Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Újra a rendőrségnél fórum

Újra a rendőrségnél (beszélgetős fórum)

2014. jún. 3. 17:24

[link]


Szerintem itt, ezen a számon fognak neked tudni segíteni.

8. bowie (válaszként erre: 6. - Ubi pretium)
2014. jún. 3. 17:22
Az szerintem nem az, amiről te beszélsz. A 6 hónap a visszatartási idő általában..tehát, ha a fickó a leszerelését kérte vagy áthelyezését, ha a főnökség úgy gondolja, akkor 6 hónapra visszatarthatják, és csak azután engedik el.
7. Farmasi (válaszként erre: 6. - Ubi pretium)
2014. jún. 3. 16:41
Tehát ha az illető szerelt le akkor 6 hónap után mehet vissza nem pedig 6 hónapon belül mehet csak vissza?
2014. jún. 3. 15:48
Nálunk most van pont egy ilyen fickó.Leszerelt,de visszajönne.Csak aug.1-gyel jöhet,a 6 hónap miatt.Persze biztos minden eset más,de itt kivárják a 6 hónapot.
2014. jún. 3. 15:46
(habár a párom most azt mondja, ő még nem hallotta ezt a 6 hónapos dolgot..szóval jobb, ha hivatalos helyen jársz utána..:D)
2014. jún. 3. 15:34

Bocs nem!

Ha az illető szerelt le, tehát nem közös megegyezés vagy felmentés történt, akkor azt olvasom, hogy csak 6 hónap, igen.

2014. jún. 3. 15:31
Elvilekben újra át kell esni az orvosi vizsgálaton, fizikai, pszichológiai felmérőn, stb, és akkor bármikor visszamehet az illető hivatásos állományba, ha azokon megfelel. Tudtommal. De biztosan jönnek majd, és mondják többen, hogy mi a helyzet.
2014. jún. 3. 15:29

[link]


Ez a fegyveres testületek szolgálati jogviszonyáról szóló törvény.

A 64. § tárgyalja a jogviszony visszaállításának szabályait.

Ez az egész nekem olyan sötét, mint az éjféli országút.


Olvasd át alaposan, de talán legjobb lenne, ha testületen belül megkeresnéd a munkaügyi dolgokkal foglalkozó egység (osztály) vezetőjét, vagy (látom a törvényben, hogy elvileg van) szakszervezet, azt kérdeznéd, és segítenek.

2014. jún. 3. 14:57

Segítséget szeretnék kérni egy kérdés megválaszolásában ami a következő :

Ha valaki több mint 10 évig rendőrként dolgozott majd leszerelt, valóban csak 6 hónapja van arra, hogy újból visszamenjen a rendőrséghez és ez a 6 hónap egyfajta türelmi idő?

A válaszokat előre is nagyon köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook