Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Újabb tanárverés. Felháborító vagy elfogadható? fórum

Újabb tanárverés. Felháborító vagy elfogadható? (beszélgetős fórum)


2009. nov. 5. 10:06
Én nem a legjobb suliba jártam és bizony tanuja voltam nem egy "tanárverésnek" nevezett pofonnak vagy ujjrázásnak. Persze, hogy vannak esetek, amikor ok nélkül agresszív valaki, de erre valók a javítóintézetek. Azért amikor már a tanár túllépett a fejhangon való kiabálás kategóriáján és elkezdte a gyerek fejét a padba verni vagy a fülénél fogva akarta röptetni, akkor megesett, hogy a fagyi visszanyalt és akkor volt sértődés a tanár részéről ezerrel... Nálunk már negyedikben borultak a tanárral az asztalok, amikor egy négyszer bukott romagyereket idegből pofonvágott a "tanárnéni", akire a kutyámat nem bíztam volna. Szóval amíg nincsenek részletek a pontos esetről, addig nem érdemes ítélkezni. Egy felnőtt meg legyen talpraesett, ne nyafogjon, hanem cselekedjen, igyekezzen, akár szülő, akár tanár az illető!
2009. jan. 20. 15:19
Felháborító!!!!
2008. okt. 30. 16:57

Sziasztok!

Szerintem felháborító és elfogadhatatlan.A tanárok nem nyúlhatnak a diákokhoz,nagyon helyes, de akkor egyátalán hogyan jut a diáknak vagy a szülőnek eszébe, hogy így rendezze el a problémákat!

5. spinneli (válaszként erre: 3. - 39f5f6877d)
2008. szept. 25. 00:25
hát szerintem túlzás, nem nagyon láttam még azt, hogy az agrssziót egy megfelelő értsd. egészséges reakció követte volna.
2008. szept. 25. 00:23

nem tudom hol lenne elfogadható, és kinek, egyrészt, ez semmilyen alkalmatlan pedagógusi hozzáállásra sem válasz.

Bár utóbbiak szűrésére sincsenek sem megfelelő fórumok, sem eszközök, sajnos.

3. 39f5f6877d (válaszként erre: 2. - Rolvisa)
2008. szept. 24. 23:36
Sajnos ilyen világot élünk. Amikor én suliba jártam kaptam tenyerest és körmöst is. Nem haltam bele és mostmár azt mondom jól tették mert megérdemeltem.
2008. szept. 24. 23:32
Dehogy elég! A tanár mindenért a felelős? Hol a szülői ház felelőssége? Az iskola hiába nevel, ha otthon az ellenkezőjét látja, hallja a gyerek. Sok az agresszió a világban.
2008. szept. 24. 23:27
Újra megvertek egy tanárt, mert elültette az egyik gyereket agresszív viselkedése miatt. Ez elég indok, hogy megverjük a nevelőt?!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook