)
7. fincsi5 (válaszként erre: 6. - Unom)
2016. júl. 12. 08:37
Te ápolónő voltál?
6. unom
2016. júl. 11. 00:10

Ápolónő voltam, onnan váltottam.

Tavaly óta vállalkozó vagyok, honlapkészítéssel, online marketinggel foglalkozom.

Olyan területet kerestem, ahol nem függök másoktól, a magam ura lehetek. Vannak jó és rossz oldalai, én mindenesetre élvezem.

5. Judit36 (válaszként erre: 1. - Mayalina)
2016. júl. 10. 23:55

Én 1 év általános iskolai tanító, majd külföldi betegápoló (sok évig), azután magánklinikai alkalmazzottként dolgoztam.

40 évesen döntöttem el, hogy mindenki kábé hagyjon békén. Az emberről az utolsó bőrt is lenyúzták volna.

Ekkor magánakcióba kezdtem.

Théta healinggel foglalkozom (és Reikivel, Agykontroll-la, parapszichológiával) és elkezdtem ezzel foglalkozni.


Tavaly ősszel elkezdtem kutakodni a neten, hogy vajon mit lehetne csinálni, amit csak egy darabig kell csinálni, azután jön a pénz :D

Mivel annyira nincs jó hangom, így nyilvánvaló volt, hogy nem lemezjogdíjakból fogom ezt megkapni :D


Kiválasztottam egy MLM rendszert és novembertől ezt nyomom a Théta mellett.

Nem írom le a nevét, mert biztosan harapnának rá az adminok, egy dolgot viszont igen:

Bánom, hogy nem korábban gabalyodtam össze ezzel a dologgal, mert néhány hónap alatt ilyen fejlődést még soha sehol nem értem el és el sem tudom képzelni, hogy ez máshogyan lehetséges lenne.

2016. júl. 10. 23:44

Köszi, de a kérdésem nem arra vonatkozott, hogy lehet-e újrakezdeni, hanem így szólt:


Kérdésem, hogy ki milyen szakmát hagyott ott, és mit csinál azóta úgymond szabadúszóként, önállóan?

3. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Mayalina)
2016. júl. 10. 23:39

Siman van ujrakezdes, akarni kell ;)

En most anyuka vok, de bazira... :D

2016. júl. 10. 23:27
Onnantól van igazán.
2016. júl. 10. 23:25

Sziasztok!

Olyanok tapasztalatára lennék kíváncsi, akik felmondtak a munkahelyükön és a saját lábukra álltak.

Kérdésem, hogy ki milyen szakmát hagyott ott, és mit csinál azóta úgymond szabadúszóként, önállóan?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook