Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Újrakezdeni 34 évesen... fórum

Újrakezdeni 34 évesen... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Újrakezdeni 34 évesen...

1 2 3 4 5 6 7 8 9
62. genlips (válaszként erre: 57. - Csillag1986)
2009. febr. 19. 14:26

elég nagy büntetés a kínlódás most is neki.

de a bűnösöket is szeretik. mindkét szülőm 2x vált, hozzáteszem anyámnak és apámnak is megváltás volt.

61. Grecy
2009. febr. 19. 09:25

Sziasztok..

Nem szeretek ítélkezni,mert nem lehet Ő is férfiból van.Ennek ellenére megérte,de a Gábor helyébe bizony maradnék a biztos mellett mint a bizonytalanba menni.Én is elváltam,nem jó szándékból és azért mert tönkre ment a házasságunk mindketten hibásak voltunk.8-év távlatából már bizony volt férjem is megbánta.Megismerkedtem egy férfival aki tudta annak idején,hogy van 3-gyermekem a mai napig nem tudja elfogadni.Van közös gyermekem tőle és bizony a másikak sokat vigyáztak rá ha beteg volt vagy mentem dolgozni.A sok féltékenységi veszekedések a gyerekeim iránt és a zsarnokoskodása mára felőrölte a mostani házasságot.Azt üzenem a Gábornak,ha a Családját fontosnak tartja akkor bizony ne lépjen annyit nem ér egy új kapcsolat a másik elvesztéséért.

Inkább próbáljon meg udvarolni a feleségének és legyen vele kedves hódítsa meg.Hiszem,hogy egy kihűlt érzést vissza lehet hozni ha még egy kicsit másképp is mint egy szerelem.

60. kohi
2009. febr. 19. 07:26

Sziasztok, tényleg úgy tűnik mintha feldobta volna a témát " nekünk", azután szevasztok beszélgessetek.

...én is a megcsalt elhagyott( 8 év után ) felek táborát gyarapítom.Gyerekünk nem volt- HÁLA....

Gábornak ( ha erre jár) azt üzenném, hogy az újdonság ideig-óráig tart(ritkán nem)ezért meggondolandó a házasság felrúgása.

Hónapokig tartott mellettem szeretőt ex-em,majd a csaj hatására "valljuk be"( aki egyébként 12 éves fiát hagyta el ill. férjét)- címmel kényszerítette ex.-met, hogy Ő is nekem. Megtette, láttam nehezen megy. Nagyon fájt, de határozottságomnak és persze hatalmas fájdalmamnak köszönhetően,KÖLTÖZTEM.

1 hét után folyamatos könyörgés - sírás,szenvedés közepette járt a nyakamra, hogy bocsánat és menjek vissza és CSAK ÉN(1 hónapig ment napi 24 órán át, -ez nem vicc....... na én erre képtelen vagyok, mély undort éreztem, pedig szerettem addig nagyon....nem mentem vissza:-)))))

Megtaláltam életem párját és gyönyörű kisfiúnkkal együtt élünk boldogságban.

Gábornak nagyon át kéne gondolnia, --biztos hogy a "lánynak" nem Gábor vagyona a vonzó?

Mindenképp kéne beszélnie feleségével-megbeszélni mi a BAJ(?) a házasságukban, ill. a szülőkkel minden körülmények közt kibékülni.

2009. febr. 19. 00:18
A szerelem csak úgy jön. Olyan, mint a jóidő. Mikor nem várod egyszercsak megjelenik. Van, aki egy szerelemért borítja az eddigi életét, van, aki csak emészti magát, és kivár. Nem a gyerekeket nézi, nem is a közös vagyont, sőt, az apóst se! KÉNYELMI SZEMPONTBÓL VÁR. Nos, te pont ilyen vagy.
2009. febr. 18. 23:38
Egy nem működő kapcsolatot le kell zárni. De válni valaki miatt sohasem szabad.
2009. febr. 18. 23:04
Amikor elvetted a feleséged igéretet tettél neki ... h. jóban-rosszban vele leszel ... a szeretetet tanulni és akarni kell! Még nincs késő rendbehozni, ne dobj el mindent a 'szerelemért' ami hidd el nekem el fog múlni ... és akkor mit csinálsz? majd megint váltasz?! nem megoldás! A házasságtörés bűn ... és a bűn nem marad büntetés nélkül ... hidd el leszel még boldogtalanabb ha elhagyod a családod!
2009. febr. 18. 22:02

11 éve átéltük. +tudtam, mert rájöttem.

Zajlott az élet, költözni senki nem akart.

Én nem pakoltam össze a ruháját, lustaság meg aztán Ő döntse el mit akar. Kis találkák.

Aztán a csaj is gondolkodhatott...

Soha nem fog elválni.... Mondta neki valaki okosabb hogy mit tegyen, talán.

Szakíts vele.. Mi lakást cseréltünk, pakolás, költözés, szenvedés a lány miatt.

1 év alatt túl lett a dolgokon... Aztán még együtt vagyünk. Mi ebből a tanulság ?

Mai napig úgy érzem nem akadt utamba olyan pasi aki miatt Én válnék. Szerintem neki se azóta... Nyitottabb vagyok, de nem kapcsolatra. Csak a szemem nyitottabb. Ja és nálunk is kolléganő, akkor volt kb 18 éves.

Néha látom. Mintha révbe jutott volna kenguruba vitt egy kisbabát. Úgy láttam ő volt... Nem köszönünk egymásnak. De picit még mindig felkavar.... ez szinte 1 hete volt...

55. Castellina (válaszként erre: 54. - Anyuca66)
2009. febr. 18. 21:37
Bárcsak így lenne. Én egy éve vagyok szerelmes és várom, hogy elmúljon, de nem akar.
2009. febr. 18. 21:30
Szerelem múlandó. Mérlegelni kell mi az amit elveszítesz, és mit nyersz. A vállalkozás attól a pillanattól teljesen más lesz. 4-ötökön kívűl a lány, is szereplője ennek. és nem biztosan úgy alakulnak a dolgok ahogy Te szeretnéd.... Nagyon gondold meg ! Ismétlem a szerelem MÚLANDÓ dolog.
53. 00daeee455 (válaszként erre: 52. - Vénboszi)
2009. febr. 18. 21:30
Akkor pedig már rég le kellett volna zárnia az egészet.
52. vénboszi (válaszként erre: 51. - 00daeee455)
2009. febr. 18. 21:28

Akkor olvasd el jól hogy miket írt.

Tδbbszδr is majdnem vállásig fajultak a dolgok stb.

51. 00daeee455 (válaszként erre: 50. - Hajnal77)
2009. febr. 18. 21:22

Ezzel csak az a gond, hogy 13 évig eszébe nem jutott, hogy elváljon.

Ebből én arra következtetek, hogy a csaj miatt tenné. Ez pedig a legnagyobb hülyeség lenne tőle.

2009. febr. 18. 21:02
Szia Gábor! Én 30 évesen váltam el,egyedűl maradtam 3 pici gyerekkel.Az én tanácsom csak annyi,ha már nem szereted a feleséged úgy,ahogy az elején,nincs értelme vele maradni.Ha az a fajta szeretet már elmúlt,hidd el soha többé nem jön vissza,és anélkül az egész nem ér semmit!!!!
49. vénboszi (válaszként erre: 46. - 00daeee455)
2009. febr. 18. 20:53
Szerintem Hoxa ekkor hagyta jóvá.Aki írta a cikket az jan 24-óta be sem jelentkezett,ez a vicc.:DD
48. attexx
2009. febr. 18. 20:52

Szia.17 évi házasság után váltam el.az előző házasságról nem beszélnék,sem jót , sem rosszat nem akarok mondani, tiszteletből.Ha érted mire gondolok.Ott maradt egy ma már 20 éves lányom.Voltak gondok közöttünk, de ma már elég jó a kapcsolatunk.Soha nem fogja megbocsájtani nekem, hogy ott hagytam őket. 2005-ben összejöttem egy lánnyal,aki életem nagy szerelme.Nem annak indult, csak vonzódtunk egymáshoz, testileg, lelkileg.Ő elhagyta a párját,én elváltam. Összeköltöztünk.aztán terhes lett. Nem nagyon akartam, mert féltem, idős vagyok már hozzá. (gyereket nevelni). De a párom meggyőzött, és igaza volt. született egy gyönyörű kisfiunk 2006-ban. 2008-ban összeházasodtunk. Szeretjük egymást, kimondhatatlanul.

És a hab a tortán, ő akkor 25 éves volt, én 41.

16 év van közöttünk.De annyit mondhatok, semmit nem bánok.Bár vannak, voltak konfliktusok, máshogy gondolkozunk sokszor,de mindent meg tudunk beszélni.(persze a legtöbb gond a féltékenykedéssel van)Főleg részemről.Meg mi lesz majd később ha..........

De hidd el,megér mindent.Boldog vagyok mellette.

Hihetetlen dolgokra vagyunk képesek egymásért, a most már papíron is igazi családért.Hihetetlenül boldog vagyok vele, és ő szintén velem.

Nem bíztatlak,nem is tehetem. De megérte.

Azóta pörgés van folyamatosan, ami furcsa egy megállapodott, belassult élet után.

Na, ennyi dióhéjban.

47. k.tünde78 (válaszként erre: 46. - 00daeee455)
2009. febr. 18. 20:46
Valami gond van a portállal.Mások képet raktak fel,de nem látható.Megint másokat,meg ok nélkül töröl a rendszer(tényleg ok nélkül)
46. 00daeee455 (válaszként erre: 35. - Vénboszi)
2009. febr. 18. 18:36
Ez érdekes, ugyanis a cikk 2009-02-18 11:03-kor kelt.
2009. febr. 18. 18:28

Szerintem Te tudod legjobban a választ. Kívülről mondhatok/unk bármit, elláthatunk tanácsokkal, elmondhatjuk a személyes történetünket.


De a viaskodás a Tiéd.


Én is ezt tettem, azután, hogy elhagytam a férjemet, még egy évig. Mindenki tudta körülöttem a megoldásokat, csak még nem voltak az "enyémek".


Én azt gondolom, hogy ezer kötelék - család, vállalkozás, pénz - nem adhatja meg azt, ami belőled hiányzik. Ha döntést akarsz hozni, akkor magadba kell tekintened. Ha boldog szeretnél lenni, annak a magvát magadban kell megtalálnod. Ne a lánytól várd. Ő csak része lehet a jövendő boldogságodnak, de nem záloga és nem tárgya. Önmagadért kell lépned.


És ezt a felelősséget senki nem veszi le a válladról.


Nézz magadba, ülj le, gondolkodj, mérlegelj, dönts.


(Valaki, aki hasonlóan megjárta a "hadak útját")

44. Dorka2009 (válaszként erre: 43. - Genlips)
2009. febr. 18. 18:27
Egyetértek veled. Az őszinteség önmagunkkal és másokkal szemben nagyon fontos. És ilyen helyzetekben az egyetlen folytatáshoz vezető út.
43. genlips (válaszként erre: 40. - 6f773a273c)
2009. febr. 18. 18:19

Régi sztori, de még kihat. Szabad azt feltételeznem, hogy nem lett rendesen lezárva benned? Remélem, a helyére tudod egyszer rakni!

Kérdésedre a válasz, mert az őszinteséget sokkal többre becsülöm. Még ha meg is csalt, ha látom rajta, hogy őszintén gondolja minden szavát, kérdéseimre a válaszok is őszinték, megérdemli a folytatást, visszakapja hamarosan a bizalmamat. Mert őszinte volt. Lehet, hogy ez csak az én sajátságom, senki másé, nem tudom... de az önismeretem ide vezetett, őszinteséggel engem megnyernek. Mert megértem a másik felet, ha ő is tudja, mit miért csinált és ilyen helyzetekben a megértés (szerintem) hallatlanul fontos. Megérteni a másikat, hogy már ellaposodott az ügy veszélyesen (másik nő bekerült a képbe), de akarja folytatni és velem. Átgondolta, velem. Én partner lennék ebben. Főleg, ha van két gyermekünk!!!

2009. febr. 18. 18:05

Na akkor én is megszólalok,hátha elolvassa :)

Szerintem ha valakinek boldog a házassága,eszébe sem jut beleszerelmesedni valaki másba.Kedves Gábor!Ülj le magaddal (négyszem kδzt :) s beszéld meg magaddal hogy meg éri e neked ez az új szerelem?!Hajlandó vagy e bármit_ mondom bármit! feladni érte??Ha csak 1 valami szól ellene,ne tedd!Viszont ha nem boldog a házasságod,nincs mit gondolkozni,nem kδtelező boldogtalanúl leélni az egész életed!

41. 6f773a273c (válaszként erre: 34. - Zizisicc)
2009. febr. 18. 18:02
Tudom,tudom...kicsit beleéltem magam a megcsalt feleség helyébe.Egyébként kiváncs lennék,hogy a feleség tud e erről.mmint a megcsalásdologról.És télleg azt gondolom,hogy zt a feleségével kell megbeszélnie,és attól függ h ő mennyire megbocsátó,szóval attól függ,hogy tudnia kell-e erről.Ha rendbe akarja tenni a házasságát,és a felesége nem megbocsátó típus,akkor nem kéne tudnia róla,nem?igazából nemtom mit tennék,az ő helyében,de abban biztos vagyok,hogy a házasságomat tenném helyre,mert sztem az hosszútávúbb.A szerelem elmúlhat,de a szeretet megmarad.Lehet hogy kicsit egyedül kéne lennnie(nemtom mért beszélek E/3.ben:)),nők nélkül,és átt tduná gondolni a kapcsolatait és az életeét.
40. 6f773a273c (válaszként erre: 36. - Genlips)
2009. febr. 18. 17:58
Igen,egy kicsit igazad van,egyszer nagyon régen énis átéltem ilyet,és azért voltam ilyen indulatos...de indulatok nélkül is,lényegében ezt gondolom.Én nem bocsátottam meg,akkor,most már nem is izgat,mert régi sztori,és most már van egy igaz szerelmem is,de azért még kihat a jelenemre ez a dolog...Ha még azt sem viseled el ha erotikus jelenet megy egy filmben,akkor hogy tudtál megbocstani?ezt őszintén kérdem,nem költői kérdés:)Én biztos hogy nem tudnék most se,máskor se megbocsátani,ha megcsalnak...
2009. febr. 18. 17:57
:)Ebben a történetben legkevesebb öt mber személyesen érintett. És jó lenne tisztán látni, hogy kinek mi a fontos. A feleségnek és a gyerekeknek nyilván/talán a család. A férjnek ez is, az is...de bizonytalan, viszont megengedte magának, hogy megtegye az első lépést, nem mérve fel, hogy mi lehet a második, és hová vezethet. A lány..., ő természetesen semmit se akar, csak épp jelen van, csak elfogadja az ajándékokat, csak egy két csók... Nagyon gyakran előforduló felállás. Én házasságpárti volnék, olyan értelemben, hogy adnék neki még egy esélyt. Nézz úgy a feleségedre Gábor, mint arra lányra, kedveskedj neki úgy, mint a barátnődnek, lepd meg ugyanúgy, tölts vele minőségi időt, és nézd meg, hogy milyen. De igazán add bele magad. Mert ha külső okok miatt válsz, nem egy belső, mindkettőtökből fakadó meggyőződésből, iszonyatos traumákat hagyhatsz hátra feleségedben, gyermekeidben egyaránt, a család többi tagjával együtt. Jól gondold át! Átgondolni lehet többször, dönteni egyszer lehet!
38. vénboszi (válaszként erre: 37. - Zizisicc)
2009. febr. 18. 17:50
Na hallod!De azért elég fura :)
37. Zizisicc (válaszként erre: 35. - Vénboszi)
2009. febr. 18. 17:48
Attól még olvasni olvashat! :o))
36. genlips (válaszként erre: 33. - 6f773a273c)
2009. febr. 18. 17:44

Egyetértek Zizisiccel, túlzásba viszed...

Megcsalásról (lehet, hogy én nem láttam?) nem volt szó, csak találkozgatásról és 3 db pici csókról. Amit, bevallom, én hajlandó lennék megbocsátani a férjemnek, ha őszintén elém állna a történettel és azzal, hogy szeretné újra érezni a kapcsolatunk bizsergését, annak ellenére (!) hogy én hihetetlenül féltékeny típus vagyok és igazából még azt sem viselem el, ha filmben bármilyen erotikus jelenet megy! De többre becsülöm az őszinteséget, azt, ha meg akarná oldani velem és nem mással. Az elején ettől függetlenül biztos kikészülnék, de aztán leesne, hogy hoppá, azért csak engem szeretne továbbra is...

Én ahogy olvastam a cikket, minden betűjéről az rítt le, hogy ő komolyan gondolná a házasságot, csak jött egy érzelmi vihar, ami valljuk meg, kivel nem fordult elő? Csak meg kell várni míg, elmúlik bennünk.

Szóval teljesen alaptalan az indulatod. Persze, ha épp hasonló helyzetet éltél át, csak a másik oldalon, akkor érthető az ellenkezésed a témában....

2009. febr. 18. 17:43

Fura hogy aki ezt a topikot nyitotta,utóljára január 24-én járt itt.Nem úgy néz ki mintha érdekelnék a vélemények :DD

Nem volt elég kitartó.....

34. Zizisicc (válaszként erre: 31. - 6f773a273c)
2009. febr. 18. 17:00
Meg lehet ezt sértegetés nélkül is fogalmazni, ahogy ezt már jó néhányan megtettük előtted! Nincs szükség indulatokra!
2009. febr. 18. 16:58
Ja és még annyit hogy a szerelem elmúlik,és akkor majd nyöszöröghetsz,ha a csajod elhagy valakiért.Tedd rendbe a házasságod,és ne kényeskedj,attól,hogy "hű,rossz a házasságom,jajj,rendbe kell tenni!!"néha ne a könnyebb utat válaszd,hanem a nehezebbet!Ez esetben ez az hogy rendbe teszed a házasságod!Én a helyedben a seggem verném a földhöz,hogy van egy élettársam,aki gyerekeket szült nekem(ha pasi lennék:P),mert ÉN családcentrikus vagyok!Bár nemtom hogy tudsz így a feleséged szemébe nézni,de hát aki megcsalni képes,az bármire képes.
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook