Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Újbudán melyik a jó bölcsőde, ahol oda figyelnek és kedvesek a gondozónők? fórum

Újbudán melyik a jó bölcsőde, ahol oda figyelnek és kedvesek a gondozónők? (beszélgetős fórum)


4. Orsy27 (válaszként erre: 3. - Zsozsolt)
2012. ápr. 5. 12:25
Akkor 1000 Ft a napi díj, ha egy család dúsgazdag, kb már milliomos, és az egy főre eső nettó meghaladja a kb 150 000 Ft-ot (ha jól tudom). Az átlag sztem napi 200-300 Ft-ot fizet+a kaját, ez havonta együtt kb 14 000 Ft. Kedden délelőtt és csütörtökön délután lehet beiratkozni, úgy tudom egész áprilisban van beiratkozás. Túljelentkezés van, de érdemes bemenni, és a vezetőnővel beszélni. Szerintem nagyon jó kis bölcsi ez. :)
2012. ápr. 5. 08:52

Köszönöm. Könnyen felveszik a gyerekeket? Hogyan megy a félvételi?

Az 1000 Ft az nem sok a több bölcsihez képest?

2012. ápr. 5. 07:56
Kislányom szeptember óta a Dúdoló Bölcsődébe jár Őrmezőre. Nagyon szereti a bölcsit, mi is meg vagyunk vele elégedve. A gondozónénik nagyon kedvesek, normálisak és közvetlenek. A gondozási díj még mindig jóval kevesebb, mint egy magánbölcsiben, 100-1000 Ft/nap, jövedelemtől függ. A kaja 380 Ft/nap.
2012. ápr. 5. 07:06
Elsősorban állami érdekelne, bár ahogy elnézem a gondozási díjak így is elég magas.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook