Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Újabb hibás mosógép fórum

Újabb hibás mosógép (beszélgetős fórum)


11. Muraja (válaszként erre: 9. - Muraja)
2014. febr. 15. 18:45
Bocsanat - vedelmi hatosaghoz.
10. pf01
2014. febr. 15. 16:08

A mi mosógépünk története is rémálom. Ahogy lejárt az egy év garancia, minden baj elő jött rajta. Ma már alig van karimája, teljesen berozsdált, a szerelő többet látta, mint engem az orvos. Mindemellett, ezt csak azért vettük, mert a régi "ablakos" volt - ezáltal több helyet foglalt a fürdőszobában néhány centivel. Elajándékoztuk egy szegény családnak.

Nagyon sajnálom, hogy már nem az a mi mosómacink, mert ez haldoklik. Kb.3év volt az amit aktívan élt.


Undorító a mai fogyasztói gyártás, nem ér egy rakás sz.rt se a termék amit megvásárolunk. A lényeg, hogy VEDD meg hamarosan újra.

2014. febr. 15. 14:27
Forduljal a Fogyaszto vedlemi hatosaghoz , olvasd el hogy sok millios birsagot szabnak ki hasonlo esetekben . Remelhetö hogy segittenek ilyenek nem szabad törtenie . Sok szerencset!
8. siss27 (válaszként erre: 5. - Babus28)
2014. febr. 15. 13:26

Persze,igazad van.Csak általában mindig az van,hogy ők mossák kezeiket,te pedig harcoljál.Nem kevés pénzről van szó.Nem baj,ne hagyd magad.Valamelyik csak hibátlan lesz.

Én pl ezért vagyok szkeptikus az ilyen netes vásárlásokkal.Rohadt nehéz utána reklamálni.

7. andi6020 (válaszként erre: 5. - Babus28)
2014. febr. 15. 13:25
Megint csak azt tudom mondani, ne hozass másikat, kérd vissza a pénzt.
6. simple (válaszként erre: 5. - Babus28)
2014. febr. 15. 13:18
Akkor kérd vissza a pénzt, van még ezer másik áruház ahol tudsz venni, ennyi pénzért meg pláne!
2014. febr. 15. 13:16

a pénzt nem adják vissza a hétvégén,mert nem voltak nyitva csak 12ig.

:(

rendeltek nekem egy újat :( ami valószínűleg újra ugyonott lesz hibás. ilyen nincs.


engedményt nem tudják,hogy tudnak e adni,mert nem tudták elérni az illetékest.

de ha én visszahozatom a gépet,akkor alákell írni,hogy sérülésmentes és utána már nem reklamálhatok.

100 ezer ft-ért ne szépséghibásat kapjak,amit nekem kell megragasztani

4. siss27 (válaszként erre: 1. - Babus28)
2014. febr. 15. 13:12
Baromira olyan érzésem van,hogy ezek full esztétikai hibás cuccokat árulnak.Mekkora röhej már,hogy veszel egy vadi újat és hibás.Kicserélteted,az is hibás.Hát ez tuti nem véletlen...
3. simple (válaszként erre: 1. - Babus28)
2014. febr. 15. 13:04
Hát ha neked így is jó lenne, akkor kérd vissza, viszont kérj engedményt, mivel hibás termék.
2014. febr. 15. 13:04
Kérd vissza a pénzt.
2014. febr. 15. 13:00

[link]


a cserekészülék is hibás.

annak a lábazat takarója törött.

most várhatok még egy hetet,hogy hozzanak egy újat. már hívtam őket,de azt mondták,hogy nem tudnak mit csinálni,mert nincs benn senki,aki illetékes lenne. a futár elvitte mindkét gépet...hozassam vissza vagy várjak egy valószínűleg újabb ugyanilyen hibásmosógépre?

a használatát nembefolyásolja,de esztétikai hibás...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook