Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Újpesti bölcsit keresek! fórum

Újpesti bölcsit keresek! (beszélgetős fórum)


2013. jan. 9. 23:03
Egyre jobban tetszik. Már csak ki kéne valahogy gazdálkodni a költségét.
12. Mandula71 (válaszként erre: 9. - Gyagyus)
2013. jan. 9. 19:45
Igen, trapitiék is a Chinoin bölcsibe jártak. Én tőle hallottam róluk és mondom, maximálisan bevált.
11. Mandula71 (válaszként erre: 7. - Gyagyus)
2013. jan. 9. 19:44
1/2 7-től 1/2 6-ig vannak nyitva, úgyhogy odaérsz érte.
10. Mandula71 (válaszként erre: 8. - Trapiti)
2013. jan. 9. 19:43
Tudom, tőled jött az ötlet, hogy oda járjunk mi is:) És véletlenül mi is a két Zsuzsihoz kerültünk, én nagyon szeretem őket. Érdemes lenne valamikor bekukkantanotok látogatóba, nagyon szép lett minden, hogy felújították!
9. Gyagyus (válaszként erre: 8. - Trapiti)
2013. jan. 9. 10:22
Mármint a chinoin bölcsibe?
8. trapiti (válaszként erre: 3. - Mandula71)
2013. jan. 9. 09:51
Az én kislányom is oda járt egy évet, most már 5 éves (a két Zsuzsi néni csoportjába járt) de még mindig emlegeti, annyira szerette. Az ovija sajnos már nem volt annyira jó, de a bölcsi egy álom!!! :-)
2013. jan. 9. 08:36
Hogy van a nyitvatartás? Én 8-16.30-ig dolgozom. 5-nél elöbb nem érek oda érte.
6. Mandula71 (válaszként erre: 5. - Gyagyus)
2013. jan. 9. 08:32
Biztos számít a 3 gyerek, de pontosan nem tudom, nálunk csak kettő van:)Hívd fel Esztit, a vezetőnőt és kérdezd meg, mindent el fog mondani és segíteni fog.Azt tudom, hogy az én kisfiam tejallergiás, neki biztosították a tejmentes ételt. Van tornaszoba, ha az idő miatt nem tudnak kimenni levegőzni, akkor ott ki tudják tombolni magukat a gyerekek. Nem tudom, mi érdekel, ha konkrét kérdésed van, szívesen válaszolok. A fiam imádta a bölcsit, a beszoktatás kivételével soha nem volt sírás se reggel, se este. Az azért talán elég sokat mond, hogy nem egyszer fordult elő, hogy amikor délután mentem érte, 4-5 gyerek volt még, és bár három szülő már ott volt, a gyerekeknek könyörögni kellett, hogy jöjjenek ki a csoportból és induljunk haza:)Én tényleg imádtam az elmúlt időszakot, biztonságban tudtam a gyerekemet, rengeteget tanult, fejlődött a bölcsiben töltött időben. Nagyon sokat foglalkoznak velük.
2013. jan. 9. 08:07
Egyébként hihetetlen, hogy ezt a két bölcsit javasoljátok, mert ezt a kettöt néztem, illetve ezeknél érdeklödtem már személyesen. Szívesen olvasok még róla tapasztalatokat. A Chinonnál nem számít, ha 3 gyrrek van, akkor is ennyi a kaja?
2013. jan. 9. 08:03
A munkásotthon az az, ami ott van a Rózsa utcánál? Az érdekelne bövebben is,ha tudsz többet róla, mert mellette laknak anyukámék. És bár nem tudom,hogy van-e még körzetesítés, de elvileg mi is oda tartoznánk.
3. Mandula71 (válaszként erre: 1. - Gyagyus)
2013. jan. 9. 06:27
A Chinoin Alapítvány bölcsije külsősöknek ugyan fizetős 30.000 Ft/hó + 730Ft/nap az étkezés, de nagyon jó. A kisfiam több, mint egy évig járt oda, nagyon szerette, most karácsonykor köszöntünk el, mert kezdte az ovit. Ha csak az étkezést kellett volna fizetnünk, biztos, hogy szeptemberig maradt volna. Szuper a vezetőnő, nagyon jók a gondozónők, és most újították fel teljesen az egész intézményt. A családi, magán bölcsiknél jóval olcsóbb és tényleg maximálisan meg voltunk elégedve mindennel. Még hiányoznak nagyon a lányok onnan!:)
2013. jan. 9. 01:09
Munkásotthon nagyon jó, ott dolgozik barátnőm mint dadus.
2013. jan. 9. 00:15
Sziasztok! Júniusban sajnos lejár a Gyed-em és vissza kell mennem dolgozni. Aki ismeri valamelyik újpesti bölcsit és van jó vagy rossz tapasztalata, kérem segítsen és ossza meg azt velem! Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook