Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ujra lincselni akartak egyesek !! fórum

Ujra lincselni akartak egyesek !! (beszélgetős fórum)

8. spinneli (válaszként erre: 6. - 200a1d39d3)
2008. ápr. 15. 11:09
miért árnyalsz mán egy jó kis cigányozást?
2008. ápr. 15. 11:01
Mit várunk ezektől az állam eltartja őket, mi becsületesen dolgozó állampolgárok adójából.A kanton szerű állam nem rossz ötlet, de szerintem menjenek vissza a hazájukba.
6. 200a1d39d3 (válaszként erre: 1. - 9bc47feccc)
2008. ápr. 12. 08:41
Én megértem mindkét felet,mert a mai törvények nem igazán büntetik-legalábbis ezt hallani,meg látni-a gázolókat,és van,amelyikük még a jogosítványát sem veszíti el,és vezet tovább..szóval ennyit a magyar jogokról,meg a büntetésvégrehajtásról.Ebből kifolyólag értem meg a családod,hozzátartozókat,hogy elkeseredett dühükben tették mindezt,de nem helyeslem.A másik oldalról meg a kaput zárva kéne tartani egy kisgyerek előtt,hogy még véletleünl se tudjon kiszaladni az utcára,legalábbis nálunk így van...jobban kellett volna rá figyelni,de ez sajnos,már megtörtént...
5. ec63a7fc29 (válaszként erre: 1. - 9bc47feccc)
2008. ápr. 12. 08:16

Én már javasoltam évekkel ezelőtt is, hogy csináljunk svájci mintára egy kanton-szerű államot!

Ahol a legtöbb van belőlük, abban a megyében éljenek. Akkor élhetnek ott a saját törvényeik szerint is.

Aki más életformát akarna választani, annak adnék lehetőséget bárhol letelepedni.


Na persze azt a megyét valószínűleg csak "csáládtágok" látogatnák, mert én pl gyáva vagyok.

4. fcf0c655e6 (válaszként erre: 3. - Anuszika@freemail.hu)
2008. ápr. 12. 07:53

Attol,hogy egy no megszul egy gyereket, meg nem lesz anya...ill. lesz...biologialiag...

Az elkovetkezendo evek fogjak bebizonyitani azt, hogy valojaban anya-e vagy sem?

Mert egy igazi anyanak a gyermeke az egyeduli,aki fontos a vilagon, semmi mas. Meg a ferje sem.

De, ha egyszer az anya elengedi a gyerek kezet, abbol sok bonyodalom tamadhat.

Es ez igen nagy problema, ahogy mondod, a "gyartasukat" mar igen koran gyakoroljak, de a felelossegerzet meg bennuk sem alakult ki. Hogyan vigyzzanak akkor arra a gyerekre? Hiszen, amikor "megcsinaltak, maguk is gyerekek voltak!

Gyereket konnyu csinalni, igy mondja a fama.

Egesz embert igenyel felnevelni oket.

Sajnos, ezzel nem sokan dicsekedhetnek!

Kinek nem inge...

2008. ápr. 12. 07:31
Felháborító, ezek mikor fognak felnőni a gyereknevelésre, mert a gyártását már elég korán gyakorolják. Most már állandóan ez lesz a "divat"náluk..........
2008. ápr. 12. 05:57

Sajnalom a kisfiut, de azert megkerdezem; hol voltak a szulei a gazolas pillanataban?

Esetleg egyutt poharazgattak?

A tortenetbol mindossze annyit tudok kivenni, hogy NEM a sofor volt a hibas, hanem a kedves mama vagy a papa!

Mert, ha valakinek van egy 3 eves kisgyermeke, kotelessege, hogy a szeme allandoan rajta legyen. Es akkor nem fordulna elo ilyesmi.

Ahogy en gondolom, a felduhodott rokonsag a SAJAT mulasztasat probalta leverni a soforon, ami nem volt eppenseggel fair.

Azt elismerem, hogy mi, felnottek legyunk korultekintoek, mert egy kisgyereknek meg nincs eleg esze ahhoz, hogy gondoljon a kozeledo veszelyre. Ez idaig rendben is volna, csak..

Csakhogy a szulok mindenkori felelossege, hogy figyeljenek a gyermekuk minden, ismetlem, MINDEN lepesere, es, ha sajnalatos modon beutott a baj, ne probaljanak kibujni a sajat felelosseguk alol azzal, hogy hulyere verik a sofort!

Egy harom eves gyermeknek a keze allandoan a szulei kezeben kellene, hogy legyen!

Nem a sofor hibaja volt, ez egyertelmu, de neki kell vele elni elete vegeig ezzel a tudattal, hogy elutott egy kisgyereket!

Nem szeretnek a helyeben lenni!


Jal, nem kellene senkit agyonvernunk, inkabb a szuloket megtanitani arra, hogyan nezzenek utana a gyermekeiknek, es ne probaljak a sajat mulasztasukat mas nyakaba varrni!

Tudom, konnyu dumalni, de ezzel megoldodna minden. Mar, ha vallallnak a felelosseget. Ha mar szuloknek teremtette oket a Joisten!

Ez a velemenyem.


Ps.: Remelem, mindketten megusszak ezt a szerencsetlen balesetet. Szivbol kivanom!

2008. ápr. 8. 23:41

Gázolás Nyírkátán - Harmincan támadtak a sofőrre.


A mentősök határozott fellépése mentette meg azt a sofőrt, aki autójával elgázolt egy hároméves kisfiút, s ezért annak feldühödött családja súlyosan bántalmazta Nyírkátán - értesült a HavariaPress.

Nyírkáta Petőfi utcáján történt a baleset, kedden kora délután: egy autós elgázolt egy hároméves kisfiút, aki körültekintés nélkül rohant az úttestre házuk kapujából. A fiú a baleset következtében súlyosan megsérült. Feldühödött családja, mintegy harminc ember a sofőrre és az autó utasára támadt. Betörték a kocsi szélvédőjét, valamint oldalsó ablakát, a gázolót pedig súlyosan bántalmazták. A végletekig elfajulni látszó helyzetet a közben odaérkező mentők határozott fellépése mentette meg. A gyermeket és a sofőrt is kórházba szállították, mindkettejüket súlyos sérülésekkel.


Az időközben értesített rendőrök több személyt állítottak elő a feldühödött család tagjai közül, velük szemben csoportos garázdaság miatt indítottak eljárást. A Mátészalkai Rendőrkapitányság ugyanakkor vizsgálja a baleset körülményeit is, egyelőre nem tisztázott a felelősség kérdése.

Megint így akartak egy problémát megoldani !Ezeket nem lehet normális mederbe terelni?Hány embert kell még agyonverniük,hogy történjen valami !!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook