Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Újra elkaphatta ugyanazt a bacit? fórum

Újra elkaphatta ugyanazt a bacit? (tudásbázis kérdés)


2016. okt. 24. 07:53
Bármikor.
6. Barack05 (válaszként erre: 1. - Bobita0212)
2016. okt. 24. 07:42
Egyszerűen visszaesett sajnos. Ha az orra folyt és köhögött is, az azt jelenti, hogy még nem gyógyult ki teljesen a betegségből és további kezelésre lett volna szükség. Ha újra lázasodik az azt jelenti, hogy ismét elszaporodtak a szervezetében a baktériumok. Szerintem vidd vissza orvoshoz.
5. bobita0212 (válaszként erre: 4. - Cucicsillag)
2016. okt. 24. 06:56
Boltban ilyen helyeken voltunk
2016. okt. 23. 23:39

Semmilyen kozossegben nem vtataok!?

Amugy eleg,ha elmegy vasarolni, osszetapaeralod a jatekoait vagy olyat,amit fogdos. Siman felulfertozodik...

En fiam 3 hetig volt otthon. Ment 4 napot oviba es ujra beteg, ez valszeg az a fajt baci/virus,amit nehezen gOz le a szervezete.

Extra c-vitamin, immunerosito, stb. Plusz, meg kell akkor vizsgaltatni dokival nalatok, nehgy szovodmeny legyen.

3. bobita0212 (válaszként erre: 2. - Pengő Gyöngyi)
2016. okt. 23. 22:23

Igen tudtuk neki.

Antit is szedett cefzilt.

2. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 1. - Bobita0212)
2016. okt. 23. 22:11
Tudtátok a váladékot szívni az orrából? Hát nem tudom, szerintem nem normális, hogy 1 hét után még folyik az orra és köhög... Antibiotikumot kapott?
2016. okt. 23. 22:06

3éves fiam 1 hete gyógyult ki gégegyulladasbol.

A héten voltunk ellenőrzésen a dokinal és azt mondta rendben van. Igaz folyik az orra és köhög de ez már nem vészes az orvos szerint.

Tegnap este felment a láza és ma este is. Napközben semmi baja. A hangján hallani mintha rekedt lenne megint.

A kedve egyébként jo.

Vissza kaphatta ugyanazt a bacit? De hogy? Hisz közösségben sem volt.

Ez normális hogy ki sem jött belőle rendesen de újra beteg?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook