Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Új Norbi villámdiéta fórum

Új Norbi villámdiéta (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Új Norbi villámdiéta

1 2 3 4 5 6 7 8 9
74. emma (válaszként erre: 64. - 0148b688d6)
2007. jún. 26. 17:58

Sziasztok a masodik napon!

Lizzyke kerdezte, hogy miket eszem: reggeli muzliszelet, ebed: barna rizs kis karfiollal, paradicsomleves naturan (ez egy makrobiotikus menu volt az egy kajaldaban - en biztos nem maceraztam volna vele), vacsi: 2 szal virsli koviubival. Egy nullas jogurt meg biztos elkell kesobb.

hat, kb igy nez ki. Na, ebbol is kiderul, hogy nem UP 1-es. Tulajdonkepp azert szerettem volna veletek tartani a normal UP modszerevel, mert szerettem volna osszehasonlitani a hatekonysagat a z UP 1-gyel. A masik erv, ami miatt nem szeretnek csak 1-es kajat enni, mert hosszutavon nem fogom ugysem (egyebkent nem is javasolt) tartani, s ez azt eredmenyezne, hogy visszajonnenek a kilok. Az altalam ahitott 5 kg-hoz pedig ennek is effektivnek kellene bizonyulnia. Tornaztatok is?

2007. jún. 26. 16:13
A legjobbnak az első könyvét tartom ,abban van a diéta leírása legpontosabban.Titok 1.-s.
72. h.editke (válaszként erre: 68. - Dudorka)
2007. jún. 26. 12:20
Melyik könyvre gondolsz pontosan? Azért kérdem, mert Norbi már legalább 4 könyvet kiadott. A legutóbbit még nem sikerült megvennem.
71. Pepe
2007. jún. 26. 12:18
Már megint egy Atkins clone! :(
70. Marylu93 (válaszként erre: 60. - 0148b688d6)
2007. jún. 26. 12:17
Szió! igen megyeget...
69. jnka
2007. jún. 26. 11:05

Sziasztok! Mi anyuval a Joker Food-tól rendeljük az ebédet, szénhidrátszegény, és nem is drága, csak 399,- Ft, nem úgy, mint az U1 a FoodExpresstől. Nem mondom, az első héten tudtam volna még enni, de most már jól elvagyok ezzel az adaggal. Ez a 3. hét, de már látszik az eredmény, lazulnak a ruhák, kg-ban pedig -3-nál tartok. A kaja ehető, némelyik kifejezetten finom, de volt olyan is, aminek csak a felét ettem meg, mert nem ízlett.

Reggelire csak egy pohár tejet iszom, de én soha nem is szoktam reggelizni. Délután gyümölcsöt eszem, egy kis sovány sajtot, sonkás felvágottat, zöldséget, ill. megint tejet. Nagyjából ebből áll a napi menüm, de hatátos.

2007. jún. 26. 09:39

Sziasztok!

Ez egy tényleg hatásos módszer én is evvel fogytam le eddig 17kg-t.!(4 hónap!!!!)Nem nehéz betartani,és könnyű hozzászokni egy ídő után már vágja az ember mit és hogyan........

Azért fontos,hogy a könyvet elolvassátok!!!!!!!!!

Mindenkinek kitartást és sikereket!!!

67. Camay
2007. jún. 26. 09:20

Sziasztok!


Szeretnem en is kiprobalni ezt a dietat, csak az a gondom, hogy nem igazan tudom mit is egyek.

Recepteket hol kaphatnek vagy otleteket?

Nagyon megkoszonnem, ha valaki segitene, hogy 1 hetre ossze tudjak allitani egy menut.


Mindenkinek sikeres fogyast kivanok! :))

66. 0148b688d6 (válaszként erre: 59. - Marylu93)
2007. jún. 26. 08:45
Marylu mérted magad?
2007. jún. 26. 08:45

első

nap símán

2007. jún. 26. 08:44

Jó reggelt csajok!

Az lső napsímán eltelt. (ugye a kezdeti lelkededés..)

Már kivettem a spenótot az ebédhez.

Nem szeretek külön magamnak főzni, nagyon macerás, de 1 hét próbát megér.

Emma ha van kedved leírod,hogy miket eszel?

63. emma
2007. jún. 25. 22:03
Sziasztok csajok, na hogy ment az elso nap (mar akinek az elso - ahogy olvasom)?! Nalam, nem volt valami fenyes! Szoval maradtam mind a harom csoportnal, es tartottam a normal up-os idot. Ez ugyan nem az en sikerem, a nap alakult rohanosra, s nem volt idore a kajaval foglalkozni. Egyeduli vetkem: megkostoltam a parom halaszlevet. Jelentem finom, de en roston halat ettem! Gyanusan nem vagyok ehes!
2007. jún. 25. 17:22

Bocsi látom sok hibát vétettem, de itt húzgálják a gyerkőcök a gatyám.:))

szóval:

megszorítás

csinálod

utána

visszajön

alatt

2007. jún. 25. 17:19

Sziasztok!

4 éve up-ek, nagyon jól tartom a súlyom(akit érdeklenek a részletek nézzen bele a többi norbis fórumba-->nem kell sokat visszanézni::))

Az én véleményem az, hogy ha ilyen nagy a megszortás, s abbahagyod, akár a rendes up-et is csinod utánna, vissza fog jönni kg, ha nem is mind, de visszjön. Én kb 6 hónap alatt fogytam le 10 kg-ot úgy 4 éve, közbe szültem két gyereket, és a szülések után még lement kb 5 kg és ezt tartom is. Ez időszak altt én is próbáltam csak 1-est enni/még négy éve/-->utána falási rohamok, és visszajött.

Én mindenkinek a lassabb változatot ajánlom, az tuti tartós marad:))

Aki mégis ezt választja sok sikert, de már most erőssen gondolkozzon, hogy utánna hogyan tovább./egyébként vszínű lelehet vele fogyni-->súlytól, kortól,nemtől függően 6-10 kg-ot/

2007. jún. 25. 15:54

Marylu ügyes vagy. Mérted már magad?

Vorsi, köszi a tippet, kipróbálom.

Emma most én azzal próbálkozom 1 hétig,ami a könyvben van, meglátom mennyire lez eredményes.

Azért a reggeli capuccinot nem hagytam ki. :)

Megnézem a gyógyszetárban, vagy vmilyen sportüzletben, hátha kapok olyat,amihez nem kell pánt.

59. Marylu93 (válaszként erre: 11. - 0148b688d6)
2007. jún. 25. 13:51

Szia!


én is benne vagyok. Csütörtők óta csinálom. Nálam ez már különösen nagy szám. :)

58. straniera (válaszként erre: 54. - Emma)
2007. jún. 25. 11:22

Igen, azt hiszem, igazad van...Amúgy én sem szeretem, ha nagyon előírt étrend alapján eszik valaki, az olyan kötelező jellegű...

Csak én még kevéssé tudom, mit ajánlatos enni, ha az ember tényleg fogyni akar, és éhezni nem...Majd még körüljárom a témát.

57. helenhadsell (válaszként erre: 54. - Emma)
2007. jún. 25. 11:19
én is maradok a régi rendszernél, nem akarok visszahizni
56. 12667dcac6 (válaszként erre: 52. - Helenhadsell)
2007. jún. 25. 11:13
Bizony tiltó listán van.
55. vorsi75 (válaszként erre: 50. - 0148b688d6)
2007. jún. 25. 10:37
Szia! Próbáld meg bevizezni a pántot mielőtt felteszed, mert ha nem gagyi, mérnie kell ha kicsit laza is. Nekem nagyon bevállt, érdemes tényleg mérni, főleg mivel nekem nagyon magas a pulzusom. A mérő közel legyen a szívedhez. Remélem segítettem. Sok sikert!
54. emma (válaszként erre: 51. - Straniera)
2007. jún. 25. 10:34

olvastam a kajarendet. Nem rossz, de en maradok a kodoknal. Az a gondom az elore megirt etrenddel, hoyg egy ido utan rabjava valok. Reggeli utan mar azon tenykedem, mit kell kesziteni vacsira, ebedre, stb. S ha veletlenul nem jon ki a lepes, nem adom meg magamnak az eselyt, hogy alibit szolgaltassak a megszegesere. :)

A norbielelmiszerek nelkul a kodokat tartva ugyanolyan hatasos. A parom ugyan jokat szorakozik, amikor valamiben nem vagyok biztos, hogy milyen kodu, s rohanok a kottahoz, hoyg megnezzem.

53. emma (válaszként erre: 50. - 0148b688d6)
2007. jún. 25. 10:28
nekem a kerekparon van, fulrecsiptetos. Nem kell nagy mereseket vegezni. Atlagosan az elso 3 perc mozgas utan kerul a pulzusod a megfelelo - zsiregeto szintre. Uyg erzekeled, hogy nem kapkodod a levegot, meg lehet kozben beszelgetni. Ha az ertekhatart tulleped, semmi gond, de az mar az allokepesseged javitasara szolgal. Egyebkent a gyogyszertarakban arusitanak egyszeru csuklos sportmuszert is. Egyszer raszedtem egy 50 eves 10-15 kg sulytobblettel rendelkezo holgyet, hogy jojjon el kardiora. Teljesen meg volt lepodve, hogy nem is annyira igenyes a mozgas azon a pulzushataron belul, vegig birta az 1 oras mozgast, kesobb is eljart, s kajakontoll nelkul leadott azota 7 kg.
2007. jún. 25. 08:45
én ugy olvastam, nem mehet az aszalt gyumolcs sem. Rosszul láttam?
2007. jún. 25. 08:25

Sziasztok!


Aki most kezdi, mit eszik? A Norbi-zsebkönyv szerint összeállított étrendet, vagy sajátot választottatok?

Egy internetes oldalon találtam egy kéthetes étrendet, szintén Norbi ajánlatára, még mozgásformát is ajánl minden napra. Bár én sem tartom túl szimpatikusnak a Schobert házaspárt, mindenesetre lehet, hogy végül "itt kötök ki", az ő "módszerüknél".

Mindenkinek sok sikert!

Ha valakit esetleg érdekel ez a kéthetes étrend: megtaláljátok a következő oldalon:

[link]

2007. jún. 25. 08:18

Jó reggelt lányok!

Mától!!:) (Pedig már érzem a lecsó illatát,amt a 3 fiúnak főzök ebédre,mert nem leszek itthon).

Emma, nekem van egy pulzusmérő órám, plusz 1 pánt,amit a mell alá kell helyezni. Hát mit ne mondjak! Az 1 dolog,hogy nem tudom beállítani, a másik meg az,hogy a pánt csak akkor mér, ha úgy összeszorítom magam,hogy nem kapok levegőt. Akkor meg már minek? :)

Hol lehet kapni olyat, amihez nem kell a derékpánt? Tudja valaki?

49. emma (válaszként erre: 47. - 0148b688d6)
2007. jún. 24. 21:59
A hanggal kapcsolatban egyetertek. reka hangja nekem zavaro. nagyon idetlen, gagyi, de jo az osszeallitas. En egyszer vegigtornazom hanggal, hogy halljam az intrukciokat, aztan valasztok egy olyan zenet, amit szeretek, s osztonzoen hat ram, s azt hallgatom. A dvd-t pedig lehalkitom.
48. emma (válaszként erre: 45. - 0148b688d6)
2007. jún. 24. 21:54

A 3 kg engem is meglepett, de rendesen etkeztem a normal up date szerint es heti 2-szer mozogtam akkor. Viszont az elott nem mozogtam rendesen, es meg hozzajohet a vizveszteseg, szoval... semmi rendkivuli.

Nem kell felni a steppertol. en a kerekpartol feltem, hogy majd erosodik a combom. De minden ok. Mindig pulzuskontrollal tornazok. Mivel a zsiregetes a lenyeg: a pulzusom (220- eletkorom) 65% - 75% -a kozotti ertek kozott mozog. A zsirgetes csak min. 20-25 perc utan egyes velemenyek szerint 40 perc utan indul el, eloszor reka 2 treningjet szoktam vegigcsinalni (ami 20-40 perc, mikor mihez van kedvem) es utana jon a kardio 40 perc a megadott pulzushataron belul. nem kell felni az erosodestol, mert a zsirt kell leegetni, s ha kozben fomalod a tested, majd egyere jobban kirajzolodik.

47. 0148b688d6 (válaszként erre: 39. - Emma)
2007. jún. 24. 21:40
Emma,nagyon fontos a hang.Én pl birom a Bíró Icát, jó a hangja. Nekem a Norbié sem jön be, olyan affektálós.
46. 0148b688d6 (válaszként erre: 43. - 2bc7365ec9)
2007. jún. 24. 21:37
Nekem nincs R kazim, de azt mondják a csajok nagyon kemény. Hogy bírod?
45. 0148b688d6 (válaszként erre: 42. - Emma)
2007. jún. 24. 21:36

Nálunk is ez a helyzet :(Az egyikre a vasalt cuccot teszem, a másik a függöny mögött les, a harmadik a fotel mögött rajtra kész (csak én nem).

Emma, 1 hét alatt 3 kg, az szuper!! Én bldog lennék ha 2 hét alatt ennyi lemenne.Mozgással remélem meglesz.

A steppert fogom elsőnek leporolni,(még ki sem próbáltam)de nem lesz attól nagyon erős a vádlim 1 hónap alatt?

Én is örülök, hogy nem vagyok egyedül.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook