Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Új Norbi villámdiéta fórum

Új Norbi villámdiéta (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Új Norbi villámdiéta

1 2 3 4 5 6 7 8 9
44. emma (válaszként erre: 43. - 2bc7365ec9)
2007. jún. 24. 21:29
nalad mennyi sulyveszteseg a cel?
43. 2bc7365ec9 (válaszként erre: 41. - 0148b688d6)
2007. jún. 24. 21:21
Reggelente 30-40 torna RR-ra. Ha jó idő lenne (már több mint egy hete nem láttam a Napot) elmennék futkározni is egy kicsit.
42. emma (válaszként erre: 41. - 0148b688d6)
2007. jún. 24. 21:16
HUUUUUUUUU, de jol fel vagy fegyverkezve. Nalunk a heylzet a kovetkezo: az erosito pad parom ingeinek akasztojakent szolgalt, es nem kap mas tisztet. En maradok a kerekpar es a stepper mellett 20 perc reka utan. ugy tervezem, hogy a heten 3-4 egy oras mozgast beiktatok. Nalam ot kg a cel, es nem tervezek csak 1 kodu kajat enni, maradok a hagyomanyos up date - nel, hisz hosszutavon ugysem jarnek sikerrel. Egyszer mar bejott. Egy het alatt 3 kg ment le. Aztan jott a terhessegem, amikoris nem etkeztem az up date szerint, de vegig tornaztam reka kismama tornajat, s nagyszeru kondit adott. jelenleg a terhesseg elotti sulyomnal tartok, ami azonban 5 kg-val tobb az ahitottnal. belekezdek, s orulok, hogy nem vagyok egyedul. Csajok, kitartas!
2007. jún. 24. 20:23

De jó!! :)) Édesek vagytok! Majd tartjuk egymásban a lelket!

Szerintem mindenkinek más a "sok". Én most 77 kg vagyok. a normál súlyom a BMI szerint 62,3 kg kellene hogy legyen.(De szép is lenne). Gondolom ez a "kis súlyfelesleg" már csak elég arra,hogy tényleg lemenjen az a fránya 10kg!!

Ki fog mellette mozogni és mit?

Nekem van itthon futópad, ellpiszis tréner, stepper, easy shaper, de meg ne kérdezzétek mikor használtam..

2007. jún. 24. 19:48
Holnap kezdem, öt hétig akarom csinálni. Ha tíz kiló lemegy, nagyon boldog leszek. :-))
39. emma
2007. jún. 24. 18:26

valamelyik bulvarlapban olvastam a sikeres fogyasokrol. A "hiressegnel" azert mas. Altalaban egy-egy uj project kedveert fogynak, azt meg gyorsan kell. Tapasztalataim szerint kis sulyfeleslegnel nem jon be az 1es kodu dieta. Hatasa lehet, de nem olyan intenziv, mint az igert. A kaloriacsokkentes pedig egyenenkent valtozo. Aki eddig nem sportolt, s elkezd, nem viheti le a kal-t 1000-rel, mert nem lesz ereje mozdulni sem. Azt kell kitapasztalni, hol a hatar: amikor meg tudunk mozogni, de kajat is csokkenthetjuk. Na, meg persze: az elso harom napot tul kell elni, nem varni eredmenyt, mindent elvhuen tartani, hagyni, hogy bealljon a szervezet. Nalam egy-egy dietanal az jon be, ha az elso harom nap kihaygom a sportot, s utana kezdek mozogni rendszeresen. meg egy tapasztalat norbi rekaekkal kapcsolatban: reka tornai rendben vannak, de a fogyni vagyok iktassanak be kardiot: kerekpar, futopad, stepper vagy uez a termeszetben. Ettol eg a zsir! persze, megfelelo pulzusszam mellett. reka 20 persz utan 40 persz kerekparon, stepperen akar valtogatva is nagyon hatasos. Csak a kisero szovege hallgathatatlan. ez mar csak mellekes. Nekem azert fontos, hoyg ki beszel hozzam es mit 40 percen keresztul. Keszul ugye a fogyi valosag-show: norbi mar most ugy viselkedik, mint a flegma nyuszika a viccben, alexadra sokkal higgadtabban kezeli a temat. o uyganolyan eredmemyes, csak mas a marketing.

Na, a sok maszlag utan: most 4-5 kg-tol szeretnek megszabadulni. Hetfotol erre fokuszalok. Lizzyken kivul meg valaki?

38. Ancika (válaszként erre: 11. - 0148b688d6)
2007. jún. 24. 18:04
én is benne vagyok :P
37. emma (válaszként erre: 11. - 0148b688d6)
2007. jún. 24. 18:02
En szivesen csatlakozok.
36. Ancika (válaszként erre: 33. - 12667dcac6)
2007. jún. 24. 17:56

szia :-DDDDDD


köcce :DDDDD

2007. jún. 24. 17:42
Kajarendeléshez csak annyit, hogy akinek muszáj, csak az próbálja ki. Én szomorúan hallottam, hogy a megrendelt kajából a krumpli száraz íztelen volt, a spenót szintén,, a főtt husiból lehetett enni, de az sem a megszokott ízű volt. Ha amúgy is kevés a mani, érdemesebb este megfőzni holnapra, persze, aki tudja.
34. Annamarie (válaszként erre: 22. - 12667dcac6)
2007. jún. 24. 17:39

Katalin, szerintem is igazad van.

Ahhoz kapcsolódva, hogy akinek kevés súlytól kell megszabadulni ajánlanám neked a Max-Planck diétát. Itt a Hoxán is rá tudsz keresni. Két ismerősöm is sikerrel járt vele. De a koleszterinszint szerintem itt is megugrik majd.

33. 12667dcac6 (válaszként erre: 31. - Ancika)
2007. jún. 24. 17:35
Helló még 1000 ft sincs.
32. 0148b688d6 (válaszként erre: 12. - D8908b786a)
2007. jún. 24. 16:42
Én biztosan nem fogom endelni a kaját. Két nagy kamasz fiam van, szeretnek enni, a férjem csak azt eszi ,amit én főzök,így magamnak nincs értelme, főleg nem nap ezerötért. egy ismerősöm rendelte, pl. reggelire 2 szelet vmilyen hungarocell, vacsorára 1 alma csak az ebéd volt normális, igaz nagyon csepp adag, ezért a pénzért drága.
31. Ancika (válaszként erre: 29. - Marylu93)
2007. jún. 24. 16:22
és mennyibe kerül?
2007. jún. 24. 15:53
Szerintem nem kell Norbi diéta. A sok hiszékeny emberből Ő nagyon jól él. Kevesebb kaja, több mozgás és meglesz az eredmény,csak nem egyik napról a másikra. Idő és kitartás kell hozzá.
29. Marylu93 (válaszként erre: 7. - Tim20)
2007. jún. 24. 15:45
-10 kg/hó ilyen zsebkönyv méretű
28. erikpipi (válaszként erre: 26. - 12667dcac6)
2007. jún. 24. 10:22

Persze, hogy nem. egyébként sem 2-3 hónap alatt szedtem fel a kilókat. Szépen fogyok, lassan ahogy felment. Most tartok a 16-ik kilónál február közepe óta. Egyébként míg fiatal voltam felpörgött életet éltem, most lényegesen kiegyensúlyozottabbat, és nyugalmasat. Az anyagcserém sosem volt egy futóbajnok, mindig lassan menetelt. Most is szép lassan.......:)

Dokinál is voltam, ő is ezt mondta:(

27. erikpipi (válaszként erre: 20. - 7130b15964)
2007. jún. 24. 10:18

Házidokim szerint, ha csak 100 kalóriával eszel kevesebbet attól is csökken. És ez teljesen természetes, mert a szervezet ilyenkor raktároz. Javasolta, hogy vasárnap egyek normálisan, így átverhetem a szervezetemet.

Egyébként miért lenne kevés napi 1000-1500 kalória ? Ennyi kalóriába simán belefér egy 2 darab szeletelt kenyér tojással, + 1 normál adag ebéd. ÉS ha megéhezel, még mindig ehetsz vacsorára 2 szelet kenyeret mint reggel felvágottal és zöldséggel.

Szerinted ebben mi a kevés?

Majd ha a 3 gyerek mellé megengedhetek magamnak egy bébisittert aki idejön és vigyáz rájuk, akkor elmegyek tornázni. De este 11-12 között kerülök ágyba, 6-kor kelek.


Nem vagyok Réka, hogy délelőtt a mamuttban sétálgassak..

26. 12667dcac6 (válaszként erre: 24. - Erikpipi)
2007. jún. 24. 10:07
Nézd,azért nem mindegy milyen áron és módon fogysz le.Nekem ez segített.
25. erikpipi (válaszként erre: 19. - Sarkanylany)
2007. jún. 24. 09:50
Barátnőm atkinsezett, és terhes lett. A vérvételnél kiakadt a koleszterin színtje. Azért szépen lefogyott.
24. erikpipi (válaszként erre: 22. - 12667dcac6)
2007. jún. 24. 09:49

26 évesen szültem a nagyobbikat. Nem kellett Norbi, hogy visszafogyjak 60 kg-ra, 85-ről.

De így 40 fölött már nem ugyan az.

23. sarkanylany (válaszként erre: 22. - 12667dcac6)
2007. jún. 24. 08:13
Igayat adok. Rengeteg ismerősöm fogyott le 20 kg is többet. Csak egyest ettek, és minden nap tornáztak.
2007. jún. 24. 08:08
Először is az Update NEM fogyókúra,hanem életmódváltás!!!!!!!!!!!!!Én mindkét gyerek után visszafogytam56kg-ra.Először 83 kg-ról,majd 74-ről.CSak úgy sikerült,hogy 1-es és 2-es kajákat ettem ez idő alatt.Gyerkőceim első szülinapjára le is mentem 56-ra.Azóta tartom még akkor is ha nem update szerint eszem.Ja és ami a legfontosabb!!!!!!SOSEM,de tényleg sosem rendeltem a kajáit,nem vettem a termékeit,mifelénk nem is szállitják az ételeket,és még is sikerült.Norbi termékek nélkül is le tud bárki fogyni.Ő is azt mondja,hogy nem muszály megvenni amin az ő neve van,de a kódokat be kell tartani.Ez a lényeg.Heti 2-3 ×tornázom Réka tornáit.De hogy negatívumot is írjak!!!!!!!!!!!!Megvettem a legújjabb 10 kiló/1 hónap könyvét,hát feleslegesen.Ebben leírja ő maga,hogy akin pár kiló felesleg van annak nem való a 30 napos diéta!!!!!!!!!!Ha ezt tudom,meg sem vettem volna.Végülis jó a könyv,mert újjabb kódok,étrendek vannak benne.Ez jól jön.Nos,az update tényleg hatásos azoknak akik képesek betartani a kódokat,de aki 1-2 napig 1-es kódút eszik,majd utánna meg eszi a 3-as kódú kajákat az ne várjon csodákat.
21. 7130b15964 (válaszként erre: 19. - Sarkanylany)
2007. jún. 24. 08:04

Én csak azt nem értem, hogy miért jobb egy csomó műanyaggal ízesített dolgot enni, ahelyett, hogy valaki visszafogná magát az édességek terén?


A legtöbb bolt polcain ott figyel egy rakás jó minőségű olasz durumtészta. Nem néhány éve kitalált dolog. Lisztből is lehet kapni már egy rakás különböző jó minőségűt (pl. tönkölybúza), csak szét kell nézni. Szerintem ennyit megér.

20. 7130b15964 (válaszként erre: 13. - Erikpipi)
2007. jún. 24. 08:00

Ha csak 1000kcal-t eszel naponta, akkor valóban garantált a fogyás rövid távon és garantált az anyagcsere lelassulása is!


Teljesen hülyeség ilyen alacsony szinten tartani a bevitelt. Mozogni kell és csak 4-600 kcal-lal kevesebbet enni, mint amennyit felhasználtok egy nap alatt.

2007. jún. 24. 07:37

Sziasztok!

Jó pár hónapja volt egy balesetem és nem tudtam főzni. Így azt beszéltük meg itthon, hogy rendeljek házhoz kaját. Norbi akkor az előző cégnél volt még. Szóval nekem sajna nem jött be, mert egy hét után azt hittem kiesik a szemem az éhségtől. Olyan falási roham jött rám... :( Szóval a végén a férjem hozott esténként kínai, stb kaját és azt ettem másnap ebédre.

Talán ez az új dolog a foodexpresszel más? Elég tartalmas?

Én 2 hete az atkinst nyomom. És azt vettem észre, hogy norbi lebutította atkinst. Mind a két módszer könyvét olvastam. Bocsi itt a régebbi Norbi könyvekre és az atkins könyvre gondolok. Az új könyét még nem láttam (bár update az is).

Talán annyiban könnyebb az update1 jelzéssel ellátott kaja, hogy Magyarországon hozzá férsz biztosan ch szegényebb dolgokhoz. Amerikában ue tette atkins. Mindnhol rendelhettél, vehettél atkins kaját. Na most meg már súlykontrollos Alexandra kaja is lesz :))) Éljen a piac!!!


Bár nekünk fogyizóknak tényleg segítség, ha vmi biztosan ch szegényebb, s nem kell állandóan keresgélni.

A liszt baromi drága, de arra gondoltam, hogy egyszer élek, na és 1x megpróbálom, másra is ment már el 1000 Ft. HA vaki cska főzelékbe stb teszi, akkor szerintem megéri, de pl sütit készíteni, na az valóban milliós pénztárcáknak való...

A kenyere meg szerintem pocsék ízű... A pudingját szeretem :)

Talán egy kis trükkel meg lehet oldani, hogy ne kerüljön olyan sokba ez a program.


Sok sikert a kezdőknek!


Én most még atkinsezek, de utána majd váltani szeretnék könnyebbre, ti pedig addigra profik lesztek, és segíthettek nekünk kezdőknak :)

18. zena01 (válaszként erre: 10. - D8908b786a)
2007. jún. 24. 07:20
Egészséges életmód. Ezt kellene csinálni,de... Vannak akiknek olcsóbb a kenyér, a tészta, mint a sonka, a sajt és a zöldség-gyümölcs. Kenyeret csak teljeskiörlésűt eszem, tésztát is csak dudumlisztből. De ezek az ételek tényleg nem ránk vannak tervezve.
2007. jún. 24. 00:43
Melyik céget ajánljátok, ahol nem olyan drága az update ebéd? Eddig a Food...-ot ettem, de nem is olyan finom, és drágának találom.
16. Ancika
2007. jún. 23. 23:50
de ki az a damu roland??? és hova tünt damon hill?????? :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
15. d8908b786a (válaszként erre: 14. - Erikpipi)
2007. jún. 23. 23:12
A kollégákkal mostanság több kajaszállító céget is kiprobáltunk. De a foodnak az ára messze az egyik legmagasabbak. Tájékoztató jelleggel rajta van a food étlap hátoldalán, hogy minden egyes kódú. Csak lehet, hogy az egyikből 1dkg míg a másikból 50 dkg cuccot hoznak. Mert az updatesége a lényeg. A héten is néztem a food étlapját valamivel lejjebb ment, de még mindig nagyon drégénak találom.
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook