Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » „Újjá lehet születni” fórum

„Újjá lehet születni” (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: „Újjá lehet születni”

11. ani07
2012. nov. 18. 23:43
már nem..
10. acuko
2012. nov. 18. 23:20
Hoppá! Ti vagytok azok ketten, akikról szól a cikk?? Hmm..
2012. nov. 18. 23:06
Soha ne mond, hogy soha. csak egyszerűen légy Boldog! :-*
2012. nov. 18. 11:39

Nekem jó voltál amikor voltál...de te már nem leszel nekem...mostmár hagylak élni...:-*

üdv:Nyuszo

2012. nov. 18. 04:07
Pontosan Te érdemelsz jobbat:-*
2012. nov. 17. 20:38
Ez a lány nem borzasztó, de ezt Te tudod a legjobban, hisz nálad jobban senki sem ismerheti. és igazad van, mert jobbat érdemel. :-*
2012. nov. 17. 08:26
Gyönyörű történet! Te nagyon Jó ember vagy! A barátnőd nagyon boldog volt melletted hidd el! Értékes ember vagy! Sok boldogságot kivánok az egész életedbe! hagyd ezt a borzasztó lányt. nem érdemel meg ilyen jó párt! :-*
2012. jún. 26. 23:55

Sziasztok,


Ismét Én vagyok, akkor még "Huncuth" néven most már

"Incuri" néven, de ugyanaz a személy.


Hogy mi történt az elmúlt időben?

Sok minden, elvesztettem mindent, mindent amiben hittem, mindent amit szerettem, mindent amit szerettem volna. Mint kiderült a Szerelmem már kapcsolatunk elejétől nem bízott bennem, nem hitt nekem. Minden amit álmodtam az egyik pillanatról a másikra kezdett szétfoszlani és tűnt el az életemből egy üres teret hagyva maga mögött. Egyetlen dolog maradt meg, a hit amit Szerelmemtől kaptam, az Isteni hit. Hogy akarok e élni? Nélküle nem, hogy érek e valamit? Nélküle nem? hogy van e jövőm? Nélküle nincs. bármit teszel, legyen az jó vagy rossz, csak akkor ér valamit ha a körülötted lévőknek fontos, egyébként semmiként szűnik meg létezni mint én. ezzel pályafutásom véget ér, remélem már nem éli át azt ezen a földön amit nekem kellett, ha csak egy hajszállal is jobban alakul az emberek élete mint az enyém már boldogok is lesznek.(Szerintem)

2012. ápr. 10. 17:07

Kedves Fiatalember!

Gyönyörű cikket írtál.

Kívánom, hogy minden vágyad teljesüljön, és vissza tudd szerezni a barátnődet.

Üdv: Napirai

2012. ápr. 9. 10:30
Szia! Minden tiszteletem nagy bátorság kellett, hogy be lásd hibáidat,és tiszta vízet önts a pohárba. Hit és bizalom ezek nagyon fontos dolgok. Drukkolok,hogy valóra váljon minden amire vágysz.
2012. ápr. 9. 09:08
„Újjá lehet születni”

Megtettem, tudtam mi lesz a következménye, és igen megtettem.

De kezdjük az elején.

Nem tudom, hogy azok közül, akik olvassák, ki érezte már ezt, de én igen. Amikor megláttam nem úgy néztem rá „hogy odanézz milyen jó Nő”, hanem úgy hogy Istenem köszönöm, hogy megpillanthattam Őt.

Ugrás a teljes írásra: „Újjá lehet születni”

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook