Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Új Norbi villámdiéta fórum

Új Norbi villámdiéta (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Új Norbi villámdiéta

1 2 3 4 5 6 7 8 9
14. erikpipi (válaszként erre: 12. - D8908b786a)
2007. jún. 23. 22:56
Egyébként én is rendelek a foodexpressztől. Az első nap megdöbbentem mekkora az adag,mert én annak a többszörösét ettem. Mellesleg szinte mindenre 1-es kód van írva, még arra az ételre is ami burgonyát tartalmaz.....
2007. jún. 23. 22:55

Ha mondjuk eg yátlagos ember napi megengedett kalória bevitele kb. 2000kalória, és te megeszel napi 1000 kalóriát akkor garantált a fogyás. Egyébként nem kell a foodexpressztől rendelni, megnézed az étlapot a neten, és rajta van, hogy mennyi kalória, meg hanyas update, ha annyira norbizni akarsz. A mennyiség a lényeg, és nem a minőség. Keveset kell enni, sokat inni, és délután már csak folyadékot, vagy kevés gyümölcsöt.


Kérdezz inkább egy szakértőt, az is azt mondja, hogy mindent szabad csak módjával. Nem hiába.


Azért ez a 10 kg fogyás nagyon durva. Nézd meg Szulákot (a terhességét leszámítva), vagy bár melyik sztárt, szinte mind túlsúlyos vagy kövér,mret nem életmódot változtatott, hanem norbi diétát csinált 6 hétig.....

Heti 1 kg a normális, gondold végig mennyi idő alatt hiztál meg? 30 nap alatt szedted fel a 10 kg-ot vagy fél év alatt?

12. d8908b786a (válaszként erre: 11. - 0148b688d6)
2007. jún. 23. 22:40
De ő rendeli a foodtól a kaját. Úgy meg könnyű. Nem kell neki gondolkozni rajta. Nincs vele baj. De én nem fogok napi 1500ft-ért rendelni menüt. Mind a mellett, hogy megengedhetném magamnak. Pocsékolásnak tartom. Inkább sok gyümölcsöt és zöldséget eszem. Kerül a tésztát. És próbálok nem enni kenyeret.
2007. jún. 23. 22:35

Sziasztok!

A Damu tényleg 8 nap alatt fogyott 5kg-ot- azt hiszem a pénteken megjelenőm színes bulvárban olvastam.

Egy próbát megér,hiszen az ember annyi mindent kipróbál, csak hogy lefogyjon.

hétfőre gondoltam én is a kezdésre.Esetleg valaki?..

2007. jún. 23. 22:27
Én is megvettem a könyvet. Damu Roland azt írja, hogy betartja a diétát. Oké én elismerem hatásos. De nem tudom ki az közülünk aki naponta 1500 ft-ot költ az étkezésére. Mert hogy annyiba kerül a menü ára a Foodnál. A másik, hogy egy 20dkg-os norbi kenyér 400ft. Tehát hiába mondja, hogy minőség vagy olcsóság, akkor is meggondolja az ember, hogy megveszi e a félkilós norbi lisztet 900 ft-ért... A Szulák, a Verebes és ezen hasonló emberek nem pár tíz vagy száz ezer forintból élnek. Hanem milliós nagyság rendekből. Ez alapján összehasonlíthatatlan a dolog. A másik meg, hogy nekik van pénzük arra is, hogy kiegészítőként személyi edzővel sportoljanak. Ami szintén sokat nyom... Az én személyes véleményem az, hogy mindenkinek le kell szürnie belőle, hogy mi az amit elront. A többit meg olcsóbban is ki lehet hozni. Nem kell Norbi kenyér. Ha ott a Matchban kapható 60 ft-os hamlett (ripsz-ropsz azt hiszem a neve).
9. mimo (válaszként erre: 8. - Rosewood)
2007. jún. 23. 22:04
Teljesen igazad van.Főleg a Szulák Andreás kérédsbe, de tény és való hogy Norbinak vannak eredményei, lehet őt szidni, kritzlni, de tett le valamit az asztalra amitől rengetegen fogynak.És sztem nasira is elköltenénk azt a pénzt amit esetleg most egészséges dolgokra forditunk.
2007. jún. 23. 21:48

A könyv nem drága, de az alapanyagok... Nagyon!!!!! Én a régesrégi Norbi módszert használtam saját ötletekkel vegyítve anno, (-20kg) és akkor a délelőtt szénhidrát( pl natúr müzli, gyümölcs, de nem sütike!!!!)délután a fehérje (husi, zsírszegény sajt, hal) és zöldség volt terítéken. Semmi tészta, pékáru. Nagyjából ugyanez most is, csak el kell adniuk az update lisztet, valójában pedig nincs új a nap alatt...Ha annyival változatod, hogy a hamletet választod kenyér (U1) helyett, akkor olcsóbb, mert az nem egy átlagember péztárcájának való. és ha abbahagyod, akkor mi lesz? Mert ez így nagyon drága!!! Vélemény?

Ja, és Norbi folyton hangozatatja, hogy nem híve a drasztikus diétának, hanem az életmódválátsnak. Tehát ha ezt abbahygod, akkor is UPDAZÓTE életmód ajánlott, mert különben csőstül visszamászik. Nem én mondom, hogy N. módszere paraszt-atkins, de valahogy tényleg... csak nem kell ch-t számolni. Ettől még nem kritizálom, és elismerem, amit csinál, csak amegfizethetetlensége bánt. Szulák Andi valszeg nem annyit keres, mint én.... Kipróbálnám,biztsoan működik, de sajnos nem áll módomban. És biztos, hogy az U1 tésztaák, kenyérfélék laktatnak és nem olyan uncsik, mint a hamlet.... De hát....

7. Tim20 (válaszként erre: 6. - Marylu93)
2007. jún. 23. 20:35
Mi a könyv pontos címe?
2007. jún. 23. 20:18
és nem is drága a könyv..
2007. jún. 23. 20:18
én két napja csinálom... állandóan kudarcot vallok.. remélem ez most bejön. a könyv különösen jól íródott szerintem. A menü ajánlat annyira nem jön be, de lehet benne jó ötleteket találni. És ráérez az ember az adagokra is.
4. 93a74b44ea (válaszként erre: 3. - Tim20)
2007. jún. 23. 18:53

vannak, 30 napra szólóak, külön nőknek, férfiaknak ill. vegáknak

1000 Ft alatt van, szerintem érdemes megvenni

2007. jún. 23. 18:52
Mit ír a könyv? Mi a lényeg? Vannak konkrét napi menü összeállítások?
2007. jún. 23. 18:25

Sziasztok!


Én megvettem a könyvet hétfőn kezdek!

2007. jún. 14. 15:21
Állítólag ezzel a diétával fogyott le Szulák Andrea, Csollány Szilveszter felesége és még sokan mások. A diétát 30 napig kell csinálni és szigorú szabályai vannak. Aki betartja, megszabadulhat akár havi 10 kilótól.. Nem hangzik rosszul, egy próbát megér…
Használd hozzá Norbi könyvét, hiszen alap dolog, hogy a diéta alatt csak Update 1 ételeket ehetsz.

Ugrás a teljes írásra: Új Norbi villámdiéta
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook