Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ujabb próbálkozás 6 hét után... fórum

Ujabb próbálkozás 6 hét után... (beszélgetős fórum)


2010. aug. 31. 07:54
A félelem természetesen mindenkiben megvan aki már átélt vetélést, de valahogyan le kell küzdeni és nem szabad rá gondolni!! Nekem a múlt héten telt el a hat hét műtét óta. Viszont az orvos 3 hónapot javasolt, de van akinek 6-ot mondanak. Reménykedjünk, hogy mihamarabb ott leszünk a sikeresek kismamik között!
12. virágocska044 (válaszként erre: 11. - Picurka3)
2010. aug. 25. 21:54
picurka, ezt nem teheted, mert magadat és a pszihikai létedet teszed tönkre! Csak előre nézz, soha ne hátra. Állítólag az agnocastun segiti a teherbeesést, én is szedem napi 2X és magzatvédöt is. Női teákat kortyolgatok, igaz nem minden nap, mert zűrös munkám van -tévé-, ma is egész nap a minisztériumon ültem a férjemmel, ő szerkesztő-riporter, én vagyok a kamerása-menedzsere...fel a fejjel, hogy megszülessen a kispicurod!
2010. aug. 25. 19:05
Köszönöm a válaszokat, örülök, hogy ennyi pozitív tapasztalat is van, bár rettegek, hogy türelmetlenségem miatt át kell élnem egy ujabb vetélést, már nem bírnám ki!!!!
10. 3265084553 (válaszként erre: 3. - Picurka3)
2010. aug. 25. 18:59
Nem véletlen javasolják a néhány hónapot. Itt a fórumon össze lehetgyűjteni néhány tucat tapasztalatot, az orvosi ajánlás mögött ennél nagyságrendekkel több van.
2010. aug. 25. 18:54
ne várjatok, azonnal próbálkozhattok! :-)) mi is azonnal próbálkoztunk, semennyit nem vártunk és meg is lett az eredménye!
8. virágocska044 (válaszként erre: 3. - Picurka3)
2010. aug. 25. 18:52
Picurka, ha lesz idom én leírom neked. Nekem eddig 7 vetélésem volt, az utolsó augusztus 1én. Vastagon annyit, hogy 2 szulésem is volt, mind a ketto vetélés után fogant két hónapon belul....nekem kb most fog megjonni, érzem is, de már nem védekezunk. irj
7. Bekomi (válaszként erre: 1. - Picurka3)
2010. aug. 25. 18:29
nekem a 28.héten történt halvaszülésnél kellett 2cilust megvárnom,és utána próbálkozhattunk, bár csak rá talán 5-6 hónapra sikerült, de akkor is méhenkívűl:-(((((
2010. aug. 25. 18:13
egyik ismerősöm elvetélt, és ő nem várt, a következő hónapban újra terhes lett, és most van egy édes két éves kislánya.....ki így ki úgy
2010. aug. 25. 18:12
Nekem azt mondta a dokim, hogy minél többet várunk annál jobbak az esélyek, de ha teherbe esel közvetlen a terhesség elvesztése után az meg azért jó, mert a szervezet még tele van hormonnal. Nekünk sajnos a vetélés után hónapokig nem volt peteérés sem, így csak 7 hónapra rá sikerült. Idegölő volt, de most már mindennapos vagyok és alig várom!
2010. aug. 25. 18:10
Szia! Nekem spontán vetélésem volt, elég korai volt a terhesség, így a dokim nem is írt elő szünetet, próbálkozhattunk tovább. De ha kellett művi befejezés, akkor tanácsos várni néhány hónapot.
2010. aug. 25. 18:08
Sziasztok! Azt már többször olvastam, hogy 3-6 hónap várakozást javasolnak a dokik spontán vetélés után, de engem konkrétan érdekelne, hogy mik a tapasztalatitok, aki megpróbálta a babát ujra vetélés után 6 héttel! Két vetélésen vagyok túl, 3 hete volt a második! köszi....
2010. aug. 25. 18:07
Vetélés?
2010. aug. 25. 18:06
Ujabb próbálkozás 6 hét után...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook