Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Új sorozat: Ügyféllista. (Masszázs másképp) Szerinted? fórum

Új sorozat: Ügyféllista. (Masszázs másképp) Szerinted? (beszélgetős fórum)


1 2
2012. dec. 3. 12:47
az a film változata lehetett, abból csináltak sorozatot, én a 7. résznél tartok, nincs türelmem egy hetet várni
39. mr.az (válaszként erre: 1. - Acuko)
2012. dec. 3. 02:02

Néhäny hete valamelyik HBOn volt egy hasonlo film,csak ott picit bekavart a politika is a végére és a végére minden nyilvänossägra került.

Érdekes volt.

2012. nov. 29. 00:26

Kiváncsi lettem a sorozatra, ha nem felejtem el nézem a következő részt.

Nincs benne semmi elitélendő, mindenkinek szíve-joga, hogy él. Szerintem azért gusztus kérdése a dolog.

Én biztos nem vennék igénybe ilyen szolgáltatást.

37. acuko
2012. nov. 28. 23:03
Na mindegy, én azért nézem..
36. acuko
2012. nov. 28. 22:30
Most van a harmadik rész..
35. acuko (válaszként erre: 34. - Ee1dc9ba06)
2012. nov. 26. 11:55
Igen, de még gondolkodom rajta. Annyit nem vagyok itt, hogy ilyet inditsak. Majd meglátom. Köszönöm a tanácsot Drága! Puszi. :)
34. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 29. - Acuko)
2012. nov. 22. 11:52
Tudom, de tudod, javasoltam valamit priviben. Én ott lennék...- ha meghívnál persze:)
33. acuko (válaszként erre: 32. - Mazsinka)
2012. nov. 22. 11:36
ok. Látom. :)
32. Mazsinka (válaszként erre: 31. - Acuko)
2012. nov. 22. 11:35
A huszas hozzászólásban írtam erről.
31. acuko (válaszként erre: 30. - Mazsinka)
2012. nov. 22. 10:11
Melyik az? Amúgy mondom, nem a sorozatról a filmről szerettem volna beszélgetni, hanem a témáról, amiről szól.
30. Mazsinka (válaszként erre: 29. - Acuko)
2012. nov. 22. 10:09
Akkor nézd azt, amit én ajánlottam, az nem unalmas...biztos lehetsz benne. :)
29. acuko (válaszként erre: 28. - Ee1dc9ba06)
2012. nov. 22. 10:05
Mindegy. Igazából azt a témát szerettem volna boncolgatni, amiről szól a film Amúgy elmondom, nekem csalódás a film, nem erre számitottam. Unalmas.
2012. nov. 22. 00:09
Ne töröltesd. Látod, most is ott ültem a tévé előtt, és nem az a film ment.... Még csak most kezdődött el a sorozat.
2012. nov. 21. 23:49
Nem lehet elítélni. De nekem a lelkem nem ilyen irányban erős.
26. acuko
2012. nov. 21. 23:19
Ha nem szól hozzá senki, akkor tötöltetem a fórumot.
25. acuko
2012. nov. 21. 22:29
Erotikus masszázs..
24. acuko
2012. nov. 21. 21:34

Ma este lesz a második rész a TV 2-n

Sajnos 23.20-kor kezdődik, de valószinű azért, mert olyankor már a gyerekek ágyban vannak. Mi meg.. :) :)

2012. nov. 21. 13:58
A fene, hogy éjjel 11-kor kezdődik! :(
22. acuko
2012. nov. 20. 23:51

Szerdán este a TV 2-n lesz a sorozat második része.

Nézzétek, és megbeszéljük. Ok?? :)

21. Mazsinka (válaszként erre: 20. - Mazsinka)
2012. nov. 16. 11:30
Mármint ez sorozat, mint a Született feleségek, Kés alatt...olyan jellegű...
2012. nov. 16. 11:29
Akinek ez a film tetszik, ajánlok a figyelmébe egy másikat, le lehet tölteni a netről. Bordélyház a címe, angolul Satisfaction. Egyszerű nőkről szól, akik egy elit kupiban melóznak. Érdekes témát boncolgat, belelátunk a hétköznapjaikba is, hogy mondják el a családjuknak, hogy élnek, hogy változnak át szajhává, és közben milyen aberrált emberekkel ismerkednek meg. Mindeközben meg úgy érezzük, nem kell őket elítélni, hisz szeretik a gyerekeiket, féltik, másra nevelik, a jóra, és igazi jó barátnők. Nekem nagyon tetszett. Pár évadot láttam.
19. Aquatica (válaszként erre: 16. - Acuko)
2012. nov. 16. 11:20

én nem ítélem el, az ő dolga, ha van hozzá tartása csinálja, én sajnálom az ilyen nőket,

vannak olyanok akik tényleg nem tudnak mit tenni és elmennek ilyen helyre dolgozni, vannak olyanok akik meg nem szeretnek dolgozni és nekik ez könnyebb:P

volt a naplóban egy ilyen riport is. a lényeg hogy az ilyen csajok egy idő után üresek lesznek és képtelenek lesznek normális kapcsolatban élni. Szégyenlik magukat. elnyomják az érzéseiket.

Én túl büszke nő vagyok, nem bírom a megalázó szitukat. Nem vagyok ilyen helyre való, már a megjelenésen is tiszteletet parancsoló mások szerint. de aki akarja csinálja, én nem ítélem el mivel nem vagyunk egyformák..

2012. nov. 16. 11:00

A film alapján csinálták a sorozatot, én is csak a filmet láttam.

A kicsit másabb, mint aminek hirdetikkel én is találkoztam viszont, a hirdetés szerint jegyszedős lett volna a melo bulis helyen, este 2-3 óra. Elmegyek az interjúra, kiderül, hogy egy sztriptizbár. Az alapmeló szerint hostess módjára kellett volna a környékről becsalni az embereket, koponyára fizettek. Persze megkérdezték, hogy táncolni nem akarok-e, hamar betanítanak. Amikor mondtam, hogy kösz nem azt mondják van egy harmadik lehetőség is, van egy bárjuk, oda kell ember, na ott az volt a meló, hogy szedj össze pénzes pasikat, lehetőleg külföldit, csald be a bárba, igyatok minél többet, aztán a fogyasztás valamennyi százaléka a tied. De itt olyan árak vannak, hogy 8 ezer egy pálinka, s lehet úgy is, hogy a te piád üdcsi legyen. A duma szerint 5o-6o ezer is kijön egy jobb este a csajoknak. Az átvrem, becsalom s drágán itatomot túlzásnak tartottam, de a hostesskedésen elgondolkodtam, Végülis oda adod a szórólpot, elmondod a kínálatot, lehet többen megállnak,mintha kérdőívezni akarnál. Az ajtónál volt a szórólapos csaj, kicsit dumáltam vele- diák, máskor nm tud melózni, mert duplaszakos, van mikor kevés ember megy de volt már 15o ezres estéje is.

2012. nov. 16. 02:34

Nem tudom, ez a film-e, de most láttam a youtube-on:


[link]


Én nem láttam a filmet, nem tudom, azonos-e ezzel... Ha igen, akkor itt vissza lehet nézni.

16. acuko
2012. nov. 15. 22:37

A Nő gyakorlatilag belecsöppent a szituba.

Férje elhagyta, ott maradt a gyerekével egyedül, jelzáloghitellel, munka nélkül. A szakmájában helyezkedett el. Később kdierült, ha többet vállal, akkor sokkal többet keres, és tudja fizetni a lakáshitelét és a gyerek sem éhezik. Más munkával nem keresne ennyit, sőt, munkát sem találna.

Marad ez a lehetőség. És van, amikor ő is szivesen csinálja. Tényleg elitélendő??

15. Aquatica (válaszként erre: 7. - Acuko)
2012. nov. 15. 21:42

véleményen.

nem csinálnám soha.nem jön be ez a fajta kereseti lehetőség:P

14. acuko (válaszként erre: 12. - Mosolyka1111)
2012. nov. 15. 21:04

Na igen, mert már azzal a szerepéővel azonositjuk..

Szerintem is választhattak volna mást erre a szerepre.

13. acuko (válaszként erre: 11. - Gagababi)
2012. nov. 15. 20:59
De pedig igen. :)
2012. nov. 15. 18:45

Akartam nézni én is, de aztán nem nézem.

Annyira zavar, hogy a "Melinda" a főszereplő:(

2012. nov. 15. 18:40

Végig néztem...

szerintem van ilyen a való életben is, csak mondjuk nem masszőzként dolgozik az anya...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook