Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Újra dohányozni fórum

Újra dohányozni (beszélgetős fórum)


2014. jún. 24. 15:30

Nem az el nem szívott cigarettától hízol, hanem a bevitt kalóriáktól. Ezt vizsgáld felül és ne azt, hogy visszaszokj vagy sem.

Amit egy hónapban elfüstölnél összeget befektethetnéd mondjuk torna bérletre.

12. 7e137d638c (válaszként erre: 1. - 7a183ed54a)
2014. jún. 24. 08:44

Bő két évvel ezelőtt tettem le a cigit. Nem hiányzik, és az sem zavar, (már) ha valaki mellettem cigizik.

Nincs semmi, sem pénz, sem isten, sem ember, semmi és senki, aminek-akinek hatására még egyszer rágyújtanék.


Évek alatt rádjött plusz 15 kg!

Boldog ember! Kb. 2 hónap alatt jött rám kb. 15-18 kg, ami volt rajtam korábban plusz 12 kg, azzal együtt már összesen plusz 30 kg.


Hidd el, nem azért vagyok itt ebben a kis közösségben, hogy megtanuljam tőlük, hogyan kell, hogyan lehet visszaszokni a cigire!


Segítenek a fogyózásban, tanácsokat, ötleteket, rengeteg támogatást, erőt adnak ahhoz, hogy ne adjam fel!

Társakra találtam, egymást erősítjük, és naponta megharcoljuk a magunk harcát!


Ha visszaszoksz, csak azért, hogy visszanyerd a régi alakodat, az azt jelenti, hogy megfutamodsz a nehézségek elől!

Vedd fel az élet által adott kesztyűt, állj közénk, kezdj el fogyózni, tornázni, életmódot váltani, táplálkozási szokásaidat felülvizsgálni, módosítani rajta .... mert ezek szerint biztosan van mit... az epédnek is jót fog tenni, ha egy kicsit jobban odafigyelsz, miket is eszel vagy éppen nem eszel!

2014. jún. 23. 20:52
Hmm.. akkor ezt a logikát végig követve, .. sosem dohányoztam, szeretnék hízni... tehát, ha rászokom pár hónap elejéig , aztán leszokom, akkor végre híznék? Bakker, csak ne lennék a bagótól büdös... és ne utálnám annyira a bagót..
2014. jún. 23. 20:50
2014. jún. 23. 20:50

8 éve leszoktál....

A dohányzás leszokást követően valóban felkapkod az ember néhány kilót, mert a cigizésre szánt időt evéssel pótolja, de aztán szépen lemegy cigi nélkül is. Ha nem megy le, akkor mást találj ki ne a visszszokást! Menj el mozogni, egyél kevesebbet, aludj sokat:D

8. pzm3 (válaszként erre: 1. - 7a183ed54a)
2014. jún. 23. 20:47
Nem szoknék vissza rá....Én másfél éve nem gyújtottam rá,híztam kb. 6 kgot,de nincs az az Isten hogy emiatt újra cigizzek.
2014. jún. 23. 20:46
Sportolj és uralkodj magadon,akkor le is fogysz és büdös se leszel.
6. hottie (válaszként erre: 1. - 7a183ed54a)
2014. jún. 23. 20:45

A legrosszabb ötlet visszaszokni... Tudom,hogy nem ezt kérdezted, de szerintem ne tedd!

Arról nem írtál, mennyit mozogsz, sportolsz-e rendszeresen? Hogyan táplálkozol?

Próbáld a tápkálkozás és mozgás vonalon keresni a megoldást...

5. andi6020 (válaszként erre: 3. - 4740439ec6)
2014. jún. 23. 20:45
Melyik lenne jobb? :)
4. kisj
2014. jún. 23. 20:44

Én dohányzom, de neked eszedbe se jusson visszaszokni.

Ez a nincs túlsúlyos a dohányzó ismerőseim között, meg egy nagy marhaság. Rengeteg túlsúlyos dohányzó ember van.

2014. jún. 23. 20:44
Ezt most te komolyan írtad,vagy csak teszteled,hogy mit bírunk 100-on?
2014. jún. 23. 20:42
Sokan ilyen hülye van.
2014. jún. 23. 20:38

Sziasztok!

8 éve volt epeműtétem,és akkor leszoktam a cigiről.Volt eset,hogy kivántam,rágyújtottam volna,de mindig eszembe jutott,hogy drága,jobb nélküle.Igen ám,de az évek alatt szépen legalább 15kg feljött rám.Most eszembe jutott,hogy tulajdonképpen a dohányzó ismerőseim között nincs is túlsúlyos.Na most ha az lenne az ára,hogy fogyjak akkor én visszaszoknék,DE és ha a változókor miatt vagyok mindig éhes?Tanácstalan vagyok,tudom a dohányzás ellenesek azt javasolják,hogy ne szokjak vissza.Van valaki aki leszokott,hízott,aztán visszaszokott?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook